Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

ZAKOŃCZYĆ HANDEL DZIEĆMI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Paweł Bednarz z Fundacji im. Dobrego Pasterza twierdzi, że z Polski są wywożone dzieci w sposób nielegalny, porywane na ulicach, same adopcje zagraniczne łamią polskie prawo.

 

Politycy rożnych frakcji to tolerują. Środowisko dziennikarskie prawicowe, okrzyknęło w taj chwili Pawła Brdnarza wariatem. 20 tys. polaków co roku ginie bez wieści, co jest prawdą, ale uważa się to za teorię spiskową.

W Stanach Zjednoczonych ginie około 800 tys ludzi w ciągu roku.

Paweł Bednarz zaprasza wszystkich, którym na sercu leży dobro dziecka na protest głodowy, który rozpoczyna w czwartek 7.12.2017 od godz. 12-13 w Klinice Dziecięcej w warszawie ul. Żwirki i Wigury 63. Wszelkie informacje pod nr telefonu 515 751 077. Jak ktoś nie chce głodować, może wziąć śpiwór i uczestniczyć w proteście. Jak będzie większa ilość osób, media podejmą temat.

RAZEM Zatrzymamy Handel DZIEĆMI Oprócz strony FB Fundacji Dobrego Pasterzahttps://m.facebook.com/fundacjaDP/

 zapraszam również na stronę ZATRZYMAMY HANDEL DZIEĆMIhttps://www.facebook.com/Zatrzymamy-Handel-Dziećmi-1667450973306329/

 

Adopcje zagraniczne – przemilczany skandal

Adopcja międzynarodowa toogromny biznes– który według szacunków, co roku w skali światowej generuje zyski na poziomie kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu miliardów dolarów. Kandydaci na rodziców adopcyjnych z państw zachodnich za adopcję jednego dziecka płacą grube pieniądze: w Stanach Zjednoczonych ceny wahają się między 25.000 a 60.000 dolarów za dziecko, w Europie jest to koszt w widełkach między 15.000 a 50.000 euro. Głównymi krajami „importującymi” dzieci z zagranicy są: Stany Zjednoczone, Włochy, Hiszpania, Francja i Izrael – przy czym Amerykanie przysposabiają co roku więcej dzieci z zagranicy, niż wszystkie pozostałe kraje świata łącznie.

 przypomnijmy więc – Konwencja ONZ o Prawach Dziecka wyraźnie stanowi w art. 21 pkt D, że państwa – strony (a więc wszystkie kraje świata za niechlubnym wyjątkiem Stanów Zjednoczonych) zobowiązane sąpodejmować wszelkie możliwe kroki dla zapewnienia, aby w przypadku adopcji do innego kraju osoby w niej zaangażowane nie uzyskały z tego powodu niestosownych korzyści finansowych„. Skoro więc kandydaci na rodziców adopcyjnych płacą tak duże pieniądze, a przepisy prawa wykluczają, by ośrodki adopcyjne się bogaciły na procederze adopcyjnym to… na co idą te pieniądze? I jeśli są to tylko koszty proceduralne, to skąd zróżnicowanie ceny w zależności od wieku, stanu zdrowia i rasy dziecka? JakpodajeMirah Riben – zajmująca się tą kwestią od czterech już dekad – to te 3 czynniki kształtują cenę maluchów na rynku adopcyjnym, to one wpływają na rozpiętość widełek.

 Głównym kierunkiem adopcji zagranicznych dla polskich dzieci są Włochy. Koszt samej adopcji dziecka dla Włochów waha się między 15.000 a 50.000 euro, średnio wynosi 25.000 euro. Wraz z zakwaterowaniem, transportem i wyżywieniem jest to już 40.000 euro. We Włoszech też temat ten od jakiegoś czasu wzbudza kontrowersje. W jednym z artykułów dziennikarz Carmelo Abbatepostanowił zweryfikować na co składają się koszta adopcji dziecka z Polski:

 Dlaczego koszty adopcji dziecka są tak wysokie? Według oficjalnej wersji – są to koszta przetworzenia dokumentów i wykonania tłumaczeń. Ale w Polsce na przykład według cenników wynagrodzeń za usługi prawnicze nie powinno to przekraczać 3.500 euro, dodatkowe 2.000 euro na inne dokumenty, notariusza, znaczki skarbowe i 500 euro dla kierowcy – tłumacza. Łącznie 6.000 euro – mniej niż połowa tego, co często jest żądane. Innym problemem jest to, że gdy para nawiązuje kontakt z przedstawicielem zagranicznej instytucji to zaczynają się żądania pieniędzy na czarno, oferty macic do wynajęcia, niekiedy szantaż i pogróżki”

 Skoro więc przysposabiający płacą średnio 25.000 euro za dziecko, koszty formalności powinny się zamknąć w 6.000 euro, to do czyich kieszeni idzie pozostałych 19.000?”

 Całość pod linkiem:

 http://przeczywistosc.pl/adopcje-zagraniczne-przemilczany-skandal/

 

Skandaliczne zachowanie się Kukiza na słowa o adopcjach dzieci

https://www.youtube.com/watch?v=72V3xkowt94

 

SUBSKRYBUJCIE na You Tube kanał FUNDACJA im. DOBREGO PASTERZA

https://www.youtube.com/channel/UC8NbSBDR5yIXaEV62anfM4w

 

Mel Gibson zdradza co się dzieje w Hollywood

https://www.youtube.com/watch?v=C6luWP4-v5M

KOMENTARZE

 • @
  Międzynarodowy system wykorzystywania polskich dzieci

  http://wolnespoleczenstwo.org/pl/miedzynarodowy-system-wykorzystywania-polskich-dzieci/
 • "Mel Gibson zdradza co się dzieje w Hollywood"
  https://www.youtube.com/watch?v=YNTVcT2u5Xs&t=30s
  to dzieje się nie tylko w Hollywood, nie tylko w Ameryce i Europie, to dzieje się już także w Polsce
 • Polskie (i nie tylko) dzieci, trafiają do...
  takich adopcji zagranicznych, do takich krajów, do takich rodzin.
  Polecam szokujący film o Szwecji:
  https://www.youtube.com/watch?v=StRs4htZHhw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31