Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

"Czy Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą?'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dr Zbigniew Kękuś – Czy Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą?"

 

Link do filmu Sprawy Polskie: https://www.youtube.com/watch?v=71M5JFBERLo 

 

KOMENTARZE

 • ???/?
  Jest coś absolutnie niesmacznego i niestosownego w opublikowaniu notki pod tym tytułem....

  A) Nawet jeśli, to co z tego?
  B) Jeśli nie, to jednak cień podejrzeń pozostaje.

  PS. Czy autorka niniejszej notki jest lesbijką?
 • @maharaja 16:10:46
  Pan zadaniowy nawet nie obejrzał filmu, który trwa 18 minut , a już po 4 minutach od umieszczenia notki poucza autorkę jak ma się zachowywać i sam zadaje „stosowne” według niego pytanie.
  Pozdrawiam
 • @ewinia 16:50:19
  Kękuś to człowiek od Goldman-Sachs'a
  Człowiek lichwiarskiego systemu, którego wywalili z Banku, bo zmysły jemu się pomieszały.
  Wstyd za promowanie oszołoma.
 • Z całym szacunkiem
  ale jeśli jest, to co z tego?

  na szwanc-paradzie go nigdy nie widziałem (w odróżnieniu od Ryszarda Kalisza z lewicy kawiorowo-jaguarowej)

  Zawsze zapodaje Pani bardzo ciekawe linki, ale tego jakos nie chce mi się nawet otwierać

  pozdrawiam
 • Jest mi zupełnie obojętne kim jest dr. Zbigniew Kękuś
  Jest mi obojętne jaką orientację seksualną ma Jarosław Kaczyński, ale z tezami głoszonymi przez dr. Kękusia nie sposób się nie zgodzić. Zarówno z tym, że ukrywanie orientacji seksualnej przez przywódcę grającego katolicyzmem oddaje go w ręce obcych służb. Nie sposób nie zgodzić się z oceną zarówno katastrofy pod Smoleńskiem jak i sprawy zwłok ofiar tej katastrofy. Wystarczy pomyśleć, w prosektorium nagle znalazło się ok 6-7 ton ludzkich szczątków. Tego nie sposób ani dokładnie przebadać ani przechować w tak krótkim czasie. Nie mówiąc o procedurach w sytuacji trumna poleciała a znajdujemy część ciała.

  Z mojej strony 5*
 • @Talbot 17:16:06
  Stara "bolszewicka" metoda. Jeśli ktoś mówi mądrze, jeśli jego argumenty nie są do zbicia to najlepiej zrobić z niego kułaka, wroga ludu albo syna szatana. Podyskutuj z jego argumentami a nie krzycz, że to "dziecko czarownicy z kotem prezesa".
 • @maharaja 16:10:46 & MacGregor
  Jeśli Kaczyński jest osobą homoseksualną to jest oczywiście jego prywatna sprawa, ale jeśli wiedzą o tym służby obcych państw mają na to dowody to mają wpływ na na tego człowieka w drodze szantażu.

  Czy korzystają? Czemu Macierewicz może robić to co robi i z Misiewiczem i z innymi sprawami? Czemu mamy do czynienia z wieloma dziwnymi sprawami? Kiedyś Giertych powiedział, że Kaczyński prowadzi politykę metodą haków, bardziej lub mniej prawdziwych. Patrz afera gruntowa spreparowana przez ułaskawionego przestępcę jest klasycznym użyciem spreparowanego haka do utrącenia w tym przypadku Leppera.
 • @Zawisza Niebieski 18:08:23
  Czy służby wiedzą, że Putin to pedofil?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-rzadzi-pedofil-2012-02
 • @Zawisza Niebieski 18:08:23
  Jest TEMAT -
  Jest Kaczynski -

  JEDZIEMY
  ps.
  żałosny jesteś, żałosny
  czy spałeś z nim ,czy masz tylko wielką ochotę na to.
  Mówią że mohery to ciemnogród, w ale WY to zgnilizna i dno dna

  Czyli słychać wycie - jest znakomicie

  pamietaj
  Kaczynski ma kota w domu....
 • @Talbot 18:22:44
  Wydaje mi się, że nie widzisz problemu. Światem rządzili ludzie o różnym stopniu zburzeń psychicznych, seksualnych. Weź takiego Kaligulę, urządzał domy publiczne z własnymi siostrami w formie pracownic, konia miał za senatora. Kadafi lubił z wieloma ochroniarzami (damskimi). U władzy byli różni dewianci i rządzili. Sęk tkwi w tym, czy ujawnienie danej wiedzy może daną osobę zesłać w niebyt, czy też posiada ona siłę na tyle dużą, że spłynie po niej jak po przysłowiowej kaczce. Popatrz biskup Paetz, koncelebruje msze i to ważne msze mimo oficjalnego zakazu z Watykanu. Pomimo tego, że nasze społeczeństwo zaczyna akceptować osoby o innych preferencjach seksualnych jak np. Robert Biedroń dla Kaczyńskiego opierającego się na twardym elektoracie różańcowym przyznanie się do homoseksualizmu byłoby śmiercią polityczną. Czyli w przypadku gdyby Kaczyński był osobą homoseksualną można go tym szantażować. Pytanie, czy w tym nie kryje się wszechwładza Macierewicza?
 • @Husky 18:31:09
  Jesteś niedoinformowany, Kaczyński ma w domu 3 koty Czarusia, kotkę Fionę i rudego Feliksa. Nie wiem czemu na forach Feliksa tak nie lubią, bo ciągle na kimś rudym od Kaczyńskiego psy wieszają :)
  Boli prawda głoszona przez dr. Kękusia. Jak widzisz trumny się już przejadły, mówię o twym skopiowanym tekście, z pewnym opóźnieniem rozum zaczyna działać. 6-7 ton szczątków ludzkich o pomyłkę nie było trudno. Fakt, że zrobiono to w sposób urągający standardom. Ja zawsze twierdziłem, że za katastrofę odpowiada PiS, za katastrofę po katastrofie odpowiada PO. Jak na razie po tylu latach swojego zdania zmieniać nie muszę, a jak widzisz teorie ludzi z zespołem Macierewicza rozprysnęły się, jak by na nie zadziałała bomba termo-baryczna. Nawet próby zakłamywania wyników badań WAT niewiele dały.
 • @Ewinia
  Jestem zaskoczony , strzał w okno aby przykryć takie zachowania ?. http://e5.pudelek.pl/cbd7f46b1cf8b5deb39a90eb1e321428d43c2bba.jpg oraz takie http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/seCktkqTURBXy9iMmQzYzlkNzRlZThjM2EyMGFlNDEwMGVmZTczY2VmYS5qcGVnkZMCAM0B5A Tylko się pytam ? . Pozdrawiam. https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/09/14355557_969761419820182_4758950123797271774_n-e1474911010795.jpg
 • @Repsol 21:41:32
  Jestem osobą nie zaglądającą innym do łóżka, nie chcącą narzucać innym swoich preferencji ale trzeba przyznać, że są to zachowania dziwne. OK, wszyscy panowie mają powyżej 18 lat. Tylko powstaje pytanie, dlaczego Macierewiczowi aż tyle wolno? Jakiego haka na Kaczyńskiego ma?
 • Kaczyński zapytany o sex
  - Co robi J. Kaczyński zapytany o sex?
  - Odwraca kota ogonem!
 • @Zawisza Niebieski 22:10:55
  // nie chcącą narzucać innym swoich preferencji ale .. //

  - NA WSZELKI WYPADEK SŁUCHAJĄC USIĄDĘ :D
 • @Zawisza Niebieski 22:10:55
  Proszę skojarzyć fakty - Paweł Rabiej napisał ksiażkę na zlecenie mlaskatych pt; ,,kim pan jesteś panie Waxhowski", to czasy szaleństw jednych i drugich przeciw Polsce u boku rezydenta ,,Bolka".
  Obecnie Rabiej mówi, że ciotka JK to,,wielki poliityk". A kim jest Rabiej??? chyba każdy wie.
  II dlaczego nie chcą ujawnic aneksu do raportu WSI????
  III dlaczego ciotka JK nie został internowany na początku stanu wojennego, warto zapoznać sie uważnie z teczką TW jarooooo.
  Oj szkoda, że śp. Waldorfa już nie ma pośród nas, duzo by mógł powiedziec!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Wrzodak Z. 09:53:50
  To dlaczego JK nie był internowany to sprawa dość szeroka. Po pierwsze, to "resortowe dziecię", chronione przez ojca Rajmunda. Po drugie jak wiemy teczka JK była sfałszowana i nie mówię o lojalce a o całej teczce. Była niezgodna z zasadami archiwizacji dokumentów. Były to luźne a nie zszyte kartki. Dlaczego tak szybko po wyborach położono łapę na dokumentach Kiszczaka? Jak wiadomo Kiszczak miał dokumenty na wszystkich uczestników Magdalenki, więc musiał mieć i na Kaczyńskich. Znalazły się?
  Ciekawostka za ciekawostką i ciekawostką popędza.
 • @ewinia 16:50:19
  przesłuchałem.... jeszcze gorzej.

  Tak jak powiedział swego czasu klasyk (Stanisław Lem): "Gdyby nie Internet, nigdy nie dowiedziałbym się, że aż tyle ludzi ma niepoukładane w głowie..."

  Chroń nas, Boże, przed tego typu oszołomami...

  Gdzie miała się uczyć pani Szydło czegokolwiek? Na szkoleniach moskiewskich? Na falach Rydzyka? Na wykładach Kękusia?

  Jeśli ten skorumpowany kraj (Polska lat 90-tych) się udało nieco naprawić, to tylko dzięki temu, że trochę moralności i standardów nauczyliśmy się od ludzi z Zachodu. Że wpompowano trochę kasy w polskie elity (stypendia dla studentów, pobyty na Zachodzie w ramach wymiany studenckiej, kursy dla samorządowców itd.). Oczywiście za tym szedł pewien interes Zachodu, to inna sprawa... Jednak kamery Polsatu nagrywającej ministra Szyszkę nigdy by nie było, gdyby nie zachodnie standardy przejrzystości publicznej, wprowadzone do polskiego Sejmu i w kuluary posiedzeń rządu.
 • @autor
  Najgorsze jest, że w stek bzdur na temat Kaczyńskiego i Szydło jest wpleciona skądinąd bardzo rzeczowa i zdroworozsądkowa wypowiedź: "13:00-13:45" - tylko idiota mógłby dziś zarzucać Rosjanom niefachowe przebadanie (nieprzebadanie) zwłok - tam było kilka ton zwłok - wyjaśnienie nieprawidłowości (podwójne kończyny w trumnach) powinno mimo wszystko odbywać się w nieco innej atmosferze i przy głosie specjalisty, który wie, jakie są realia przy tego typu katastrofach.

  Rosjanie po katastrofie zrobili, co byli w stanie zrobić. Na 99% zidentyfikowali poprawnie szczątki. No i w trumnach rozłożyli ciężar równomiernie, by samolot z trumnami nie spadł z powodu nierównomiernego obciążenia. To jest bardzo delikatna sprawa, jeśli trzeba coś wyjaśnić, to przede wszystkim kwestię ewentualnych nacisków na to, dlaczego tak szybko chciano te ciała mieć z powrotem w Polsce i dlaczego ich tu nie przebadano. Także dla dobra PiS-u trzeba uniknąć antyrosyjskich w swej wymowie zarzutów co do niezbadania zwłok.

  /Oczywiście nie przesądza to o niewinności naprowadzaczy.../
 • @maharaja 07:19:19
  "trochę moralności i standardów nauczyliśmy się od ludzi z Zachodu"
  Chyba próbujesz sobie z nas zakpić!
 • @Talbot 17:16:06
  Pan Kękuś nie jest z Goldman Sachs tylko z ING Banku Śląskiego
  zGoldmana to był Marcinkiewicz Z PISu
  Łatwo kogoś pomówić w dzisiejszych czasach.
 • @Robik 10:01:52
  mając do dyspozycji dwa byty: Urbana, nagonkę na Popiełuszko (wiadomo, jak to się skończyło: uziemienie (po uprzednim poświęceniu) i np. tuszowanie istnienia akcji Hiacynt, po to by po latach wyciągać kwity na Jarosława Kaczyńskiego (byt, na który ja się nie godzę) oraz Glempa, nagonkę na komunizm (jak to się skończyło? - uwłaszczenie (po uprzedniej Grubej Kresce) i tuszowanie faktu udzielania wsparcia homoseksualistom przez Kościół w latach 86-90 zdecydowanie wybieram ten drugi. I chyba takiego wyboru dokona 99% Polaków. Nawet gdy za tym pierwszym światem stanie Moskwa, a za tym drugim - Rzym. Nawet jeśli co do zasady bliższe mi piękno prawosławnych chorałów, niż militarny tupot rzymskich legionów.

  Zło zaczyna się od Słowa.

  I gdy taki Urban 3 dekady po śmierci Popiełuszki nie przestaje ujadać (nawoływać do nienawiści), można użyć siły, by mu odebrać głos. Choćby poprzez dożywotnie wykastrowanie go z dostępu do internetu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930