Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

„Walcz… Mateuszu!”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powstał film dokumentalny „Więzień Polityczny PiS” o Mateuszu Piskorskim więźniu politycznym III RP.

 

 Link do filmu Zmiana TV „Więzień polityczny PiS:

 https://www.youtube.com/watch?v=0ssocp5kvps

Teledysk do końcowej piosenki z filmu:

 https://www.youtube.com/watch?v=3ynem_Z8YE0


KOMENTARZE

 • @
  //Powstał film dokumentalny „Więzień Polityczny PiS” o Mateuszu Piskorskim więźniu politycznym III RP.//

  Czekamy na fabularny.
  Mateusz, sprzedaj prawa autorskie do tego thrillera żydom z Rosji lub z Usa, będziesz miał na paczki i papierosy.
 • @Arjanek 17:21:07
  Wypociny...
 • @Casey 18:55:20
  //Wypociny...//

  ''Walcz Mateuszu
  bądź jak lew
  aż innych porwie wolność i zew"

  Porównaj,
  Tu przynajmniej pachnie trochę potem i krwią
  https://www.youtube.com/watch?v=t8EMx7Y16Vo
 • @Arjanek 19:33:43
  Ale jedno musisz przyznać Arjanek;przystojny facet z tego Piskorskiego-co nie? niebieskooki blondyn.Dziś już rzadko kto ceni te walory.Na szczęście jesteś jeszcze ty Arjanku https://www.youtube.com/watch?v=_4ZkjjZsZFM&t=5s
 • @ikulalibal 19:58:33
  //Na szczęście jesteś jeszcze ty//

  No nie wiem...trzeba by zrobić pomiary, wydaje mi się, że ma czaszkę brachycefaliczną co jak pewnie wiesz źle wróży :)

  Do muzyki „Horst Wessel Lied”


  „Gasrurkę wznieś! Szeregi mocno zwarte!
  Patrz - kawiarnianych literatów tłum!

  To bractwo znów jest krnąbrne i uparte,
  Najwyższy czas przyłożyć kilka gum! (bis)

  A gdy spod pały gęgaczy krew wytryśnie,
  I w nerę wetnie się wojskowy but

  Jutrzenka wstanie znów w ludowej nam ojczyźnie,
  I wnet nastanie gospodarczy cud! (bis)

  Wiec wolny szlak chłopcom z Golędzinowa,
  Więc wolny szlak gierojom z KBW,

  Najwyższy czas zapełnić cele Mokotowa,
  I ku wolności wlec w kajdanach lud! (bis)”
 • @Arjanek 20:39:09
  To Ty nadal chcesz czaszki mierzyć? Jak Twoi ulubieni hitlerowcy?
  Czaszki dolichocefaliczne charakteryzują rasy psów.
  Twoja rasa to nazistowski kundel.
 • @lorenco 21:05:20
  Widzisz ile można się nauczyć.

  Pewnie cię zaskoczę, ale Hitler sprzeciwił się dzieleniu w ten sposób Niemców.

  I to by było na tyle.
 • @Arjanek 21:18:03
  Niemców, rasy panów, Aryjczyków nie dzielił. To się zgadza.
 • @Arjanek 21:18:03
  30.05.1940r.
  Hans Frank na spotkaniu ds. bezpieczeństwa w GG, ogłasza plan wymordowania wszystkich osób w GG mających potencjał przywódczy.

  https://pbs.twimg.com/media/DBGmmEhXsAAVCL7.jpg
 • @Husky 23:26:23
  http://niezlomni.com/wp-content/uploads/2017/05/pjimage-14-3-1024x576.jpg Polski polityk zdemaskowany. Przewoził 11 tysięcy euro z Moskwy w… bokserkach. Byli współpracownicy są wściekli. Mateusz Piskorski, w przeszłości polityk ,,Samoobrony”, a ostatnio przewodniczący ,,Zmiany”, w maju 2016 został zatrzymany pod zarzutem szpiegostwa na rzecz rosyjskiego wywiadu. Przychylne mu media broniły go, posuwając się do nazywania pierwszym więźniem politycznym PiS-u. Ale na jaw wychodzą niewygodne fakty.

  Jak ujawnia serwis Rosyjska V kolumna w Polsce, już w 2015 roku Piskorski wpadł na Okęciu wracając z Moskwy: wiózł ze sobą 11 tysięcy euro i dostał karę 3200 złotych za przewóz dewiz bez zgłoszenia. Wcześniej wziął 2000 dolarów za protest pod Sejmem podczas wizyty prezydenta Poroszenki.

  Wynika to z korespondencji Wojciecha Wojtulewicza, byłego współpracownika Piskorskiego, z ,,prowadzącym go białoruskim maklerem politycznym” Aleksandrem Usowskim, upublicznionej przez serwis. „I taka ciekawostka teraz jak wracał z Moskwy na lotnisku Okęcie został poddany rewizji osobistej. Nie trudno się domyślić dlaczego i pod jaką jest obcinką :-). Po mojemu jak go rozebrali do bokserek to nie było mu do śmiechu! […] Wcześniej jak kiedyś wracał z Moskwy to wiózł z sobą 11 tys.€ i jak złapali go na granicy to dostał karę 3200 zł. Za przewóz dewiz bez zgłoszenia. Można wozić ale trzeba deklarować na granicy i mogą w pompę cmoknąć. A on nie zgłosił wwozu.” czytamy. Wcześniej napisał: Słyszałem,że na dniach Mateusz ponownie jedzie do Moskwy.Chyba z kasą poszło coś nie tak! […] Właśnie otrzymałem informację, że Mateusz ślizgając się na mojej dupie dostał nie mniej jak 2 tys. $! […] Pamiętasz akcję którą organizowałem razem z Jackiem przeciw wizycie prosiaczenki? […] Ja za własne pieniądze drukowałem te karykatury wszystko sam organizowałem i jedynie Jacek [chodzi o Mędrzyckiego – red.] mi trochę pomógł ale flagi megafon sam nosiłem a on zainkasował na to 2 tys. $ z których wydrukował ulotki które miał rozrzucić w Sejmie w czasie przemowy a jedynie rozdał je przypadkowym przechodniom! […] Dowiedziałem się tego od człowieka który dostał 100 zł za zaprojektowanie ulotek.

  Wojtulewicz jest wyraźnie rozżalony. Serwis wyjaśnia, że powód jest następujący:
  Pozorne, czasem niezrozumiałe podziały między radykałami prokremlowskimi wynikają z tego, że konkurują o względy różnych mocodawców w Rosji, którzy także rywalizują ze sobą.

  Tymczasem pieniądze Piskorskiego wywołały duże emocje w środowiskach prorosyjskich. Ludmiła Dobrzyniecka, szefowa „Komunistycznej Młodzieży Polski”, obecnie przebywa w Donbasie, gdzie walczy po stronie separatystów. W komentarzu wyraża głęboki żal, wynikający z tego, jak Piskorski wydatkował ,,kasę od ruskich”: http://niezlomni.com/polski-polityk-zdemaskowany-przewozil-11-tysiecy-euro-moskwy-bokserkach-byli-wspolpracownicy-sa-wsciekli/
 • ...
  Fragment filmu od 12:34 - jest to wypowiedź Tomasza... Trumpa, członka Zarządu Krajowego Zmiany:
  "Mamy taką przedziwną sytuację w Polsce, że (...) wiele ruchów dotychczas pozycjonowanych jako ruchy prawicowe, coraz częściej zajmuje się sprawami społecznymi, które były dotychczas jakby zarezerwowane dla lewicy. Lewica w dużej mierze odpuściła te sprawy społeczne na rzecz walki o prawa różnych kolorowych mniejszości, walki o sprawy obyczajowe, które tak naprawdę, być może, w kolejnym etapie będą stanowiły przedmiot zainteresowania naszego".

  -----------------------------------

  Czyli co, jak już Zmiana zrealizuje swoje postulaty na płaszczyźnie gospodarczej i geopolitycznej, to zacznie w Polsce rozpowszechniać pedalstwo i ściągać imigrantów z Afryki i Azji (czyli, tak na marginesie, robić to samo, co obecnie robi żydowsko-anglosasko-unijny establishment)?

  PS. Można mieć jeden z najwyższych poziomów życia materialnego i państwowej obudowy socjalnej, a z powodu pedalstwa i imigrantów staczać się w niebyt (jak np. państwa i narody skandynawskie). Niestety kadra Zmiany to nihiliści, którzy połapali się w niszczycielskich narzędziach siania spustoszenia przez globalistów na płaszczyźnie gospodarczej i geopolitycznej, ale nie połapali się w ich narzędziach do siania spustoszenia na płaszczyźnie duchowej, kulturowej i etnicznej, dlatego zmianowcy walczą tylko z tymi dwoma pierwszymi narzędziami, a trzy pozostałe (ważniejsze) ignorują lub wręcz akceptują i sami chcą ich używać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031