Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

Jak żydzi traktują Polaków w Polsce?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PATOLOGIA! Jak żydzi traktują polaków w Polsce? Piotr Korczarowski bardzo ostro u Roli.

 

Kanał eMisjaTv Piotra Korczarowskiego znów został zablokowany. Wychodzi na to, że zaproszenie do studia Piotra Rybaka było największym przewinieniem, za co dostali bana na trzy miesiące. Piotr Rybak mówił o problemach polsko – żydowskich. Dotyczył tego, że pojechał z grupą patriotów do Auschwitz i tam chciał złożyć kwiaty pod ścianą śmierci. Był to obóz przede wszystkim zbudowany dla Polaków. Musiał być w zorganizowanej grypie, którą przewodnik oprowadza. Okazało się, że temat Polaków upchnięto do jednego rozpadającego się pawilonu, który jest poza programowym wycieczek.

 

Więcej na ten temat w filmie wRealu24.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=LxNOs_L_r-Q

 

 

Antysemita” w Auschwitz

Piotr Rybak postanowił odwiedzić niemiecki nazistowski obóz śmierci, w którym od początku II wojny światowej hitlerowcy mordowali przede wszystkim Polaków. Nazywany przez mainstream "antysemitą" Rybak zabrał ze sobą grupę patriotów, którzy na teren obozu weszli w asyście biało-czerwonych flag. Swą obecnością chcieli oddać hołd pomordowanym przez nazistów. To co ujrzeli w trakcie zwiedzania wywołało ich wielkie wzburzenie.

 

Link do filmu Piotr Korczarowski:

https://www.youtube.com/watch?v=-40BC148Quc

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031