Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Strasburg zajmie się Mateuszem Piskorskim

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Pierwszy raz polski sąd „łaskawie" zgodził się też, by sam Mateusz Piskorski mógł wziąć udział w rozprawie, na której dotychczas, niczym w Średniowieczu, decyzje o jego uwięzieniu zapadały bez jego obecności.

 W Sądzie Apelacyjnym w Warszawie 8 czerwca rozpatrywano kolejne zażalenie Mateusza Piskorskiego na postanowienie sądu o przedłużeniu jego tymczasowego aresztowania.

Ta rozprawa była jednak inna niż wszystkie poprzednie.

Zażalenie rozpoznawał Sąd Apelacyjny w składzie aż 3 sędziów.

Pierwszy raz polski sąd „łaskawie" zgodził się też, by sam Piskorski mógł wziąć udział w rozprawie, na której dotychczas, niczym w Średniowieczu, decyzje o jego uwięzieniu zapadały bez jego obecności.

 Piskorskiego przywieziono do budynku sądu już o godzinie dziesiątej, mimo że posiedzenie sądu zostało wyznaczone dopiero na godzinę trzynastą.

 Dano mu w ten sposób czas w czytelni, by zaznajomił się z materiałami zgromadzonymi przez prokuraturę, mającymi uzasadniać żądanie odebrania mu wolności.

Na rozprawie mógł przemówić we własnej obronie.

 I przemawiał na zmianę ze swym adwokatem, przez przeszło godzinę."

 

 Więcej wiadomości pod linkiem:  https://pl.sputniknews.com/polska/201706095635767-Piskorski-oskarza-ABW-Jaroslaw-Augustyniak-Strasburg/

  

Film Zmiana TV ze spotkania z Mateuszem Piskorskim w sądzie: w https://www.youtube.com/watch?v=zGGkuTevezs

 

KOMENTARZE

 • @Autorka
  Porządne ujęcie tak ważnej sprawy.
  5*
  Podam link do powyższej notki na swoim blogu :)
 • @
  Nabil Al Malazi ZMIANA – sąd odrzucił nasz wniosek o uwolnienie Mateusza Piskorskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=JXnIPn7pXlw

  „Mateusz Piskorski siedzi na zlecenie Ukraińskich służb, tak jak to powiedział, dlatego, że przede wszystkim był szefem Międzynarodowej Komisji Obserwacyjnej Wyborów i na Krymie i na terenach, które wróciły do macierzy rosyjskiej (Donieck). Obserwował wybory i stwierdził, że tam wszystko odbyło się legalnie i ze wszyscy głosowali za odłączeniem się od Ukrainy i powrotem do macierzy rosyjskiej. To jest w tej chwili bolączka tych banderowców, którzy rządzą w tej chwili na Ukrainie”.

  Maciej Poręba i NWP – Piskorski, Geopolityka, Sądownictwo
  https://www.youtube.com/watch?v=MbHAdfBbDdU
 • 5*
  https://programwps.files.wordpress.com/2016/10/wiezien-polityczny-mp1.jpg
 • Strasburg zajmie się sprawą Mateusza Piskorskiego
  i to jest bardzo dobra wiadomość.
 • @ewinia 23:07:34
  Na pewno nie na polecenie ukraińskich służb, bo one guzik w Polsce mogą.
  To ta sama co zawsze stara ubecja wykazuję się gorliwością w realizowaniu planów USA w Europie, żeby ich nikt nie zdekomunizował. W końcu o tym kto w Polsce był ubekiem czy komuchem decyduje sam Dożywotni Dyktator Polinu, prezes Yoro i to przed prezesem trzeba się wykazywać. Pozdrawiam.
 • Od Redakcji WPS
  Jeśli element, który posiadł status posła razem z jego wynagrodzeniem wypłacanym z naszych podatków, nie wnosi poselskich interpelacji w sprawie bezpodstawnie więzionego byłego posła, Mateusza Piskorskiego, zasługuje jedynie na miano antypolskiej szumowiny.

  Nie zapominajmy jednak, że szumowina ta działa zgodnie z Konstytucją IIIŻydo-RP:

  Art. 104.

  1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/10/iiizydo-rp-i-jej-jew-ropejski-system-prawny/
 • @Krystyna Trzcińska 09:27:20
  Zamulaniem sprawy to jest ten Pani tasiemcowy wpis o wszystkim czyli o niczym. A prawda jest taka, że rządząca formacja uznaje tylko stalinowskie standardy, bo to są kiepsko przemalowani stalinowcy, odsunięci od władzy w Polsce po październiku 1956 , powrócili do władzy jako wyzwoliciele pod sztandarami "Solidarności" i mają całe prawo za nic. Tyle:- "Koń jaki jest każdy widzi".
 • @jacek0003 13:38:50
  Racja.
 • @Krystyna Trzcińska 16:39:00
  Coś w tym jest, widać to teraz w USA, Trump się zaczął szarpać, to go une utemperowały.
 • @Krystyna Trzcińska 23:06:26
  W notce, którą umieściłam, ani jedno słowo nie było moje, a tekst był skopiowany ze strony sputniknews.com, dlatego cały tekst był wzięty w cudzysłów i umieszczony bez przeróbek. Skopiowałam i umieściłam tylko pierwsze zdania, a następnie skierowałam czytających pod link pełnego tekstu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930