Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO BO RZĄD I PREZYDENT SOBIE NIE RADZĄ! CZAS JEST WŁAŚCIWY! TRZEBA SIĘ SZYBKO PRZYGOTOWAĆ!

 

ANALIZA SYTUACJI:

 
"W Polsce wiele się rozmawia na wszelkich forach gospodarczych, spotkaniach, targach, zadając sobie pytania jak uzdrowić polską gospodarkę żeby ona się rozwijała. Niestety prawie nikt nie dotyka sedna sprawy tj. kwesti tworzenia prawa i kwestii tworzenia pieniądza.  Jeśli dalej będziemy omijać szerokim łukiem te dwie najważniejsze kwestie, to możemy rozmawiać w nieskończoność tracąc czas i nic z tego dalej nie będzie a polska gospodarka dalej będzie się chylić ku upadkowi a kraj będzie pchany ku biedzie i zniewoleniu!

Podstawowym problemem jest to że W POLSCE RZĄDZI RZĄD ŚWIATOWY A NIE RZĄD POLSKI! Nowy Rząd Światowy używa wojska, prawa i pieniądza do dominacji nad światem. Rządzi on za pomocą swoich agend prawie w każdym kraju na świecie, w tym w Polsce. Agendami NWO w Polsce są:  Sejm Senat Prezydent (bo oni tworzą prawo w interesie NWO a nie w interesie Polaków) sądy i prokuratura (okupacyjny aparat zniewolenia Polskiej ludności)  wojska NATOwskie (to na wypadek gdybyśmy się zbuntowali)  oraz KNF (Krajowy Nadzór Finansowy) NBP (Narodowy Bank Polski) RPP (Rada Polityki Pieniężnej) które zarządzają polskim pieniądzem (złoty) w interesie zagranicznych bankierów i NWO a nie w interesie Polaków.

ROZWIĄZANIE:

 
1.NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO!

 
PIS na który tak liczyliśmy zawiódł. Żadnych przełomowych i niezbędnych reform ustrojowych, prawnych ani gospodarczych nie przeprowadzono. Otwarło nam się okienko w historii żeby odzyskać w pełni suwerenność a PISowskie rządy tracą cenny czas. Naród polski jeśli poważnie chce realnych zmian na lepsze, to musi przejąć władzę bezpośrednio. Innej drogi nie ma. Jest to możliwe na podstawie Art. 4.Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, według której 'Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu', a ten konstytucyjny 'Naród', ma prawo sprawować tą władzę bezpośrednio, w każdy zgodny lub nie sprzeczny z prawem sposób – co najmniej przez sprawdzanie: stopnia, jakości, właściwości i skuteczności, wykonania i wykonywania Prawa Rzeczypospolitej Polskiej przez funkcjonariuszy i urzędników publicznych, utrzymywanych przy życiu z środków publicznych konstytucyjnego 'Narodu', to jest, z środków pochodzących z naszych podatków. Nastąpił czas najkorzystniejszy do wprowadzania przewidzianych istniejącym prawem zmian, niezbędnych do zabezpieczenia dobrej przyszłości dla nas i pokoleń następnych. Kierować się przy tym należy przestrogą wyrażoną przez prof. Feliksa Konecznego, w jego książce pod nazwą 'Święci w Dziejach Narodu Polskiego': 'Prawo jest dla tych, którzy są dość silni, aby przeciwstawić się bezprawiu, dla słabych bezprawie może łatwo stać się prawem.'

2.MUSIMY WPROWADZIĆ W POLSCE    NOWE PRAWO.

Obecne prawo TALMUDYCZNE należy wyzerować i wprowadzić w jego miejsce prawo DEKALOGU.  Następnie będziemy tworzyć krótkie prawo i sądzić na podstawie precedensu.  Obywatele będą tworzyli oddolne Sądy Obywatelskie wybierając spośród siebie sędziów i będą sądzili na podstawie dekalogu. Tym sposobem unieruchomimy obcą agendę okupacyjną rządów NWO  w Polsce, jaką są niewątpliwie obecne sądy i prokuratura.

3.MUSIMY WPROWADZIĆ WALUTĘ RÓWNOLEGŁĄ W CAŁEJ POLSCE NIEWYMIENIALNĄ NA ZŁOTY ANI NA INNE WALUTY.

Wprowadzenie tej waluty równoległej jest priorytetem bo to pozwoli nam rozwinąć skrzydła gospodarczo. WSZELKIE CUDY GOSPODARCZE KTÓRE MIAŁY MIEJSCE W HISTORII POPARTE BYŁY POTĘŻNYMI ŚRODKAMI FINANSOWYMI. Bez kasy nic się nie da zrobić! Walutę równoległą można by wprowadzić również i teraz bo z tego co mi wiadomo nie ma do tego przeciwskazań prawnych, ale obecne NWO-wskie rządy w Polsce nie są tym zainteresowane. Nie mówiąc już o NBP, KNF, RPP które w interesie Polaków z pewnością nie działają.

W związku z powyższym musimy jako naród bardzo szybko się zebrać. Musimy stworzyć Obywatelskie Centrum Ekseperckie (OCE) które błyskawicznie wypracuje konkretne rozwiązania ustrojowe i gospodarcze dla Polski,  przygotuje konkretne ustawy do wdrożenia. Jak tylko będziemy gotowi, władzę przejmie bezpośrednio Naród Polski. Trzeba się spieszyć. Otwarło nam się teraz właśnie okienko w historii które musimy natychmiast wykorzystać aby odzyskać pełną suwerenność polityczną i gospodarczą Polski!
Zapraszam wszystkich chętnych ekspertów i specjalistów do włączania się w projekt Obywatelskiego Centrum Eksperckiego którego zalążki już powstają. Piszcie do mnie na adres
teresagarland@fidespolska.pl orazteresagarland1@gmail.com

Dopóki nie zrobimy zbiórki narodowej  wśród społeczeństwa Polskiego na OCE , to eksperci będą działali na zasadzie wolontariatu.  Na finanse ze źródeł rządowych (działających w interesie NWO) jasne jest że nie możemy liczyć.

 

Teresa Garland

 Dnia 5 listopada 2017r., powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją"

 

Wydrukuj poniższy artykuł  i rozdaj go podczas nadchodzących marszów i manifestacji. Plik do pobrania w pdf na stronie:

 https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/05/narod-polski-musi-przejac-wladze-bezposrednio-bo-rzad-i-prezydent-sobie-nie-radza-czas-jest-wlasciwy-trzeba-sie-szybko-przygotowac/

 

KOMENTARZE

 • Bez Matki Boskiej, która już wiele razy Polakom pomagała...
  niemożliwym jest odzyskanie niepodległości
 • Ciekawa koncepcja drogi do suwerenności.
  Moim zdaniem trzeba o tym myśleć i się przygotowywać.
  Niestety "okienko" szansy na wolność utraconą przez Solidaruchów i KK z JPII na czele jeszcze nie zostało otwarte.

  Globalna mafia słabnie ale w Polsce jeszcze jest silna i zdolna do wymordowania wielu ludzi.
  Szkoda ludzi... za rok dwa mafia już nie będzie taka silna i wtedy "okienko" szansy się otworzy. Trzeba być jedna gotowym na otwarcie okienka by wiedzieć co wtedy robić, do czego dążyć jak osiągać przemyślane i przedyskutowane wcześniej cele...w jakiej kolejności je realizować, jak zneutralizować wrogów Polski tych jawnych i tych ukrytych....

  Losy Globalnej mafii rozstrzygają się daleko od Polski (Bliski wschód, Azja, Ukraina, Ameryka południowa..)
  Polska to mały okruszek w stosunku do ścierających się sił.
  Warto wykorzystać szansę ale nie warto wychodzić przed szereg.
  Szkoda krwi...
  Naród Polski powinien działać bezkrwawo, mądrze, w oparciu o logikę, mądrość i asertywność... ale ze zdecydowanym wyłączeniem emocji...
  Emocje są narzędziem wrogów narodu, miłość(oszalały emocjonalny patriotyzm) i nienawiść to prosta droga do zbrodni, do przelewu krwi..

  Polsce potrzeba rozumu, działań racjonalnych...
  Problem w tym że bez emocji trudno poruszyć tłumy prostych ludzi o mniejszych rozumkach (na całym świecie większość ludzi ma mniejsze rozumki.. to genetyka).
  Trzeba naprawdę mądrej i ostrożnej propagandy by pociągnąć mniejsze rozumki w dobrym kierunku i nie za mocno by wywołać lawiny która zmiecie wszystko.

  Tu trzeba naprawdę kompetentnych psychologów tłumów..
  ale to nie na tym etapie.. teraz trzeba wydyskutować "Jaka Polska".

  .
 • +5
  Czasu jest mało, to prawda. Jednak by opracować taki projekt, to nie jest kwestia tygodnia, tylko kilka miesięcy uczciwej pracy. Wszystko zależy jakim zapleczem merytorycznym się dysponuje (prawnicy, ekonomiści itp.).
  Pospiech może doprowadzić tylko do jeszcze większej katastrofy, ale działać trzeba.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031