Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
981 postów 800 komentarzy

13 maja odbył się satanistyczny rytuał?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przepowiednie z Fatimy spełniają się... 13 maj 2017 był datą, której wiele osób bardzo wyczekiwało. Niektórzy liczyli, że tego dnia czeka nas jakieś wielkie i spektakularne wydarzenie. Czy tego dnia nic się nie stało?

 Czy może jednak Eurowizja 2017 w której wygrał Salvador Sobral z Portugalii ma jakiś związek z Fatimą i satanizmem? Czy Illuminati i Eurowizja są...

 

Link do filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=x71NvVil5pk

 „Eurowizja to dla wielu z nas okres zabawy, śpiewów i tańca, czyli ogólnie rzecz biorąc cieszenia się życiem. Ale, czy naprawdę jest się czym radować? Według wielu teorii festiwal ten jest już od dawna zwykłym pretekstem do zebrania w jednym miejscu masy ludzi, od których kradnie się energię na potrzeby satanistycznej ceremonii. Ile w tym prawdy? Kto wie? Jednak kilka faktów związanych z tym konkursem wydaje się naprawdę dziwacznych:

Pierwszy z nich ma związek z ostatnim artykułem, który jakiś czas temu wstawiliśmy na stronę. Opierał się on na postaci zwycięzcy Eurowizji 2014 Thomasa Neuwirtha (przebierającego się na scenie za Conchite) i jego tatuażu, znajdującego się na plecach. Przedstawia on kobietę o bujnych włosach, za którą znajduje się ukryty symbol masońskiej piramidy z wszechwiedzącym okiem.

Dzięki, jednej z naszych czytelniczek dowiedzieliśmy się, że owa kobieta to tak naprawdę matka Thomasa – czy to nie dziwne umieszczać pod własną matką tak kontrowersyjny masoński symbol, od dawna związany z okultyzmem?”

 

 

Link do pełnego artykułu o Eurowizji: //www.zjawiskaniewyjasnione.pl/2...


KOMENTARZE

 • Autorka
  Wymowny ten obrazek wprowadzający. To zwykłe satanistyczne pozdrowienie - głowa diabła.
  Takie trzymanie zwartych środkowych palców trzeba trenować.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 19:57:17
  Kościuszko te słowa sformułował w określonym kontekście polityczno-społecznym:

  Ludzie bardziej świadomi zawsze będą wykorzystywać ciemnotę tych nierozgarniętych (weźmy choćby dzisiejszy system podatkowy - struktura opodatkowania działalności gospodarczej opiera się na tych bardzo słabo zarabiających, którzy ponad 60% swoich uposażeń muszą oddawać (w niektórych okolicznościach, gdy mało zarabiają, nawet do 80%, co jest zdzierstwem nieznanym w skali światowej, za które ktoś powinien beknąć).

  Ci dobrze zarabiający natomiast oddają państwu ok. 30-40% przychodów (VAT 23% i dochodowy 19% pomniejszony o różne wydatki).

  "Ciemnoty ludu" się nie wytępi tak od razu. To są nie tyle lata pracy, co całe generacje do wychowania. Niby każdy umie liczyć, a ile ludzi się zadłuża ponad miarę?

  Z ciemnoty ludu można natomiast różne rzeczy pożyteczne zrobić, dla dobra jego samego: Kościół nie zawsze i niekoniecznie złe rzeczy temu ludowi imputuje. Czasem "z groszy biednych katedry się wznosi" (średniowieczne odpusty), innym razem się ich od komunizmu izoluje (Wyszyński).

  Kościuszko był nastawiony antykościelnie z jednej strony w kontekście znacznego wpływu prawosławnego patriarchatu moskiewskiego na ruską nieświadomą narodowościowo, nie mówiąc o obywatelskiej świadomości, bo to wyższa kategoria, chłopską ludność kresów (optował raczej za grekokatolickimi unitami, ale i apelował do prawosławnych popów o to, by działali w interesie Rzeczypospolitej, a nie caratu - co za przenikliwość), a z drugiej dostrzegał, że uzależnienie Rzymu od Napoleona i jego krucjata wschodnia niekoniecznie mogą wyjść na dobre narodowi polskiemu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930