Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1111 postów 902 komentarze

Dlaczego „lud PiSowski „ wybiera żydowskie lobby polityczne?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Hipokryzja i wybiórcza moralność dominują w rozmowie ze zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości. Mimo, że ludzie ci piętnują działania poprzednich rządów, nie przeszkadza im działalność prominentów Unii Wolności czy Platformy Obywatelskiej

 

w składzie obecnego rządu. To samo tyczy się członków PZPR, którzy odgrywają ważną rolę w środowiskach otaczających PiS. Moralność Kalego widzimy także w ocenie spotkań "u Sowy" oraz posiłków serwowanych polskim ministrom przez Johnnego Danielsa. W pierwszym przypadku mowa o tzw. "taśmach prawdy", natomiast drugi dotyczy "prywatnego spotkania", choć uczestniczy w nim ministerialne grono. Zwolennicy PiSu z całą gorliwością poszukują "ruskich agentów" oraz "wpływów Putina", natomiast spoufalanie się z żydowskimi lobbystami nie budzi w tym środowisku żadnych wątpliwości. W zestawieniu z nierozliczonymi aferami, nowymi obostrzeniami gospodarczymi oraz politycznymi transferami z opozycji, można śmiało stwierdzić, że to PO bis, pod patriotycznymi sztandarem”

Piotr Korczarowski

 

Link do filmu eMisjaTv:

https://www.youtube.com/watch?v=vIHIjSVSsok

 

KOMENTARZE

 • @ Dlaczego?
  Dla tego że im się to opłaca oraz dla tego że faktycznie nie mają zdolności do sukcesywnego zarządzania państwem polskim w ramach polskich interesów. Władza ostatnich 30 lat to pasożyty żywiący się na doświadczeniach i wytworzonym bogactwie ostatniego stulecia. To artyści lawirowania między kłamstwem a prawdą.
 • Dlaczego „lud PiSowski „ wybiera żydowskie lobby polityczne?
  Ponieważ schowani są za fasadą Kościoła Katolickiego ..
 • Tak to już jest.
  Pan Piotr przekonał się, że większość ludzi nie chce myśleć. Samodzielne myślenie to wysiłek, to wątpliwości, to szukanie informacji, żeby te wątpliwości rozwiać i dojść do prawdy. Nie wielu na to stać. Większość woli mieć prosty, czarno-biały obraz rzeczywistości i posiadać lidera, który powie co mają myśleć i co robić. Podważanie autorytetu ich lidera [w tym wypadku zarówno samego Kaczyńskiego, jak i całego PiS-u] nawet najbardziej przekonywującymi argumentami nie wywoła refleksji, ale agresję, ponieważ burzy to ich przyswojony i zaakceptowany obraz świata.
 • @Autor
  "Dlaczego „lud PiSowski „ wybiera żydowskie lobby polityczne?"

  Dlatego, że inne ugrupowania, zwłaszcza te "narodowo-katolicki" nie przedstawiają wiarygodnej, spójnej i dającej się zaakceptować, wizji rozwojowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031