Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

„Banderowiec nie jest moim bratem!”.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pikieta była aktem protestu wobec haniebnej antypolskiej polityki państwa ukraińskiego oraz polityki uległości wobec Ukrainy prowadzonej przez państwo polskie.

 

Uczestnicy pikiety domagali się od władz Rzeczypospolitej natychmiastowej rewizji polityki wobec Ukrainy. Głos zabrał Robert Winnicki.

- Ukraina czci kolaborantów Hitlera, czci morderców i prześladowców nie tylko Polaków. Przychodzimy tutaj w obronie państwa i narodu polskiego, mówił Robert Winnicki.

Mateusz Marzoch, rzecznik prasowy MW stwierdził, że kilkumilionowa mniejszość ukraińska w Polsce stanowi problem ekonomiczny oraz kulturowy dla naszego państwa.

Na końcupikiety spalono zdjęcia Stephana Bandery i Romana Szuchewycza,ku rozpaczy Obywateli RP, którzy stali po przeciwnej stronie i zdzierali swoje gardła podczas pikiety.

 

Link do filmu z pikiety Sumienie Narodu:

https://www.youtube.com/watch?v=oj2fvEp0EgI

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  KOLEJNA ANTYPOLSKA DEMONSTRACJA UKRAIŃSKIEGO KORPUSU NARODOWEGO

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/kolejna-antypolska-demonstracja-ukrainskiego-korpusu-narodowego-video/
 • @ewinia 12:35:22
  Sawczenko zatrzymana w sali posiedzeń Rady. Deputowana do Rady Najwyższej Nadieżda Sawczenko usłyszała zarzuty i została zatrzymana w budynku parlamentu. Wcześniej na wniosek Prokuratury Generalnej ukraiński parlament pozbawił nietykalności pozafrakcyjną deputowaną Sawczenko, zgodziwszy się na pociągnięcie jej do odpowiedzialności karnej, zatrzymanie i areszt. Prokuratura Generalna Ukrainy podejrzewa Sawczenko o przygotowywanie zamachu w budynku parlamentu. „Na podstawie decyzji Rady Najwyższej z dnia 22 marca 2018 roku o pozbawieniu deputowanej Nadieżdy Sawczenko nietykalności, wydaniu pozwolenia na pociągnięcie jej do odpowiedzialności, zatrzymaniu i wybraniu środka zapobiegawczego… Jest Pani zatrzymana pod zarzutem popełnienia przestępstwa" powiedział, zwracając się do Sawczenko, śledczy Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Tomusiak Aleksander. Sawczenko usłyszała też zarzuty.

  Ps..Trzęsienie ziemi na Ukrainie! Odbyło się posiedzenie Rady Najwyższej w sprawie odebrania immunitetu i aresztowania Nadieżdy Sawczenko. Prokurator generalny Łucenko przedstawił nagrania i dowody, w sprawie planowanego zamachu na prezydenta, rząd i parlament przez deputowaną. Zarzuca Sawczence przygotowanie zamachu na parlament, prezydenta i rząd. Prezentowany plan: ostrzał kopuły Rady Najwyższej z moździerzy, ostrzelanie loży prezydenckiej i rządowej z granatników i rozstrzeliwanie pozostałych z automatów. Broń przewoziła podobno razem z aresztowanym wcześniej Włodzimierzem Rubanem z Donbasu. Podstawieni tajniacy SBU współpracowali z Sawczenko i nagrywali rozmowy. Łucenko znowu widzi "rosyjski ślad" w sprawie. Ruban, a teraz Sawczenko są aresztowani. A tak ją u nas fetowano, odznaczano, nawet ma swoją u nas ulicę. Duduś będzie miał niezłą zagwozdkę, bo w końcu Nadieżdę bardzo lubił i w rączki całował, ale od Poroszenki poklepek po pleckach też niczego sobie był. Kogo wybierze? Ja już kiedyś pisałem, że ona na tej Upainie długo nie pożyje, myliłem się, bo wychodzi, że krótko. Popełni "samobójstwo" podczas pewnie następnej "głodówki", bo po ostatniej zamiast już nie żyć przytyła. Pewnie znowu obwinią za to Putina, jak za Skripala bo ją wypuścił by ją potem zabić.. Bezpieczniejsza była widać w Rosji, Putin wiedział co robi ją wypuszczając.
 • Biedny Winnicki, głos wołającego na puszczy!!pewien znaczący polityk ukraiński powiedział niedawno w wywiadzie, że
  Bandera do Europy wejdzie i koniec i jeszcze Europa w tym Polska będzie go szanować!Musiał chyba przed ta wypowiedzią być u nich, gość zza oceanu.
  Rozumiem, ze Obywatele RP są za popularyzacją banderyzmu w Polsce????
 • Podpisz petycję!
  https://www.facebook.com/groups/120434925260509/?ref=group_header
 • Wpisy Ukraińców na Facebooku na polskiej stronie!
  Sergiy Suprun Mówiłem ci -
  Polacy mają swoich bohaterów Armija Krajowa, którzy robili to samo dla Ukraińców i Piłsudskiego, którzy są odpowiedzialni za ludobójstwo.

  20 marca.

  Sergiy Suprun Kamil Tomasik
  Polska nie zawsze była na tych ziemiach. Większość ludności to Ukraińcy.
  .................

  Polska również współpracowała z hitlerowcem podczas walki z czekami i słowakami.
  Hitler i Piłsudski byli dobrymi przyjaciółmi,w
  I pomyśl, dlaczego większość obozów koncentracyjnych była w Polsce?\  Sergiy Suprun Piotr Borys uczyć się prawdziwej historii.
  nie tylko polskie bajki.
  nie będzie wyglądać głupio.
 • @Autorka
  Te wrzeszczące UBeckie mendy powinny być minimum 100m od legalnego zgromadzenia .Dlaczego Policja nie pogoniła tych skurwieli?
 • @ All
  Proszę podawać dalej . Pozdrawiam. http://www.citizengo.org/pl/159229-stop-imigracji-z-ukrainy
 • @Repsol 20:45:28
  Widocznie Rosjanie mają dobrych psychologów i wiedzieli, że ten narwany babsztyl po powrocie na Ukrainę wcześniej czy później nieźle narozrabia i oczywiście się nie pomylili. W tym żydobanderstanie jest totalny burdel nikt nie ustabilizuje tego kraju bo tego kraju nigdy nie było. Nawet Ukraińcy nie wierzą, że to okrzepnie w sensowne państwo. Gdzie jest prezydent Duda z walizeczką? Albo chociaż z suchym prowiantem dla bohatyrki?? Jak panienka Nadia ostrzeliwała z powietrza niewinnych ludzi, władze 3 RP okrzyknęły ją bohaterką, całowały po łapkach, biegały za nią po Sejmie RP. A teraz… siedzą jak szczurze dzieci w dziurze. Dwa lata temu fetowano w Warszawie tę„ukraińską bohaterkę” byłą pilotkę niejaką Sawczenko, notabene obwinianą przez Rosję o spowodowanie śmierci dziennikarzy rosyjskich w Donbasie. W świetle reflektorów, na tle natowskiej dekoracji, Prezydent całował ją szarmancko w rękę. Dziś ta deputowana do Wierchownej Rady jest oskarżana o szykowanie „zamachu terrorystycznego” na Poroszenkę., znienawidzonego przez nią i jej zwolenników. No i zaczęła sypać. Dziś mówi dziennikarzom dokładnie to co mówiła Rosja, że majdan był przygotowany przez zachód i że majdanowi snajperzy sprowokowali Berkut oddając do nich pierwsze strzały z broni dostarczonej przez niejakiego Paszyńskiego (tego nawet sfilmowano jak pakował broń snajperską do swego samochodu) i Parubija (ten zażegnał strzelaninę w Równym, po ubijstwie przez SBU zbyt głośnego majdanowca niejakiego Muzyczki) Obaj są dziś deputowanymi WR. Co ciekawe to w kontekście tropienia antysemityzmu przez amerykańskie organizacje żydowskie, nie słychać oskarżeń wobec tej „ukraińskiej bohaterki”, gdy ta twierdzi, że obecną Ukrainą rządzą żydzi. Skrytykowała zażydzenie Ukrainy i zapowiedziała, że jak zdobędzie władzę to „coś z tym zrobi” więc ją przemielą. Niektóre media sugerują, że Sawczenko była „ruską agentką”. Tak samo jak coś neobanderowcy na Ukrainie zmalują, to proamerykańskie media od razu „wiedzą”, że to „ruska agentura”. Podążając za logiką tych, którzy sugerują, że Sawczenko i neobanderowcy to „ruscy agenci”, to wychodzi na to, że w Donbasie Rosjanie biją się z…Rosjanami;-) A tak na serio: to nie Rosjanie gloryfikują Banderę i ludobójców z UPA, ale najwyższe władze Ukrainy. Co do Sawczenko, to dziewczyna przejrzała na oczy, zobaczyła jak to naprawdę jest i powiedziała kilka słów prawdy o politykach na Ukrainie chodzących na krótkiej smyczy oligarchów. To wystarczyło, żeby została okrzyknięta „ruską agentką”.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031