Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
952 posty 783 komentarze

Grubo! Ostro masakruje! Nie zobaczysz w TV. Wpadki!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Wyjaśnienie tego szalonego tytułu znajdziecie w programie, natomiast z opisu musicie dowiedzieć się o trzech rzeczach. Przede wszystkim eMisjaTv kończy 7 lat i jesteśmy niezwykle dumni, że byliście z nami przez ten czas!

 


Po drugie - to ostatni odcinek Komentarza Koniecznego! Na szczęście nie w ogóle, tylko w tej starej, wysłużonej sali, którą właśnie opuszczamy. Tylko od Was zależy jak szybko wznowimy produkcję programu. No i wreszcie trzeci aspekt, bezpośrednio powiązany z poprzednim punktem. Otóż ruszyła publiczna zbiórka na wyposażenie nowego studia eMisji. BARDZO liczymy na Wasze wsparcie, bo niezależne media leżą jedynie w interesie narodu. Decydenci zapewne dopłaciliby, aby zamknąć taką inicjatywę, dlatego jej przyszłość leży w rękach przeciętnych Polaków. Naszych rodaków, dla których trwamy od tylu lat! A że nie było łatwo możecie zobaczyć pod koniec filmu w serii wpadek, którą ujawniamy po raz pierwszy w historii eMisji :-)”

Piotr Korczarowski


Link do filmu eMisjaTv:

https://www.youtube.com/watch?v=pSuTT5iQKH4

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930