Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

Aleksander Jabłonowski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander Jabłonowski – NATRĘTNY OBYWATEL (całe nagranie)

 

Polacy nie bądźcie tolerancyjni do obcych. To co nas łączy, powinno nas łączyć - czucie polskości. Takie proste punkty: homogeniczny naród, bez mniejszości narodowych, w przedstawicielstwach, obcy – goście i tylko goście’.

 

Więcej w filmie Aleksander Jabłonowski:

https://www.youtube.com/watch?v=2f-5xfwRZsA

 

 

 

KOMENTARZE

 • Kolega komediant Olszański vel Jabłonowski
  Autor komentarza: paziem - stanislav

  Kolega komediant Olszański vel Jabłonowski, to wogóle osoba ” przeinaczona”. Poziom jego kreacji dowodzi na ile inteligencję współczesnych Polaków oceniają anglosasko-syjonistyczni kolonizatorzy.
  Proszę zauwaźyć jak skurwysyńsko wyrachowana jest ta socjotechnika zadana przez kolonizatorów i transplantowana do naiwnie patriotycznie-narodowo podgrzewanych łbów polskich przez komedianta Jabłonowskiego w osłonce innego socjomanipulatora- Sendeckiego.
  Wykrzykujący, „koszarowo” dziarski Jablonowski niby gani tych ” wstrętnych Żydów”, tego nielojalnego Trumpa, ale co stara się wdrukować do świadomości Polaków? Ano to, że 65 mld $ trzeba będzie zapłacić, bo nawet „taka Szwajcaria” zapłaciła( ile razy on to powtarza z emfazą!). Jaki to nastrój grozy tworzy komediant Jabłonowski, roztaczając wizje przejętych przez żydooszustów polskich statków w portach, przejętych pól i lasów itp. Jak to komediant Jabłonowski stara się nam wmówić, że „prawo” obcego państwa, nawet USA, ma być obowiązującym prawem dla Polakow w Polsce i innych obywateli tu przebywających.
  A przecieź wystarczy przytoczyć tak proste fakty jak ten, że miała miejsce Umowa Poczdamska, i że w jej następstwie wykonana m.in. została umową indemnizacyjna między rządem polskim i amerykańskim z początku lat 60tych XX wieku. Jeśli zatem źydowscy, amerykańscy oszuści mają jakieś roszczenia, to w świetle postanowień tej umowy powinni zwrocić się do właściwego adresata, a mają do niego wyjątkowo blisko, bo jest nim rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

  Czyżby prezydent Trump i amerykańscy podatnicy tego nie wiedzieli?
  _____________________________________


  Powyższy komentarz umieściłem pod filmikiem z udziałem komedianta Olszańskiego vel Jabłonowskiego. A oto jego odpowiedź, a nawet nasz krótki „dialog”:

  Wyróżniona odpowiedź
  Aleksander Jabłonowski
  42 sekundy temu

  Paweł jak Cię podziwiałem i szanowałem – przecież widzieliśmy się nie raz – to muszę zapytać – co Ty kurwa piłeś, ze tak pierdolisz na mój temat ????? zarzucasz mi nieuczciwość ! !!! – wydałeś wyrok tak łatwo !!! i oceniłeś – Paweł pierdol się sam – i oby nasze drogi się nie zeszły bo będę ci musiał zajebać niestety – arbitrze jebanej nieomylności i kurwa nie o „komedianta” mi chodzi !!!! mam dużo dystansu do siebie …. pamiętaj ja jestem przede wszystkim pastuchem z PGRu i nigdy się tego nie wstydziłem – kurwa zrobiłeś ze mnie jewrejskiego agenta – przerośnięta prostato !!! – ja się staram wmówić Polakom, że muszą ulec !!!!!! Noż kurwo zryta !!!! Ty chuju psi ja drę mordę aby Polacy wierzgać w postronkach zaczęli i pozrywali je …. Paweł spierdalaj do nory i branzluj się tam swoja nieomylnością …

  Paweł Ziemiński
  1 sekundę temu
  Ciężko będzie, bo ja nie wyznaję tej parszywej zasady o nadstawianiu drugiego policzka. Urodziłem się w robotniczo-chuligańskim rejonie Łodzi, na tzw. Grembachu i trochę mi z tego czasu pozostało. A piję to co lubię i z kim lubię, i tobie do tego nic!

  za: https://www.youtube.com/watch?v=5irYD_w553Q&lc=z22msxeozkfocrdv5acdp4340ptk1wim4uyzuzw4qmpw03c010c.151536159054613

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031