Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach – mówi Ewa Woźniak

 

Dziecięce porażenie mózgowe nie istnieje. Nie ma czegoś takiego. Jest to jednostka chorobowa sztucznie wymyślona dla ukrycia przestępstwa. Gdyby ludzie chociaż trochę się zastanowili: przecież dziecko w czasie porodu oddycha przez pępowinę a nie ustami więc nie może się nie dotlenić. Poza tym: dlaczego poród, który jest taki sam u wszystkich kobiet, nagle u jednej daje chore dziecko „uszkodzone przy porodzie” bo ciąża rozwijała się prawidłowo?

Ciąg dalszy pod filmem.

 

Link do wstrząsającego filmu Porozmawiajmy TV:

http://porozmawiajmy.tv/dlaczego-oni-podmieniaja-polskie-dzieci-w-szpitalach-ewa-wozniak/

 

KOMENTARZE

 • Szok!
  Zaraza przeżarła wszelkie instytucje, które mają jakąkolwiek władzę nad nami.
 • @Autor
  Obejrzałem wiekszą część rozmowy. Pani budzi zaufanie. Mam tylko jedno zastrzeżenie:
  by nie dotlenić mózgu człowieka wystarczy ucisnąć tętnice szyjne, by zatamować dotlenianie płodu wystarczy skręcić , załamać, zacisnąć pępowinę (tak myślę). Więc moim zdaniem wykluczanie istnienia w ogóle czegoś takiego , jak dziecięce porażenie mózgowe jest pozbawione jakichkolwiek podstaw.
 • @Mariusz G. 12:41:59
  Czy niedotlenienie może powodować deformacje kości czaszki? Czy każde dziecięce porażenie mózgowe charakteryzuje się deformacją kości czaszki i czy taką chorobę diagnozuje się bez takiej deformacji.
  Jeśli cechą charakterystyczną dziecięcego porażenia mózgowego jest deformacja kości czaszki, a występuje ono przy określonej sekwencji dna tzn , że jest to choroba genetyczna.
 • @zadziwiony 13:57:12
  Też jestem zadziwiony: co to ma wspólnego z tym , co napisałem?
 • @zadziwiony 13:57:12
  Mam jeszcze drugą uwagę: chowanie przez żydowskie rodziny dzieci na parafialnym cmentarzu to zwyczaj , czy odstępstwo od reguły?
 • @zadziwiony 13:57:12
  I jeszcze jedno:
  KPC art.128§ 4. Jeżeli jest to uzasadnione okolicznościami sprawy, sąd, na wniosek strony albo z urzędu, zażąda od strony składającej odpis dokumentu, o którym mowa w § 2, przedłożenia oryginału tego dokumentu.
 • Proszę odczytać pocztę wewnętrzną
  Dziękuję

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31