Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

18.03.2018 PROMOCJA TOTALITARYZMU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„18 marca 2018 roku zebraliśmy się pod Ministerstwem Sprawiedliwości, by w ramach solidarności z prześladowanymi za swoje przekonania radykałami społecznymi, zaprezentować treści,

 

które w obecnym szale głupoty i polowania na czarownice, mogłyby zostać uznane za "totalitarne". Akcja związana była z nagonką jakie na domniemanych lub realnych przeciwników politycznych przypuszcza Prawo i Sprawiedliwość, przy (jak się niedawno okazało) pełnym wsparciu Platformy Obywatelskiej. Przypomnijmy: - Od maja 2016 roku w areszcie bez aktu oskarżenia przebywa MATEUSZ PISKORSKI, lider Zmiany, zarzuca mu się "propagowanie określonych poglądów". - Na wniosek wiceministra obrony narodowej, Bartosza Kownackiego, prowadzi się postępowanie przeciwko działaczom Komunistycznej Partii Polski jako "odwołującej się do totalitaryzmu". - Młodzieżówka PiSowskiej przybudówki Jarosława Gowina, wnioskuje o delegalizację liberalnej Partii Razem, mającej w ich mniemaniu "propagować komunizm". - Liberalni propagandyści domagają się delegalizacji organizacji narodowych ze względu na neonazistowskie wybryki garstki chorych psychicznie ludzi. - Na wniosek posłanki PO, Mirosławy Nykiel, policja prowadzi postępowanie ws. strony 1maja.info, która ma "promować stalinizm". ZMIANA nie jest ani partią komunistyczną, ani częścią ruchu narodowego, ani tym bardziej socjalliberalnej koalicji skupionej wokół Partii Razem, ale ZMIANA staje po stronie wolności obywatelskich, w tym prawa do zrzeszania się, otwartej debaty publicznej i swobody nauki, która powinna być wolna od politycznych wpływów”.

 

Link do filmu z pikiety ZmianaTV:

https://www.youtube.com/watch?v=7onHzPHhh30

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031