Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

APEL!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

APEL W OBRONIE ZDROWIA I ŻYCIA – dr Hubert Czerniak ŁÓDŹ 20 grudnia godz. 13.00

 

Lekarzowi Hubertowi Czerniakowi postawione zostały zarzuty głoszenia prawdy niezgodnej z prawdą prezentowanej przez Izby Lekarskie. W danym przypadku prawda powinna się sama obronić, ale mamy jednak problem, bowiem fakty są po naszej stronie, ale pieniądze i opinia tzw. „specjalistów’ panelu ekspertów jest po ich stronie. Coraz więcej lekarzy się budzi. Młodzi lekarze na studiach są oszukiwani i wciska im się ciemnotę. Kto wygra? Na razie bank światowy wygrywa, koncerny wygrywają.

20 grudnia (środa) swoją obecnością możecie wesprzeć, że rozumiecie, że patrzycie na ręce Izbom Lekarskim, że nie są wcale bezkarni. To, że lekarze, czy sanepidy służą koncernom , okaleczają nasze dzieci, ogłupiają przyszłe pokolenia, to jest faktem, ale to nie jest bezkarne!

W każdym mieście w tym dniu po uprzednim zgłoszeniu , że takiego rodzaju zgromadzenie będzie miało miejsce, można przyjść pod Izbę Lekarską.

 

Link do filmu STUDIO - VTV1:

https://www.youtube.com/watch?v=AoLG4JaYxoA

KOMENTARZE

 • @
  Represje wobec dr Huberta Czerniaka

  https://www.youtube.com/watch?v=oF-9849XoMc
 • @ireneusz 11:55:35
  Współczuję ci człowieku...
 • @ireneusz 11:55:35
  Ten „ciemny lud” doskonale orientuje się, gdzie są brednie, a gdzie prawda. Szkoda wysiłku na oczernianie „niezaleznejtelewizji”!
 • Cała Polska powinna w tym dniu...
  być pod Izbami Lekarskimi.
  Tego nie wolno lekceważyć, bo to jest bardzo poważna bitwa w wojnie z Polakami w Polsce.
  Dlaczego np w Niemczech, szczepienia nie są obowiązkowe?
  Obowiązkowe szczepienia są więc czystym faszyzmem stosowanym na Polakach.
 • @ireneusz 11:48:49
  A Ty powinieneś się zaczepić na wszystko co tylko jest możliwe, łącznie z debilizmem, idiotyzmem i suchotami umysłowymi.
 • @ireneusz 13:01:38
  Nauka?? hehe, za granty opłacone wyniki.. tyle.. kapitalizm zniszczył Naukę, nie ważna Prawda, a zyski..

  tym stwierdzeniem pogrążyłeś się; "testowanie ziół czy innych wynalazków"

  Co do ciemnego ludu masz rację; idą głosować na POPiSy, terminarza szczepień przestrzegają, wierzą Telavizji, JP2 i Bolek to ich ikony "wolności i demokracji", tylko akurat osoby wymienione przez Ciebie, nie klasyfikują się w "ciemny lud"..

  Przy tym podwójnym porodzie chyba zostałeś podmieniony, bo intelektualnie cielaka przypominasz..
 • @ireneusz 13:01:38 i 17.12.2017 11:48:49
  "Na znachorów typu dr Wilczur nie czas dzisiaj".

  Nie rozumiesz co piszesz. Dr Wilczur był najprawdziwszym doktorem medycyny.
  Nadto narzucana dzisiaj jako jedynie słuszna gwałtem faktycznie faszystowskiego aparatu państwowego (a taki mamy, bo faszyzm to związek korporacji prywatnych i państwa), a nawet zbrodnią na jej demaskatorach - i to za sprawą tego aparatu zawsze jak dotąd jeszcze bezkarną "medycyna rockefelerowska" (od oszusta i "króla znachorów" Rockefelera co sprzedawał ropę naftową jako cudowny lek na wszystko, a później jak się wzbogacił "sponsorował" specyficzne dla tego znachorstwa szkolnictwo "medyczne" (dziś jedynie słuszne), które ma za zadanie być przede wszystkim uczyć nie tyle leczenia ludzi, co sprzedaży chemicznych wynalazków lobby farmaceutycznego).


  "I tak doczekałem starczej renty nogą w dupę nie kopnięty,"

  I tak to sam się w dupę kopnąłeś.
 • @autorka
  Mysle ze to niewlasciwa metoda by cos zrobic z problemem szczepien,wrecz uwazam ze nawet bedaca na reke lobby farmaceutyczno - medycznemu,mam na mysli protesty pod izbami lekarskimi,lekarze w wiiekszosci wiedza o szkodliwosci szczepien garstka lekarzy wierzaca w ten dogmat nazwijmi ich deliktnie ignorantami to zaledwie cos kolo 5 procent. Idac protestowac pod miejsca lokalizacji izb lekarskich tak naprawde kanalizujemy na wlasne zyczenie i blokujemy mozliwosc dotarcia z informacja do szerokich warstw spoleczenstwa.Nalezy protestowac w miejscach publicznych o duzym przeplywie ludzi np poznanski deptak i podobne miejsca wszystko inne skazane bedzie skazane na porazke poprzez swa nieskutecznosc


  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 • @ireneusz 13:01:38
  Szanowny Panie Ireneuszu,

  Niestety - Nie ma Pan racji.
  Sam jestem lekarzem, kończyłem studia w Polsce - w Wojskowej Akademii Medycznej - przez wiele lat pracowałem jako lekarz, anestezjolog. W kilku krajach; w Polsce, Austrii, Australii, USA.
  Wiem jak wygląda współczesna medycyna.
  Lekarze przestali leczyć pacjentów - raczej znajdują im choroby a potem większosć lekarzy zajmuje się głównie sprzedażą leków.

  Dzisiejszym światem rządzą pieniądze i wielkie interesy.
  A jaki to interes wyleczyć chorego.

  Interes to trzymać go przy chorobie i sprzedawać mu leki, technologie.

  Dlatego m.in. - ja zrezygnowałem z tradycyjnej medycyny. Jestem nią bardzo rozczarowany.

  Napiszę o tym więcej wieczorem - ale niestety takie są realia współczesnego świata - współczesnej medycyny.

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @miarka 15:11:35
  szkoda czasu na ciemniaka...idiota sam się zaorał :))...
 • Autorka
  Doktora Czerniaka trzeba ze wszystkich sił wspierać, a Izby lekarskie muszą być rozwiązane zaś zdrajca i ewidentnie skorumpowany minister Radziwiłł pogoniony gdzie pieprz rośnie.

  Pisałem o tym zwłaszcza w notce: http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/140637,izby-lekarskie-a-solidarnosc-ze-strajkujacymi-rezydentami

  "Dość tej patologii. Zamiast tego czym one się dziś zajmują, lekarzom starczą doroczne zjazdy w sprawach etyki i nowości fachowo-technicznych. Do tego starczy paru referentów w Ministerstwie Zdrowia"

  "To NRL i Izby Lekarskie są najbardziej winni patologiom w przemyśle farmaceutycznym i żywnościowym.

  - Są winni całej ogromnej korupcji zagnieżdżonej w służbie zdrowia, za którą idzie niczym nie kontrolowany, a nawet potęgowany (środkami wywołującymi choroby i choroby wtórne)wzrost chorób i wydatkówkierowanych do kieszeni zagranicznych korporacji prywatnych i budżetów innych państw (oraz do ich kieszeni prywatnych od lobbystów i bezpośrednio od korporacji);

  - korupcji za którą idą i dalsze patologie tak co do literatury medycznej i jakości szkolnictwa, rzetelności badań żywności, leków i szczepionek, kształtowania opinii publicznej i polityki.

  To oni rozgrzeszają zbrodniarzy medycznych i zwalniają z odpowiadania przed prawdziwymi sądami.- Auschwitz i Norymberga w jednym, sędziowie we własnej sprawie.

  To oni nie mają żadnej etyki, skoro zmierzają w aktualnej sytuacji do utrzymania status quo, a chcą tylko więcej pieniędzy. Owszem, trzeba ich więcej, ale najpierw dla ratowania Polski i Polaków przed takimi jak oni i naprawy złych skutków tego, czago w medycynie farmacji i przemyśle żywnościowym narobili od 1989 roku, czyli od powołania Izb Lekarskich".

  "... w obecnej formie Izby Lekarskie nie mogą funkcjonować. Cała Ustawa nadaje się już tylko do kosza. Wszystkie ich uprawnienia wraz z majątkiem i rejestrami powinno przejąć Ministerstwo Zdrowia (z prawdziwego zdarzenia), czy sądy powszechne i wojskowe".
 • @Ryszard Opara 15:17:55
  Witam Pana,
  z chęcią poczytałbym o Pana doświadczeniach jako reprezentanta firm farmaceutycznych, w tym produkujących szczepionki..

  Dużo informacji krąży w internecie, nie sposób mi je zweryfikować :(

  Pan firmował własną twarzą szczepionki (będąc w zarządzie firm produkujących).. może to były te dobre?

  Bardzo proszę o ustosunkowanie się do powyższego.

  Pozdrawiam
  для здоровья
  czy tam jak tam, towarzysze ze wsi prawią sobie komplementy..
 • @ireneusz 15:32:30
  jesteś głupszy niż ustawa przewiduje..

  Duda nakazał, parlament przegłosował; dziewczynki mają być szczepione szczepionką zabronioną w Anglii z powodu doprowadzania ich do bezpłodności..


  Według konstytuty prestytuty władzę w Polsce sprawuje Naród bezpośrednio lub pośrednio przez przedstawicieli.. pośredniość nie sprawdza się.......... gałęzie i latarnie zawsze sprawdzają się..
 • STRATEGIA WSPARCIA RZADU POLSKIEGO W DZIALANIACH NA RZECZ UCHYLENIA PRZYMUSU SZCZEPIEN
  Komentarze jan

  PODSUMOWANIE KOMENTARZY - szczepienia
  Jak napisalem w jednym z powyzszych komentarzy stworzenie listy protestacyjnej [petycj]z kilkoma tysiacami podpisow niczego nie zmieni w natloku zdarzen i olbrzymim szumie informacyjnym,nie zostanie to zauwazone przez wiekszosc spoleczenstwa. te kilka tysiecy podpisow splynie po szczepionkowych decydentach jak wioseny deszczyk po dobrze odzywionej kaczce . Tym co moglo by zmienic istniejacy stan rzeczy bylby masowy spoleczny ruch oddolny by swiadoma manipulacji i klamstw w obszaze medycyny korporacyjnej i szczepien stala sie wiekszosc spoleczenstwa dopiero wtedy masowy ruch odmowy móglby doprowadzic do uchlenia narzuconych polsce przez uklad anglo -amerykaski regulacji prawnych. Wtedy dopiero gdy zebralo by sie miliony podpisow a wiekszosc obywateli odmowila by szczepien wtedy dopero prysla by zaslona klamstwa. Za kilka dni na rozprawe do Poznania przyjedzie kilkadziesiat osob malo kto zauwazy, e garstke protestujacych tymczasem powinno przyjsc protestowac dziesiatki tysiecy ludzi tak jednak nie bedzie, glownie z powodu tego ze nie dotarla do nich informacja ze ta rozprawa sie odbedzie nie mowiac o tym ze wiekszosc spoleczenstwa nie jest wcale przekonana co do faktu ze szczepienia sa zle i oparte od poczatku o zmanipulowana i celowo safaszowana wiedzę. tak ze zmiana stanu wiedzy wiekszosci jest celem zasadniczym,mysle ze podane powyzej proppozycje dzialan sa jedyna mozliwoscia,pisanie kolejnych setek artykolow tez nic nie zmieni bo tych dobrych artykulow jest juz wysarczajaco duzo i mimo to niema przyrostu wiedzy w skali calego spoeczenstwa- slowem spoleczenstwo musi poznac zrudla informacji tym nieswiadomym dzis jeszcze obywatela trzeba to wskazac na transparetach by mogli je zobaczyc na ulicach poprzez takie jak ponizej opisane dzialania. Dlaczego tyle pisze w tym temacie odpowiem bardzo krutko - JEZELI DZIS WMOWIONO SPOLECZENSTWU ZE WSTRZYKIWANIE RTECI DZIECIA NIE JEST SZKODLIWE A WRECZ POTRZEBNE I SLUZY ZACHOWANIU ZDROWIA TO CO JUTRO CI POZBAWIENI SKRUPULOW OSOBNCY [trudno ich nazwac ludzmi ] BEDA WSTANIE WMOWIC SPOLECZENSTWU , KIEDY TAK EWIDENTNE KLAMSTWO ZOSTALO W SWIADOMOSCI SPOLECZNEJ UTRWALONE JAKO PRAWDA, DO CZEGO SA ONI ZDOLNI W PRZSZLOSCI JESLI SPOLECZENSTWO BEDZIE AKCEPTOWAC TEN STAN KLAMSTWA I ZMOWE MILCZENIA POPRZEZ BIERNOSC I MILCZENIE .-dlatego pisze tak czesto i tak czesto sie powtarzam........
  ---PODPISZ PETYCJĘ !! Polaku
  jan 06.12.2016 19:17:04
  WAZNE - SZCZEPIENIA
  @ninaanonimowa
  Nino dobrze ze podejmujesz temat szczepien gdyz jest to temat bardzo wazny z stosunku do wielu innych informacji duzo mniej istotnych. niemniej spytam,, kogo wspierasz,, formy dzialania moga byc ruzne pod wzgledem skutecznosci dzialania na dzis widzimy ze slowo do ludzi nie dociera,ja sam jak wiesz duzo pisalem w temacie szzepien i pomimo faktu ze staralem sie robic to prawie ze z przekroczeniem taktu,nie mialo to przelozenia na zachowania spoleczenstwa w tym temacie. Mechanizmy stadne charakteryzuje olbrzymia zachowawczosc postaw,i jest ona trudna do zmiany poprzez slowoponiewarz jest ono psychologicznie niewystarczajaco mocnym srodkiem przekazu kture ginie w olbrzymim nurcie informacji i dezinformacji jaka dociera do kazdego osobnika w stadzie trzymajac taka osobe w ryzach panujacej w stadzie poprawnosci. Samo wiec podpisanie petycji tez nic nie zmieni poniewarz petycja ta nie bedzie zauwazona przez osonbnikow w stadzie ktorzy w swoim spostrzeganiu rzeczywistosci maja wzrok zwrucony na postawy i zachowania wiekszosci . Tym samym by naprawde cos zmienic w zdchowaniach stadnych spoleczenstwa trzeba uwzglednic aspek psychologiczny i zastosowac metody ktore pozwola osobnika przelamac schemat myslowy i stworzyc stan otwartosci umyslu na informacje. Slowem aby dzialania odniosly masowy skutek spoleczny i zostaly zauwazone przez osobnikow w stadzie musza byc niekonwencjonalne w stosunku do wszystkich jakie do tej pory podejmowano. Od dlurzszego czasu i w praktycznym wmiarze nic sie nie zmienilo w obszaze szczepien slowem bardzo male odzialywanie spoleczne a ,wyszzepialnosc jest dalej na poziomie 98 procent , a fakt malej skutecznosci mym zdanie wynika ze schematycznego podejscia do problemu. Przejde do meritum co nalezy zrobic by calkowicie przelamac blokady swiadomosci ,,slepych i niemych,, .Nalezy wiec zorganizowac grupy po kilka, kilkanascie nawet kilkadziesiat osob ktore beda z transparentami przemieszczaly sie chodnikami ddurzych miast ,preferujac szkoly ,uniwersytety,dworce przystanki tranwajowe ,ruchliwe skrzyzowania . co jest bardzo istotne,na transparentach musza byc chasla w ktorych za nazwy stron internetowych i przekonujacych artykulow ,,np haslo ,,NIE MYJ ZEBOW,, DR JASKOWSKI FLUOR CICHY ZABUJCA,, albo ,,WIELKA KOMPROMITACJA MAFI SZCZEPIONKOWEJ- DR JASKOWSKI,, moga byc hasla typu,,ONI CHCA CIE ZABIC-OBEJZYJ FILM ,,SMIERTELNY ZASTRZYK PRAWDZWA HISTORA SZCZEPIEN ORAZ FILM ,,KUPIENI ,, mga byc tez nazwy stron gdzie temat szzepiuen jest rozwiniety,,np ,,WACINATION DEBATE- POZNAJ PRAWDE O SZZEPIENIACH,, urzywalem hasel z nazwiskie dr Jaskowskiego poniewarz kazdy kto wejdzie na jego artykuly pozna problem medycyny w szerszym ko0ntekscie i jest to pewien autorytet bo jest on lekarzem dlatego np haslo,,DR JASKOWSKI JAK MEDYCYNA ROCKEFE;EROWSKA NISZCZY ZDROWIE ,, tez moze byc jednym z istotnych hasel. albo ,,ARTTYKUL ,,PROMINENTNY PROKURATOR OBWINIA SZCZEPONKI ZAAUTYZM U SWOICH DZIECI,,na aleksjones.pl. mysle ze to sa dobre hasla na transparenty ,musza byc szokujace stwiedzenia polaczone z nazwa strony lub tytulem artkulu . Same haslo np szczepionki zabijaja lu cos podobnego bez wskaania zrudla mozna sobie darowac jako bezmyslna zabawe na kozysc lobby szczepionkowego. polaczenie tych kilku elementow obecnosci z transparentem w miejscu publicznym[osrodki medycyny akademickiej szczegulnie ] z szokujacym sygnalem [np nie myj zebow ] i wskazaniem zrudla informacji dopiero moze przyniesc skutek spoleczny w kazdym innym przypadku beda to dzialania bez owocne i nie podwazajace doktryny szczepien.
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 06.12.2016 09:54:17
  @cd..
  koniecznie chaslo ,,TOTALITARNA POITYKA SZCZEPIE W POLSCE,, wolne media .net .Petycje to oni maja w glebok w ............ jesli jest wiec ktos kto chce cos naprawde zrobic by polska byla wolna od szczepionkowego ludobujstwa to tylko takie akcje wszystkie inne nie przelamuja psychologicznej bariery stada........................
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 06.12.2016 10:01:25
  @istotna sprawa
  CHASEL NIE MOZE BYC ZA DUZO BO LUDZIE JE CZYTAJACY NIE ZAPAMIETAJA I NIE UTRWALA W PAMIECI,MUSZA SIE POWTARZAC BY BYLY ZAPAMIETANE..........
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 06.12.2016 10:11:49
  @WAZNE
  MYSLE ZE DOBRZE BYLO BY NIE PRZERACZAC LICZBY OSOB Z TRANSPARENTAMI TAK BY NIE PRZEKRACZAC PRAWNEJ FOMULY ZGROMADZENIA,BY W TEN SPOSOB NIE WIKLAC SIE W KWESTTIE POZWOLEN ITP SLOWEM NIEZLEZNE GRUPY ALE NIELICZNE
  ................................................................................................................
  przy okazji

  APEL DO OSÓB STANOWIACYCH I EGZEKWUJACYCH PRAWO W

  MYASLE ZE WASZA POSTAWA MOZE BYC ISTOTNA W ROZWIAZANU KWESTI SZKODLIWYCH I NIEBEZPIECZNYCH SZCZEPIEN. I TO WY WLASNIE Z RACJI SLUZEBNOSCI WOBEC SPOLECZENSTWA DO CZEGO Z RACJI URZEDU ZOSTALISCIE POWOLANI WINNISCE WYKAZAC SIE POSTAWAMI WSPIERAJACYMI UKAZANIU SPOLECZENSTWU PRAWDY NA TEMAT SZCZEPIEN, PREDZEJ CZY PUZNIEJ WASZE RODZINY WASZE DZIECI IWNUKI PONIOSA KONSEKWENCJE LUDOBUJCZYCH SZCZEPIEN I NIEBEZIECZNYCH TENDENCJI INGERENCJI W OBSZAR ZDROWIA LUDZI .W 16 KRAJACH EUROPY NIE MA PRZYMUSU SZZEPIEN WSZYSTKO WIEC WSKAZUJENA TO ZE POLSKIE SPOLECZENSTWO PODANO SZCZEGULNIE REPRESYJNEJ I BRUTALEJ FORMIE EKSTERMINACJ[ PATRZ ART ,,TOTALITRN POLITYKA SZCZEPIEN W POLSCE ,,NA WOLNE MEDIA .NET] W TEJ SYTUACJI WASZA OPOWIEDZENIE SI ZA PRAWDA WBREW NARZUCONYM Z ZEWNATRZ STANDARDOM BEDZIE ISTOTNYM GLOSEM BUDOWANIU DOBRA.POLECAM FILM ,,PROMINENTNY PROKURATOR OSKARZA SZCZEPIONKI ZA AUTYZM U SWOICH DZIECI,, NA ALEKS JONES.PL. CZY DOPIERO HISTORIA TEGO AMERYKANSKIEGO PROKURATORA KRYMINALNEGO GDY WAS DOTKNIE PODOBNIE OTWOTRZY WAM OCZY ABY TAK SI NIE STALO POTRZEBNE JEST ROWNIEZ WASZE POPARCIE............. jANUSZ SZUMOWSKI MIEDZYCHÓD
 • @ireneusz 15:32:30
  Trybeus powyżej słusznie pisze: "szkoda czasu na ciemniaka...idiota sam się zaorał :))..."

  Tutaj też:

  "o wszystkich dziedzinach życia w kraju decyduje parlament...", bo jednak to Naród jest władzą zwierzchnią nad władzami państwowymi


  "...i nie powinien żaden światły czy nie światły rozum wcielać w życie swoich niesprawdzonych, a często zabronionych wynalazków".

  I o to właśnie walczy doktor Czerniak. Szczepionnkowcy to najgorsi zbrodniarze, znachorzy i ludobójczy eksperymentatorzy na żywych społeczeństwach, ogłupiacze studentów medycyny i opinii publicznej.


  " Jeżeli są jakies grupy lekarzy działające na szkodę narodu to jest ABW by to wyczyścić..."

  Właśnie ta akcja Doktora Czerniaka powinna zaintersować służby ochrony Państwa żeby pozamykali zbrodniarzy z Izb Lekarskich - bo jak dotąd wiedzą a nie działają.
  To już sprawa poważniejsza bo może być że i one są w antynarodowym spisku i trzeba i na nie sądów polowych, bo w tym układzie to i cywilne sądownictwo nie zadziała.


  "... wyczyścić, a nie wracać do starych, sprawdzonych znachorów i znachorek".

  Znowu się zaorałeś, bo rzecz w tym, że jak są "stare i sprawdzone", to już nie "znachorzy i znachorki" tylko jak najbardziej lekarze.
  - I odwrotnie - ci "nowocześni" (w tle z ludobójczymi celami NWO) - ci od "medycyny rockefellerowskiej" i popierani przez Izby Lekarskie to dopiero "znachorzy i znachorki" - i to mimo że "z patentem" wylobbowanym, czy inaczej wymuszonym zbrodniczą i korupcyjną drogą, czy skorumpowanym, "dedykowanym dla wybranych" prawodawstwem.
 • @ireneusz 15:37:46
  "czyli to wszelkie zło przez tych żydów i faszystów ?"

  Nie tylko.
  Tak przy okazji, to dopóki Żydzi nie dołączyli do Mussoliniego to jego faszyzm był jeszcze calkiem schludną ideologią anty- wypaczeniom kapitalizmu. A tak zrodził się korporacjonizm.
  A że patologia dość szybko nie skarcona bezczelnieje i rozrasta się w roszczenia i sprzymierza z innymi patologiami, pozyskuje możnych stronników, tak i skutkiem tego do korporacjonistów dołączyli syjoniści i globaliści i w tej chwili mamy już rządy całkiem satanistycznej ideologii korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.
  To jest dopiero zło.
 • @miarka 16:03:07
  Miarko, karmisz trolla. Pozdrawiam.
 • @jan 15:55:05
  przeczytałem.. w męczarniach.. jednak diagnozę mam inną..
  Izby Lekarskie powinny zostać anihilowane, a nie oprotestowane..
  Lekarz działający na szkodę pacjenta powinien być usunięty z tego łez padołu.. mamy dostarczająco problemów z banksterami, aby kurwy za wakacje w Dubaju tolerować.. 6.000.000 drzew gałęzie miało by naruszone; w wersji pesymistycznej.. ja tam optymistą jestem; 100.000 starczy
 • @Lotna 16:18:34
  "Miarko, karmisz trolla".

  Przyjmuję napomnienie. Musiałem sobie ulżyć :-)
 • @ireneusz 15:32:30
  Szanowny Panie,

  Rzeczywiście i niestety tak jest, że "o wszystkich dziedzinach życia w kraju, decyduje Parlament...
  Ale, cóż tak naprawdę ten Parlament wie o medycynie. Powiem Panu - w olbrzymiej większości NIC nie wie. A w związku z tym jak ten Parlament może podejmować dobre, słuszne decyzje?
  Znam osobiście wielu posłów - i wiem, że oni nic nie wiedzą w temacie medycyny.

  Jak zresztą są wybierani Posłowie, kto ich wybiera, kto "namaszcza". Obecny system w Polsce i zresztą na całym świecie - to nieporozumienie

  A poza tym, kto finansuje - działanie Partii Politycznych, Parlamentu...?

  Dzisiejszym światem rządzą pieniądze - a raczej ten kto je emituje.
  Ten również rządzi krajem - i wszystkimi aspektami - w tym medycyną.

  Jak wspomniałem - jestem z wykszatłcenia i zamiłowania lekarzem - i po kilkudziesięciu latach włąsnych doświadczeń wiem jedno:

  WSPÓŁCZESNA, TRADYCYJNA MEDYCYNA - NIE ZAJMUJE SIĘ LECZENIEM LUDZI - TO JEST PO PROSTU JEDEN WIELKI INTERES.

  Dlatego, między innymi przestałem zajmować się medycyną.

  Ponieważ, chciałbym leczyć ludzi - nie mogę ich oszukiwać ani zabijać.

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @wk..ny 15:46:26
  Szanowny Panie,

  Jak napisałem wyżej. Jestem z wykształcenia lekarzem.
  Studia ukończyłem w Polsce - w Wojskowej Akademii Medycznej - jednej z najlepszych w kraju. Potem pracowałem w Polsce, Austrii, Australii, USA - jako lekarz.
  Ale dopiero teraz, po wielu latach doświadczeń, widzę i rozumiem - czym jest współczesna - "tradycyjna" medycyna.

  Jako młody lekarz - "na ślepo" przyjmowałem wszystkie nauki, teorie na których opierała się znana nam medycyna. Wierzyłem w szczepionki, antybiotyki - rozmaite lekarstwa, metody leczenia, których mnie uczono.

  Starałem się działać - według dwóch zasad Hipokratesa:

  1. "Medice cura te ipsum" - "Lekarzu lecz sam siebie"...
  2. "Primum non nocere" - "po pierwsze nie szkodzić" -

  Ale tak naprawdę - nie rozumiałem tych zasad.
  Dopiero teraz, po wielu latach pracy - zrozumiałem, że byłem w błędzie.

  Tak naprawdę powinno być:

  1. "Homo cognite et cura te ipsum" - "Człowieku poznaj siebie i lecz sam siebie"...

  Aby działać według drugiej zasady - trzeba wiedzieć co szkodzi.
  Teraz wiem - wiem, że szczepionki, antybiotyki i rozmaite lekarstwa osłabiają - wręcz niszczą organizm, jego odporność i nie pozwalają mu zwalczać chorób.

  Teraz wiem, że zdrowie człowieka - należy rozumieć holistycznie - całościowo.

  Teraz wiem, że najważniejsza jest diagnostyka stanu własnego zdrowia, przez samego siebie.

  Teraz wiem, że należy zrozumieć i słuchać własnego organizmu, ciała.

  Teraz wiem, że są cztery najważniejsze rzeczy w życiu, które pozwalają zrozumieć i słuchać własnego ciała - po to aby maksymalnie wzmocnić, swój własny organizm. Te rzeczy to:

  1. Oddech -trzeba umieć właściwie oddychać (najważniejsze rzecz życia)

  2. Dieta - człowiek składa się z tego co zje, wypije.

  3. Ruch - jedna z głółnych podstaw zdrowia.

  4. Właściwy styl życia - według "własnego zegara biologicznego".

  Od dziesięciu lat stosuję się do w/w zasad - i od tej pory NIGDY nie choruję, nigdy się nie męczę - zawsze się dobrze czuję.

  Studiuję również wszystkie inne formy medycyny alternatywnej, głównie
  Medycynę Chińską oraz jej nowoczesną formę Medycynę Kwantową - opartą na zasadach Fizyki Kwantowej.

  W niedługim czasie będę gotów wrócić do zawodu.

  Będę pracował jako lekarz,
  Nie dla pieniędzy - ale po to aby leczyć ludzi.

  Pozdrawiam sewrdecznie.

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara 09:50:08
  Bardzo trafnie Pan to opisał.
  Szkoda, że większość młodych lekarzy opuszczających mury uczelni nie ma takiego zrozumienia czym i kim powinien być prawdziwy lekarz.
  Jeden z najwybitniejszych lekarzy (nazywany ojcem nowoczesnej medycyny) William Osler powiedział kiedyś, że jeśli lekarz poświęci pacjentowi wytarczającą ilość czasu to pacjent sam postawi prawidłową diagnozę. Niestety, dzisiaj dla wielu lekarzy pacjent jest tylko niezbędnym choć uciążliwym elementem w procesie osiągania satysfakcji finansowej.
  Odnośnie pkt. 2 (dieta - "you are what you eat") bardziej prawidłowe jest stwierdzenie, że człowiek jest tym co przyswaja ("you are what you absorb").
  Czasami nawet najlepsza dieta nie dostarczy organizmowi niezbędnych składników ze względu na problemy z przyswajaniem.
 • @Robik 11:10:31
  Szanowny Panie,

  Bardzo trafnie pan skorygował moje stwierdzenie - You are what you eat" - powinno być "what you absorb" - ale...
  Wpierw trzeba ustalić "niedobory" wynikające z problemów przyswajania - ale potem trzeba je zjeść - albo poprawić przyswajanie.

  Jestem pewien, że w tym może pomóc Medycyna Kwantowa.

  Jak wspomniałem jestem przeciwnikiem szczepionek, antybiotyków etc.

  Natomiast jestem gorącym zwolennikiem supplementów diety.
  Niedługo o tym będę pisał.

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @
  Alarm w sprawie szczepień! Jerzy Zięba

  https://www.youtube.com/watch?v=az_OMe_NRjo
 • @Ryszard Opara 11:22:01
  "...Natomiast jestem gorącym zwolennikiem supplementów diety...."

  A czy nie powinno być tak, że właściwe składniki odżywcze człowiek przyswaja z "naturalnego" (nie zatrutego niczym chemicznym) pożywienia i to mu wystarcza?
  Choć w epoce fałszywej żywności może Pan mieć (niestety) rację, że potrzebujemy "dodatków", bo jemy trucizny...

  Tylko jak rozpoznać czego nam brakuje, i który "dodatek" nam to przyniesie, zamiast truć jeszcze bardziej?
 • @laurentp 16:46:28
  suplementy diety do biznes, ogromny, trochę mniejszy od farmacji..
  Pan Ryszard jest biznesmenem, ale na to może patrzy inaczej, ciekaw jestem artykułu..

  P.S.
  Chyba wszyscy znają firmę Herbalife, suplementy na odchudzanie zwłaszcza.. w 100g produktu (koktajl) jest 30% cukru.. takie to zdrowie promuje nam korporacja z Ronaldo na okładkach :(
 • @Ryszard Opara 09:50:08
  Proszę Pana, czytać Pan potrafi? wnioskuję,że tak..
  ja o czym innym pisałem.. proszę nie manipulować odbiorcami..

  Pan w Swoim życiu zawodowym lekarzem był (w Australii chyba bez pozwoleń) dużo mniej czasu niż biznesmenem..

  Interesujące to, jakie szczepionki produkowały firmy, z którymi był Pan związany; prościej nie potrafię :( ????????
 • [Posłuchajcie p.Zięby, ważne
  Krótki film, jak dyskutować (na podstawach naukowych) ze zwolennikami szczepień https://www.youtube.com/watch?v=az_OMe_NRjo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031