Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
981 postów 800 komentarzy

Technologie kontroli umysłu - Sławomir Wiktor

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gościem Janusza Zagórskiego jest Sławomir Wiktor ze Stowarzyszenia STOPZET. Rozmowa oscyluje wokół szeroko pojętego tematu mind control, gang stalkingu, a także technologii generowania głosów w głowie.

 

 Link do filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=kvYli0iM4zs

film: niezaleznatelewizja

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Technologie wplywania na prace mozgu byly i sa prowadzone w wiekszych osrodkach wywiadowczych od 2 wojny swiatowej.Na poczatku byly to glownie srodki chemiczne np. LSD i tzw. pranie mozgu a obecnie dochodzi do tego interferencja fal mozgowych z falami zewnetrznymi.Na pewno mozna wplywac na nastroj-na przyklad wywolywac silne stany depresyjne( samobojca?)Co do czytania mysli mam watpliwosci-mozna chyba juz mapowac aktywnosc mozgu i stymulowac osrodki audioaktywne ktore moga byc odbierane jako rozmowa z operatorem czy osobami z zewnatrz ktore jakby czytaly mysli ale bardziej odbywa sie to przez sztuczna symulacje choroby umyslowej np. schizofreni(czyli np.rozmowa wlasnego mozgu z soba) a nie bezposrednie czytanie mysli.
 • Fantazje i fanaberie
  Miedzy bajki należny włożyć prawdziwość stwierdzenia ze możliwe jest czytanie w myślach na odległość oraz przekazywanie bezpośrednio obrazu z oczu bez specjalnych urządzeń.
  Istnieje fizyczne zjawisko oddziaływania materii w tzw. splataniu kwantowym ,ale .... Tu jesteśmy jeszcze w powijakach.
  Bardziej skłonny byłbym splątanie kwantowe widzieć jako/w super doskonałej komunikacji , nowej formy łączności . Super szybkim przesyle sygnału , bez opóźnień , wielkiej przepustowości , działającym wszędzie na ziemi i kosmosie.(http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/183030,Kwantowe-splatanie-dla-poczatkujacych) .
  Mowa o kontroli > super inteligencji i to sztucznej to na razie mrzonki .
  Prace co prawda są prowadzone ale efekt zadowalający, jeszcze nie teraz nie przy dzisiejszych komputerach. Mózg ludzki to jak dotąd to najdoskonalszy super komputer. Mozie kwantowa technologia w informatyce z rozmytą logiką (Fuzzy logic) , kiedyś?

  Co do faktu przekazywania do "głowy " głosów , zmiany samopoczucia , nastroju , są takie możliwości .
  I tu , jeżeli są prowadzone eksperymenty na nieświadomych obywatelach , tego typu badania , to jest to zbrodnia . Porównanie do badań w obozach koncentracyjnych , chociażby z Oświęcimia nie jest nadużyciem. Wiązka mikrofal odpowiednio przygotowana powoduje oddziaływanie fizyczne , chemiczne zmiany w organizmie człowieka . Więcej pod pojęciem "nękanie elektroniczne ".

  Młodzi ludzie szukając doznań, eksperymentując z substancjami psychoaktywnymi narażają się na tak absurdalne przeżycia jak opisuje autor programu .
  A jest to stara sprawa jak świat : Stanisław Ignacy Witkiewicz w "Narkotyki. Niemyte dusze " ukazuje doskonale ten problem.
  Psychozy oraz oczywiście te narodowe w kontekście : Polaków naród ludzi niezadowolonych ze swego losu , ciągle szukający dowartościowania "pić, bić się i puszyć się do ostatecznych granic możliwości " jako ratunek na "... nieprzyjemny podświadomy pokład poczucia własnej małości ". Ale to spojrzenie sprzed prawie 100 Lat .
  A teraźniejszość ? Króluje mieć/miedź , chęć przeżycia euforycznego doznania .
  Co do brania chemii nic się nie zmieniło !
  A co do reszty poglądów Witkacego na nas Polaków to otwarta dyskusja : co do powiedzenia gdzie dwóch Polaków tam Trzy zdania .
  I pytanie na koniec , czy bohater audycji Janusza jest wiarygodny ? A możne mu się to przyśniło po jakimś zejściu ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930