Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1240 postów 972 komentarze

Edukacja w Niemczech - porażajacy obraz upadku Zachodu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szokujący film. Magdalena Czarnik o "nowoczesnej" edukacji, materiał z konferencji www.stop-seksualizacji.pl

 

 

 

 

Link do filmu Kacpra Gizbo:

https://www.youtube.com/watch?v=p5aUDSuruWY 

 

 

KOMENTARZE

 • Już po Niemcach bo losy Sodomy i Gomory są znane.
  „Przebiegła i wyrachowana politycznie Angela Merkel"..Bundestag zatwierdził ustawę o małżeństwach jednopłciowych. Pracownik naukowy Ośrodka Badań Germanistycznych Instytutu Europy RAN Aleksander Kamkin w wywiadzie wyraził opinię, że przyjęcie ustawy lobbowali „walczący liberałowie". „Nie sądzę, aby większa część niemieckiego społeczeństwa budziła się i zasypiała z myślą o konieczności legalizacji podobnej instytucji. Jednak w Europie i wielu krajach Zachodu swoją pozycję ugruntowali niestety tzw. walczący liberałowie, dla których takie instytucje jak rodzina, małżeństwo, państwo narodowe, suwerenność narodowa, przynależność do pewnych grup religijnych czy etnicznych jest z ich punktu widzenia, przeszkodą w przekształceniu ludzkości w «globalne mrowisko»". Ta elita intelektualna, wyznająca zasady Szkoły frankfurckiej, Herberta Marcuse'a i innych, zajęła dość silną pozycję w polityce, mediach, na katedrach uniwersyteckich i prowadzi bardzo agresywną propagandę konieczności całkowitej zmiany kodu kulturowego i etnicznego człowieka, w celu przekształcenia go w globalnego, „przeciętnego ziemianina". Ich zdaniem należy w tym celu zniszczyć między innymi instytucję rodziny i tradycyjne stosunki między kobietą i mężczyzną. Europa już nie jest taka, jaką była wcześniej. Można tylko współczuć tym Niemcom, którzy tradycyjnie rozumieją instytucje rodziny i małżeństwa. Bez wątpienia była to dość nieoczekiwana dla wielu decyzja, również dla wielu kolegów z partii Angeli Merkel. Znowu przejawił się tu charakter pani kanclerz, która nie opowiedziała się jednoznacznie «za» czy też «przeciw», a oznajmiła: „Decydujcie sami, oddaję wam ten temat do waszej dyspozycji", zostawiając sobie jak zawsze pole do manewru. Jeśli podniesie się fala krytyki i poparcie dla CDU z powodu tej decyzji, poparcie znów zacznie spadać, zawsze będzie mogła powiedzieć: „Ale to nie ja, to nie była moja osobista inicjatywa, to była inicjatywa oddolna". Dlatego oczywiście to sformułowanie to pewna przebiegłość i wyrachowanie polityczne" uważa Aleksandr Kamkin.
 • Putin: Gdybym znalazł się z gejem na łodzi podwodnej, to…
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/562/26/5622697.jpg
  Putin: Gdybym znalazł się z gejem na łodzi podwodnej, to…Prezydent Rosji Władimir Putin w wywiadzie dla amerykańskiego reżysera Olivera Stone’a powiedział, jak by się zachował z gejem pod wspólnym prysznicem na łodzi podwodnej. Podczas rozmowy z Putinem, której fragmenty prezentuje agencja Bloomberg, Stone poruszył kwestię rosyjskiego prawa zakazującego propagandy homoseksualizmu. Reżyser zastanawiał się, czy Putin uważa to prawo za przejaw dyskryminacji. „W ogóle nie ma żadnego prześladowania” odpowiedział prezydent Rosji.
  Następnie Stone zapytał, co rosyjski prezydent by zrobił, gdyby znalazł się na łodzi podwodnej i był zmuszony udać się pod prysznic z gejem. „Wolałbym nie iść z nim pod prysznic. Po co go prowokować. Przecież wiesz, że jestem mistrzem judo” zażartował w odpowiedzi Putin.
  Cały wywiad zostanie wyemitowany 12-15 czerwca na amerykańskim kanale telewizyjnym Showtime.
  Ps..Prawo mówi, żeby się nie afiszować publicznie, lecz pedałować w zaciszu domowym. Ale zachodnie media zrobiły z tego dyskryminację. Ludzie pedałowali od początku świata, pedałują i będą pedałować do końca świata. Nie powinno się ich dyskryminować, bo wielu z nich to ludzie cierpiący i załamani, więc po co jeszcze dokładać. Ale chodzenie po ulicach w przebraniu, organizowanie wieców i demonstracji, powinno być zabronione.
 • Handel Polskimi dziećmi oraz lekceważąca wypowiedź Marszałka!
  https://www.youtube.com/watch?v=AFBTYNhoaYI
  To jest reakcja tej "dobrej zmiany" wobec człowieka który zgłasza problem krzywdzenia dzieci!!!??? Ale tu chodzi o dzieci polskie - to któż by się tym przejmował.

  Sprzedaż polskich dzieci (dowody): Polskie dzieci sprzedawane są na organy i do pedofilów, rząd nic nie robi. Cały ten kryminalny a wręcz mafijny biznes jest wspierany przez rządzących w Polsce.

  https://www.youtube.com/watch?v=6TcVw...
  To już chyba wiadomo skąd śp.Rockefeller miał 6 albo 7 serc przeszczepionych właśnie raczej z takiej akcji, to coś kto to organizuje bo nie mogę nazwać go człowiekiem powinien być żywcem palony publicznie bo w więzienie to za mało dla tych zwyrodnialców ! Problem jest poważny z uwagi na legalność i pospolitość pedofilii wśród społeczności żydowskiej. Prawo nie chroni dzieci w przypadku przejęcia ich przez rodziców zastępczych i dziecko jest zdane wyłącznie na uśmiech losu lub szczęście spotkania naprawdę uczciwych ludzi. Sytuacja jest bardzo poważna i wymaga podjęcia mądrych działań odgórnych korzystnych dla polskich maluchów. Gehenna dzieci pozbawionych rodziców i wywiezionych na obczyznę do obcych ludzi musi się jak najszybciej zakończyć. W Warszawie powstaje komitet żydów amerykańskich ! Miejmy na nich oko ! Nic się w Polsce nie zmieni dopóki Polacy nie będą rządzić we własnym kraju , jak dotąd to właśnie Polacy -Wyborcy głosują na żydów ukrytych pod przybranymi nazwiskami. Ulegają propagandzie TVN-GW i innym antypolskim mediom.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031