Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

Jabłonowski – Marsz Niepodległości „My chcemy Boga”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„My chcemy Boga”? Do organizatorów marszu - czy to znaczy , że jeszcze nie macie Boga, dopiero na Marszu Niepodległości go dostaniecie?

 

 

To nie ta uroczystość. Na zlocie marszów Oazowych, takie hasło jest jak najbardziej odpowiednie, ale nie na Marszu Niepodległości!

 

BÓG, HONOR I OJCZYZNA” - pod takim hasłem można iść, można wszystko wykrzyczeć, bo ten marsz jest również naszym świętem. Świętem narodowców i ludzi, którzy myślą narodowo, to jest moment do zamanifestowania postawy politycznej. Z takim hasłem szli chłopcy do ataku i wrogów zabijali.

 

My chcemy WIELKIEJ, NARODOWE POLSKI – to jest hasło na Marsz Niepodległości!

 

Niech żyje WOLNA NARODOWA POLSKA!!! Solidarna narodowo!

 

Jeszcze raz „BÓG, HONOR i OJCZYZNA”

 

Link do filmu Telewizja Narodowa 2.0

 https://www.youtube.com/watch?v=UFLIUjauKvQ

 

Jabłonowski – Marsze niepodległości to manifestacje Polskiego interesu Narodowego!

 

Link do filmu Niezależna Telewizja Narodowa NTN:

 https://www.youtube.com/watch?v=euNTkGpBNfs

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  No i to od razu lepiej brzmi, a nie jakieś ciam-cia-ramcia (My chcemy Boga).
 • takie tam czepianie się
  Jakbym mógł być na Marszu, to tez skandowałbym 'słowa nienawiści" ( wg dziuni z TVN) czyli BÓG - HONOR - OJCZYZNA, ale "My chcemy Boga" jako hasło tegorocznego Marszu zupełnie mi nie przeszkadza.
  W zeszłym roku hasłem było 'Polska dla Polaków - Polacy dla Polski" i tez pieknie.

  Tym razem naprawde burza w szklance wody

  pozdr
 • @MacGregor 10:08:36
  No dobrze, a kiedy ci liberałowie od Winnickiego, będą krzyczeć ,,precz z okupacją Polski przez usrael" ???
 • @MacGregor 10:08:36
  Hasło piękne, ale na pielgrzymki, msze św. hasło silnie związane z życiem duchowym danego narodu itp. ale MN jest i był odzewem politycznym i takim powinien pozostać.
  Moim zdaniem to hasło ma odwrócić uwagę młodych polaków w kwestiach zasadniczych, jaką jest okupacja Polski przez wojska amerykańskie, które działają w interesie światowej mafii banksterskiej i oni pragną rozpętać wojnę z Rosją rękami polaków i naszą krwią.
  Drugim problemem jest aż nadto widoczna agentura w świecie polityki, ponieważ są ewidentni szpiedzy zarządzający niewolnikami Polsce.
  Przecież tzw. ,,Marsz Niepodległości" jest już fałszywym hasłem, ponieważ nie ma żadnej Niepodległości Polski, bo wszelkie decyzje polityczno - ekonomiczne w stosunku do Polski zapadają na zewnątrz naszego kraju, a realizatorami tych decyzji są szpiedzy, którzy sztucznie się kłócą w o to kto ma byc lepszym nadzorcą w imieniu sowich mocodawców swoimi niewolnikami.
  Hasłem autentycznego Marszu Niepodległosci powinno być np; ,,chcemy odzyskać Niepodległość" Amerykanie won z Polski, wspominać i domagać sie kar dla ludobójców z Upadłej, walka z lichwa, decentralizacja korporacji, ujawnienia raportu WSI, otworzenia wszelkich archiwów tzw. komuny, jawność życia publicznego w Polsce, trybunały dla architektów rozbiorów Polski, wiezienie dla tych co oddali Polskę obcym, wyjscie z UE, obalenie TL, NBP w służbie polakom itd.
  Moim zdaniem, gołym okiem widać, że kolejny MN jest sterowany z zewnatrz za pomocą leni i karierowiczów, którzy robią wszystko by jak najmniej w MN było słowo ,,Niepodległość"
 • Hasło Marszu ! Słowianie wszystkich krajów Łączmy się !!!!!!
  w pełni się zgadzam !

  [Hasłem autentycznego Marszu Niepodległosci powinno być np; ,,chcemy odzyskać Niepodległość" Amerykanie won z Polski, wspominać i domagać sie kar dla ludobójców z Upadłej, walka z lichwa, decentralizacja korporacji, ujawnienia raportu WSI, otworzenia wszelkich archiwów tzw. komuny, jawność życia publicznego w Polsce, trybunały dla architektów rozbiorów Polski, wiezienie dla tych co oddali Polskę obcym, wyjscie z UE, obalenie TL, NBP w służbie polakom itd.

  Moim zdaniem, gołym okiem widać, że kolejny MN jest sterowany z zewnatrz za pomocą leni i karierowiczów, którzy robią wszystko by jak najmniej w MN było słowo ,,Niepodległość"
  nadużycie link skomentuj
  Wrzodak Z. 08.11.2017 10:15:08

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031