Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

ADOLF HITLER, SUPER STAR, IKONA NWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander Jabłonowski, ADOLF HITLER, SUPER STAR, IKONA NWO

 

Definicja wikipedii

NWO - Nowy porządek świata (łac. Novus Ordo Mundi, ang. New World Order, skrótowo: NPŚ, NWO (z ang.)) – termin wykorzystywany do opisu istotnej zmiany w międzynarodowej polityce polegającej na przemianach, jakie miało wprowadzić wdrożenie czternastu punktów Wilsona, utworzenie Ligi Narodów czy ONZ, a także w stosunku do układu sił politycznych na świecie, który ukształtował się w latach 50. XX wieku.

Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata było używane przez Michaiła Gorbaczowa i George’a H.W. Busha oraz wielu innych członków Klubu Bilderberg, Komisji Trójstronnej i Rady Stosunków Zagranicznych rządu USA dla określenia zmian jakie nastąpiły na świecie po jej okresie. Obecnie często pojęcie NPŚ odnosi się do rządu światowego, któremu podlegać mają wszystkie państwa.

 

Link do filmu Aleksander Jabłonowski:

https://www.youtube.com/watch?v=eOktnOQCaMI

 

KOMENTARZE

 • Taaak, wielu juz było różnej maści żałosnych "gigantów", którym wydawało się, że są gigantami..
  ... potem słyszymy o nich w orędziach danych nam przez mistyków, jak to "wygrzewają się" na "hawajach" podziemnych, przykuci grubym łańcuchem na samy dnie piekła.
  Wiemy, za sprawą Św Siostry Faustyny, jak to "wygrzewa się" nasz czczony teraz (za komuny zakazany) samozwańczy marszałek Piłsudski.
  Panowie z PIS... czcicie demona!

  Nie ma się głupolami przejmować, tylko robić swoje, tzn... walczyć modlitwą, pokutą, zadośćuczynieniem za grzechy o swoje Zbawienie w Jezusie Chrystusie

  Hitler, jak wiemy z przekazów danych nam przez Annelise Michel jest... DEMONEM W PIEKLE...
  Tutaj można obejrzeć film na ten temat:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=200s

  Jak można być do tego stopnia głupim, zaślepionym itd, itp by nie widzieć tego co juz nam KAWA NA ŁAWĘ pokazuje nawet oficjalna telewizja.
  Na co oni liczą? że w ich wypadku Pan Bóg zastosuje taryfę ulgową? i pozwoli im TAM zabrać te ich wszystkie rezydencje, jachty pełnomorskie, samoloty międzykontynentalne itd itp, które mają za zrabowane na całym świecie dobra, surowce, majątek gospodarczy itd, itp?

  Trzeba mieć nierówno pod sufitem by aż tak bardzo babrać sobie kartotekę którą każdy z nas ma TAM u Góry...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31