Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

"Cud nad Wisłą - 97. rocznica"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Agent Józef Piłsudski to ZDRAJCA. Uciekł z pola walki.

 Wojna w1920 roku była zorganizowana przez syjonistów satanistów. Tam Słowianie walczyli przeciwko Słowianom i tak najczęściej wojny są organizowane. Tam w dowództwie bolszewickim prawie nie było Rosjan. Tam byli obcy. Te morderstwa co były w Katyniu, gdzie wymordowali polskich oficerów, to była zemsta za 1920 rok i za przegraną bitwę. Tam się mścili żydzi chazarscy na polskich oficerach”.

 

Więcej na ten temat w filmie Jasna Strona Mocy:

https://www.youtube.com/watch?v=3MJ3Yhw-d2c

 

KOMENTARZE

 • na tym obrazie (chyba jakiegoś Kossaka), to samozawńczy "marszałek" (coś takiego jak ten "profesor" bez matury)......
  dowodzi z Kasztanki (że też to poczciwe zwierzę musiało nosić taką kanalię) odsieczą w Bitwie warszawskiej?
 • @
  Czy marszałek Piłsudski kazał zabić generała Rozwadowskiego?

  http://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/307289911-Czy-marszalek-Pilsudski-kazal-zabic-generala-Rozwadowskiego.html#ap-1
 • @Autor
  Trzeba by ć wyjątkowym s....nem, aby napisać takie brednie.
  I równie zakompleksionym idiotą, aby popierać takie bzdety w komentarzach.
 • @
  80. ROCZNICA WIELKIEGO STRAJKU CHŁOPSKIEGO
  Dziwnym trafem władze Rzeczpospolitej niechętnie wspominają dziś rocznicę rzadko spotykanej w historii Polski rzezi, jakiej dokonała Policja Państwowa na najwierniejszych polskich synach, którzy 80 lat temu podnieśli się przeciwko polityce głodzenia chłopów przez sanacyjny rząd. Stanęli wspólnie przeciwko dyktaturze, na którą tak uwielbiają się dziś powoływać politycy różnych opcji, z naciskiem na Prawo i Sprawiedliwość.
  A rocznica ta jest o tyle znamienna, że w wojnie polsko-bolszewickiej (której zwycięską rocznicę obchodziliśmy wczoraj) to właśnie warstwa chłopska (wówczas około 70% narodu) poniosła największą ofiarę za odrodzoną Ojczyznę. Ta jednak odpłaciła im się prześladowaniami, biedą, głodem, a czasem nawet zabijaniem - tylko dlatego, że mieli czelność zażądać prawa do życia.
  Dziś, kiedy odwołań do II RP jest bez końca - warto przypominać o tym, jak okrutnie traktowano chłopów i robotników tamtym państwie. Zwłaszcza za czasów dyktatury kliki Piłsudskiego i jego następców, którzy już dwa lata po Wielkim Strajku Chłopskim uciekali przez Zaleszczyki na emigrację, zostawiając naród na pastwę losu wyniszczającej okupacji.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:25:04
  Zachęcam do rozwagi w ocenie tego mordercy, bo czy jest rożnica pomiędzy stalinem i hitlerem którzy zmordowali miliony ludzi i tym przybłędą, przywiezioną salonką (tak jak Lenin), który ma sumieniu "tylko" tysiące?
  owszem jest, ale tylko tutaj na Ziemi, TAM, nie ma róznicy. Jak wiemy z przekazów Annelise Michel, Hitler jest demonem w piekle, to gdzie przez analogię może być ten samozwańczy "marszałek"?
  Zresztą hitler był na uroczystościach żałobnych tego przybłędy.
  Proszę Pana, czym rózni się więc gloryfikacje tego zbrodniarza od gloryfikacji hitlera?
  Gloryfikuje więc Pan szatana, jak Pan myśli, czy to Panu Bogu się podoba?
  A chyba nie myśli Pan naiwnie, że nasze życie konczy się po naszej śmeirci?
  Słusznie Pan oczekuje nieśmiertelności, bo po naszej śmerci dowiadujemy się właśnie, ze JESTEŚMY NIEŚMIERTELNI... i idziemy zdać sprawozdania ze służby Panu Bogu lub szatanowi.
  Z przekazów świetych wiemy, że 2/3 z nasz słyszy wtedy: "nie umarłem za niego a mi służył, JEST MÓJ". Nie życzę Panu tego by Pan to usłyszał, bo jest to podobno straszne, przerażające do bólu przeżycie.
  Proszę więc zrzucić ze ściany portret "marszałka: na kasztance i... SPALIĆ... nawet gdyby był to obraz autorstwa znanego artysty np Kossaka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:25:04
  A poza tym to powinien Pan przeprosić Panią Ewinię (żądam tego od Pana, dostałby Pan porządnie za to pysk).
  Ale tacy wy właśnie piłsudczycy jesteście.
  Pobiliście Tadeusza Dołęgę Mostowicza bo opisał tego waszego kmiota w swojej powieści "Kariera Nikodema Dyzmy"...
  Tak, tak,to ta wasza kanalia, skłoniła tego Autora do napisania tej słynnej powieści.
  "Bohater" powieści, Nikodem Dyzma to "marszałek" piłsudski i jego kariera.
 • @Jan Paweł 21:27:17
  Podtrzymuję: jesteś Pan sk...synem mającym Polskę i polskość w głębokiej nienawiści. Także los Polaków jest Panu całkowicie obojętny - najważniejsze aby podlizać się swym żydowskim, schowanym za watykańskimi szatkami, mocodawcom.
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:16:14
  Nie zniżam się do tak niskiego poziomu, więc nie podejmę, tej rynsztokowej rękawicy i nie zaszczycę Pana moim wejściem na Pana(?) agenturalne, antypolskie wypociny. Szczerze ostrzegałem przed czczeniem postaci która prawdopodobnie jest potępiona za zbrodnie na narodzie polskim. Jeżeli życzy Pan sobie przekonać się o tym w momencie gdy dowie się Pan, że jest NIEŚMIERTELNY, to Pana sprawa.
  Podszywa się Pan pod polskiego patriotę, a w rzeczywistości jest Pan antypolakiem, sługusem okupanta, być może nawet za jakieś drobne srebrniki, na co wskazywałaby natarczywa intensywność Pana udzielania się na Neonie.
  Normalny człowiek nie będzie ślęczeć godzinami przed komputerem, by przekazywać światu jakieś swoje chore wizje.
  Taka intensywność wskazuje albo na jaką chorą grafomanię, albo na zadaniowaną agenturalność.
  Ja stawiam na to drugie, chociaż kto to może wiedzieć.
 • Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego
  Bardzo interesujący ar. zamieszczony na stronie prawy.pl przez p.Annę Wiejak

  Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?

  16 sierpnia 1920 r. w kluczowym momencie wojny polsko-bolszewickiej minister spraw wojskowych gen. Kazimierz Sosnkowski zdecydował o internowaniu tysięcy oficerów i żołnierzy pochodzenia żydowskiego w obozie w Jabłonnej. Środowiska żydowskie ubolewają, że żołnierze pochodzenia żydowskiego nie mogli obserwować rodzącej się niepodległości Polski. Ale, czy gen. Sosnkowski mógł postąpić inaczej?

  Kiedy wojska bolszewickie podchodziły do Warszawy gen. Kazimierz Sosnkowski, obawiając się, iż żołnierze żydowskiego pochodzenia przejdą na stronę wroga wydał taki rozkaz:

  całość na http://prawy.pl/55795-bitwa-warszawska-bez-udzialu-zolnierzy-pochodzenia-zydowskiego-zapobiegliwosc-gen-sosnkowskiego-ocalila-polakow-przed-kleska/

  komentarze też są ciekawe

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031