Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

„O wolność i zdrowie – marsz w obronie prawdziwych lekarzy”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Precz z medyczną inkwizycją" - krzyczeli uczestnicy ogólnopolskiego protestu zorganizowanego w obronie lekarzy sprzeciwiających się interesom koncernów farmaceutycznych. "

 

W tej chwili lekarze za mówienie prawdy np. o ryzyku szczepień są kierowani do sądów i mają nakładane kary nagany albo nawet pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu" - mówi Justyna Socha, dziennikarka, działaczka społeczna, organizatorka nieformalnego ruchu obywatelskiego "Wolność i zdrowie". Lekarzem notorycznie napotykającym sprzeciw środowiska medycznego jest m.in. dr Hubert Czerniak, który od lat za pośrednictwem YouTube popularyzuje alternatywne sposoby leczenia:https://www.youtube.com/hubertczerniaktvUczestnicy wiecu poświecili sporo uwagi także kwestiom żywieniowym. Producent zdrowej żywności, Tadeusz Rolnik, mówił m.in. o niebezpiecznym wpływie pszenicy, którą od połowy lat 40' XX wieku poddaje się stałym modyfikacjom. Nasiąknięta chemikaliami pszenica ma odpowiadać za wiele chorób, w tym m.in. wzrost zachorowań na raka. Jest jednak tania i stosunkowo łatwa w uprawie, a ponadto istnieje na nią powszechne zapotrzebowanie. Stąd też niewielu rolników decyduje się na powrót do upraw starszych gatunków zbóż.

Piotr Korczarowski

 

Link do filmu eMisjaTv z protestu w Łodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=3yNS2389Pnw 

 

KOMENTARZE

  • Europejskie wartości to ostatnio cywilizacja śmierci..
    Jakich lekarzy wychowamy tacy będą nas leczyć..... albo uśmiercać.
    Strach się bać mówią, gdy pomysli się,że wykształcenie,a właściwie wychowanie etyczne medyków mogło by iść w kierunku obecnych "europejskich wartości"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31