Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
963 posty 785 komentarzy

„Nazistowskie korzenie brukselskiej UE”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Paul Anthony Taylor, Aleksander Niedźwiecki, Matthias Rath i August Kowalczyk

 

To, co zawsze chciałeś wiedzieć o „Brukselskiej UE” lecz nikt nie śmiał ci powiedzieć!

Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości skazani są na powtórzenie jej (Georg Santayana)

WSTĘP

Książka ta powiada historię, którą wielu czytelników może, z powodów oczywistych, początkowo odrzucić. Postępując tak, mogą powiedzieć, że jeżeli te brzemienne w skutkach informacje historyczne udokumentowane tutaj byłyby prawdziwe, to z pewnością słyszeliby o nich wcześniej. Mając świadomość tego, my, jako autorzy, uznajemy to za nasz obowiązek zachęcić naszych czytelników nie tylko do przeczytania tej książki, lecz także do przyjrzenia się i przestudiowania dokumentów źródłowych podanych na dole jej stron.

Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo-farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować.

Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie i technicznie wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel naftowo-farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben, w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi, ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca.

Z tej książki można się także dowiedzieć, że I wojna światowa, druga największa tragedia XX wieku, była właściwie pierwszą próbą podbicia świata przez te korporacyjne interesy. Co więcej, po tym, jak obie te militarne próby podporządkowania Europy upadły, kartel naftowo-farmaceutyczny zainwestował w trzecią próbę: ekonomiczne i polityczne podbicie Europy za pomocą „brukselskiej UE”.

Nic więc dziwnego, że kluczowych architektów brukselskiej UE rekrutowano spośród tych technokratów, którzy już kreślili plany Europy po II wojnie światowej pod kontrolą koalicji nazistów i kartelu. Książka ta przedstawia tych udziałowców kartelu – ubranych nie w wojskowe mundury ale w szare garnitury – z których najbardziej znanym był Walter Hallstein, pierwszy prezydent tzw. Komisji UE. Odpowiedź na pytanie, dlaczego prawdopodobnie nie słyszeliście o tych wstrząsających faktach przedtem, jest prosta. Po 1945 roku kartel zainwestował setki miliardów dolarów w tylko jeden cel: napisanie historii od nowa i zatuszowanie jego kryminalnej przeszłości. To zatuszowanie, w odniesieniu do korporacyjnych źródeł dwóch wojen światowych, było oczywiście wstępnym warunkiem trzeciej próby kartelu – tym razem poprzez brukselską UE – podboju i kontroli Europy.

Najwidoczniej, interesy kartelu miały nadzieję na scementowanie ich kontroli nad Europą poprzez brukselską UE bez wyciągania kiedykolwiek na światło dzienne tych ciemnych korzeni. Niestety, ten plan się nie powiódł. Publikacja niniejszej książki i dziesiątki tysięcy autentycznych dokumentów, na które się ona powołuje, oznaczają, że eksperyment brukselskiej UE skończył się. Wątpliwe jest, by jakakolwiek demokratyczna osoba, organizacja lub partia poparły teraz tą trzecią próbę podboju Europy.

 

Cała książka pod linkiem:

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/nazistowskie-korzenie-ue.pdf

 

KOMENTARZE

 • @
  Cyt:„Nazistowskie korzenie brukselskiej UE”

  Co za brednie, dobrze, że w cudzysłowie. Nawet sprzedaż żydowskich witamin musi dziś mieć fundament ideologiczny, najlepiej jeśli jest holocau$tyczny.

  Hallstein był przeciwnikiem Hitlera i tego nie ukrywał.

  //He is reputed to have rejected Nazi ideology[13][8] and to have kept his distance from the Nazis.[4] There was opposition from Nazi officials to his proposed appointment, in 1941, as professor of law at the University of Frankfurt, but the academics pushed through his candidacy, and he soon advanced to become dean of the faculty.[14]//

  Korzenie UE.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Louise_Weiss
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Agora_Bronis%C5%82aw_Geremek
 • @Arjanek 08:30:01
  Sensacyjna prawda o Unii Europejskiej, prof. Krystyna Pawłowicz mówi jak jest. 15 lutego 2016 roku prof. Krystyna Pawłowicz wygłosiła odczyt na temat prawnych aspektów funkcjonowania Unii Europejskiej. Dla większości słuchaczy przedstawione przez nią wyniki badań zabrzmiały wręcz sensacyjnie.


  https://www.youtube.com/watch?v=7TqdkYan_zI&feature=youtu.be


  Ps...Brawo, pani poseł! Niestety wszystko co powiedziała pani Pawłowicz jest suchą prawdą zimną i bez emocji. Dziś trzeba nam mówić prawdę, jaka ona jest, cobyśmy my obywatele mogli mieć jasność naszej sytuacji, jej przyczynach oraz kierunku w którym należy nam się posuwać, jako ciągle jeszcze w jakimś stopniu państwo, choć podobno już tylko teoretyczne... Jesteśmy tu całkowicie zgodni co do faktu, że przynależność do Unii ani nam, ani Państwu Polskiemu nie służy, oraz jasnym jest, że jest w zasadzie nielegalna, bowiem jest sprzeczna z najważniejszymi interesami naszego państwa. Wspaniały wykład, wszystko ok ale jak sprawa wygląda z legalnością tej konstytucji z 1997 roku ponieważ w referendum społecznym wzięło udział tylko 45% społeczeństwa a obowiązujące minimum to 50% +1 osoba, więc do kosza a mimo tego zebrało się zgromadzenie narodowe, które uznało legalność tej podłej stolzmanowskiej konstytucji, to targowica i kryminał i według prawa ciągle obowiązuje konstytucja z 1935 roku, III RP to nielegalny twór z nielegalną konstytucją. Z jednym się tylko nie zgodzę w tej wypowiedzi, że to Putin nasłał muzułmanów. Muzułmanów nasłali Syjoniści. Merkel i Soros wykonali ich rozkazy. Reszta konkretnie i na temat. Czyli w tym momencie parlament Polski jest iluzoryczny. To dlatego Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej! Czas i nam wystąpić z tego euroislamu! Jedyne co można powiedzieć to powtórzyć za anglikami: We want our country back. POprawni walczą z panią prof. Pawłowicz, bo jest fenomenalnie kompetentna. Ta kobieta, to skarb. Głosowałem przeciwko wejściu do eurokołchozu wyczuwając eurokołkoz na odległość, ale pani prof. Pawłowicz sporo rzeczy wyjaśnia ponad to, co wyczuwałem. Trzeba się mocno zbroić i szkolić do obrony niepodległości... Drugą "nogą" wiedzy o UE układającą "klocki lego" są wykłady Karonia z wiedzy społecznej na:


  https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos?disable_polymer=1

  Ta Unia przypomina mi tzw. PZPR, organizację nomenklaturową. Mafia ta, stała przez całe dekady ponad prawem. Jej rządy były niczym nieograniczone, Ba nigdzie nie była nawet wymieniana w żadnych ustawach. Rządziła z woli sowietów, bez oglądania się na prawo. Takie bezprawie jest bardzo charakterystyczne dla lewactwa na przykład na Kubie, w Wenezueli czy w Chinach. UE dołączyła do tego doborowego towarzystwa ponieważ łajdacy, zdrajcy i sprzedawczyki chcą osiągnąć władzę dożywotnią i dziedziczną. Ale dziwnym zrządzeniem bożym pojawił się islam, który tych lewaków zniszczy i to fizycznie. Mrzonki o nowym porządku świata upadną. Nie chcesz Chrystusa? Dostaniesz Mahometa. Nie podoba ci się chrześcijańskie dziedzictwo Europy to dostaniesz Islam. Zburzysz Kościoły to powstaną Meczety..Chcesz aborcji a dostaniesz burkę na głowę. W ten sposób wpadniesz z deszczu pod rynnę. Nawet nie zorientujesz się kiedy to się stanie. Szatan żydokomunista Spinelli i taki sam Ventone i jego diabły prowadzą Europę do zagłady przy pomocy zbrodniarza, złodzieja z dwoma zaocznymi KS! żyda Sorosa (narodowości handlowej i prawniczej). To jest żydokomuna żydokomunisty Spinellego dokładnie taka sama lub nawet gorsza od marksizmu i leninizmu. A islam żydolewackie siły wykorzystały i zaplanowały do wyniszczenia nas Europejczyków! Przypomnę wszystkim, że (cytat) "Upadek Babilonu, Egiptu, Grecji, Rzymu nie jest wynikiem przegranych bitew lub klęsk żywiołowych, a skutkiem niekontrolowanego napływu do nich rasowo obcych im plemion, międzyrasowego wymieszania, przeniknięcia ich do struktur władzy. Szczególnie szybko imperia się rozpadały w wyniku międzyrasowych małżeństw." Ci co do nas skierowali falę obcych rasowo plemion widać o tym dobrze wiedzieli.
 • @kula Lis 67 10:16:57
  Był film na youtube, już został oczywiście usunięty, o I szefie NATO.Bardzo ciekawy film!!!Nie zgadłbyś, a może wiesz KTO to był?
 • @trojanka 15:50:07
  Wujo Google hasło : generał Adolf Heusinger.
 • @Arjanek 08:30:01
  To nie są brednie tylko czysta, wręcz krystaliczna prawda! IG Farben to firma która wprawdzie powstała w Niemczech, ale założona, finansowana i zaopatrywana była przez żydów, w tym między innymi, przez potężny wówczas koncern naftowy Standard Oil, założony przez Rockeffellerów oraz finansowana, między innymi także, przez Bank Anglii, założony przez Rothschildów. IG Farben produkował na zamówienie tychże patronów, benzynę syntetyczną, kauczuk syntetyczny, bojowe środki trujące Cyklon B, et cetera itd. Produkcja szła na uzbrojenie niemieckiej machiny wojennej, która, nota bene, pozostawała w rękach nazistów. A najbardziej prominentnymi przedstawicielami stojącymi na czele tej przestępczej organizacji byli żydzi Reinhard Heydrich i Adolf Eichmann. Proszę nie zapominać przy tym o Juliusie Streicherze, Josephie Goebbelsie, Hansie Franku czy Alfredzie Rosenbergu, że wymienię tylko tych najsławniejszych. IG Farben była rzecz jasna obiektem specjalnej troski także aliantów, wszystkie ataki z powietrza skupiały się jedynie na obiektach nie związanych z produkcją. Jakoś dziwnie, po wielu nalotach fabryki koncertu wyszły z wojny prawie nie naruszone! Przypadek? Rzekomo IG Farben zostało zlikwidowane w 1952 roku, ale o dziwo wypączkowało w słynne później firmy Agfa, BASF, Bayer, Aventis. W tych firmach intratne stanowiska objęli byli naziści np. Carl Wurster odpowiedzialny za produkcję Cyklonu B do Auschwitz, czy też Fritz ter Meer skazany w Norymberdze za ludobójstwo wylądował w fotelu prezesa firmy Bayer.
  Nie trzeba chyba specjalnych dowodów na to, że ówcześni technokraci wywodzący się z tych słynnych firm tworzyli trzon organizującej się Wspólnoty. Ale jeśli uważasz że to wszytko bzdury, to sięgnij do innych dowodów których nie brakuje w sieci. Przy okazji wspomnę o Timermmansie gdyż było wielu Timermmansów na terenie Belgii I Holandii. A sprawcą tego rozmnożenia był ojciec 14-ga dzieci z których jeden obywatel obydwu tych krajów Felix Timmermans był kandydatem do Nagrody Nobla z dziedziny literatury za powieść "Palieter". Tenże Timmermans cieszył się wielką sławą w Niemczech i był nawet laureatem nagrody literackiej im. Goethego, którą przyjął. Takoż był posądzony o kolaborację, szczególnie że w czasach gdy Belgia i Holandia była podbita i okupowana przez hitlerowskie Niemcy, przyjmował na obiadkach w swoim domu niemieckich oficerów. Sądzę, że znany nam aż za dobrze komisarz unijny Frans Timmermans, wróg Polski i Polaków spijał z tego rozsadnika genów aż nadto obficie.
 • @trojanka 15:50:07
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5e/Bundesarchiv_Bild_146-2005-0030%2C_Adolf_Heusinger.jpg/330px-Bundesarchiv_Bild_146-2005-0030%2C_Adolf_Heusinger.jpg

  Heusinger in Bundeswehr uniform, c. 1960

  Born August 4, 1897
  Holzminden, Brunswick, German Empire
  Died November 30, 1982 (aged 85)
  Cologne
  Allegiance German Empire
  Weimar Republic
  Nazi Germany
  Germany West Germany
  NATO NATO
  Years of service 1915–1945
  1955–1964
  Rank General


  Adolf Heusinger, Adolf Hitler’s Chief of the General Staff of the Army during World War II, went on to become Chairman of the NATO Military Committee from 1961 to 1964.


  http://investmentwatchblog.com/adolf-heusinger-adolf-hitlers-chief-of-the-general-staff-of-the-army-during-world-war-ii-went-on-to-become-chairman-of-the-nato-military-committee-from-1961-to-1964/


  DECLASSIFIED AND RELEASED BY CENTRAL INTELLIGENCE AGENCY
  SOURCESMETHOOSEXEMPTION3B26 nNAZI WAR CRIMES'OISCLOSURE ACT DATE 2006
  General Adolf Heusinger


  https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/HEUSINGER,%20ADOLF_0006.pdf
 • @@@!
  Siła świata obróciła się w słabość, a jego mądrość obróciła się w głupotę. Europa, niczym Rzym dawne imperium i legenda zbudowana na gruzach Troi i triumfująca nad Kartaginą, rozpada się. W nagłym rozbłysku tej cywilizacji, wyjątkowego wydarzenia widzimy Europę i republiki chylące się pod wyrokiem lewicowo-liberalnych neopogańskich sekt ku upadkowi. EUropejski sceptycyzm pożarł ostatecznie trzeźwość umysłów zdobywców świata. Ten klan sitwy, który zasiada na podwyższeniu, aby wyrokować, co jest sprawiedliwe a co nie, może jedynie zapytać "Co to jest Prawda?". Niegdyś Europa była synonimem odpowiedzialności, a jednak stała się na zawsze chwiejnym posągiem niezdecydowania, niewiary i rozpusty. Człowiek nie może uczynić więcej, nawet to, co praktyczne, stało się niewykonalne. Stojąc między kolumnami własnego sądu, arbitrzy EU i rozum politycznych sędziów abdykował, uciekł od odpowiedzialności za losy Europy, a nawet świata. Istnieją różni mędrcy, filozofowie i intelektualiści wyznający najwyższą i najszlachetniejszą formę neopogaństwa, którzy nie tylko nie mogą nawrócić świata, ale nawet nie próbują tego robić. Dżungli "nowoczesnych" i popularnych neopogańskich mitologii lub ideologii nie można zwalczyć prywatną opinią, tak jak nie można wyciąć lasu scyzorykiem. Niemcy wykorzystując agenturę i biurokratów z KE walczą o strefę swoich wpływów w Europie. Rosjanie robią dokładnie to samo. Narracja mówiąca o rzekomej przyjaźni Rządu RP wywodzącego się z PiS z Putinem jest infantylna, jak sami Niemcy. To piaskownica: "Jak nie chcecie Polacy bawić się z Niemcami, to wepchniemy was w łapy krwiożerczego Putina. No, chcecie tego? Nie? To nie podskakujcie!". Ataki na Polskę nie mają żadnego związku z praworządnością, ani tym bardziej z rzekomym jej zagrożeniem. Niemcy mają w nosie nasze sądy, puszczę i korniki. Prawdziwy bój dopiero się zacznie o media niemieckie w Polsce. Będzie ostro, ale Polacy też mają w nosie niemieckie strachy na Lachy. Demokracja to tylko system/sposób wyłaniania ludzi do władz. Demokracja to nie sprawiedliwość, to nie mądrość, to nie ludzkie umiejętności itd. Demokratycznie można wybrać i osła na posła. Najważniejsza jest sprawiedliwość a nie demokracja. Stary cynik Talleyrand miał akurat rację gdy powiedział, że ci, którzy przed wielką rewolucją francuską nie żyli w starej monarchii, nie znają smaku życia. Ludzie nie wiadomo dlaczego akurat w demokracji widzą lekarstwo na wszelkie zło i uważają ten system wyłaniania przywódców za najdoskonalszy dla ogółu. Otóż ten system wcale nie jest taki dobry. Czyż nie widać i nie słychać, ilu głupców jest w polskiej polityce ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031