Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Nielegalna broń psychotroniczna stosowana na Polakach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Demaskator Artur H. ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach przez polski wymiar sprawiedliwości wspólnie z policją niemiecką!

 "Chcieliście konkretów odnośnie stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach? Zaraz będziecie mieli, nagranie się koduje.

Artur H. w rozmowie telefonicznej ujawnił, że był współpracownikiem CBS i Bundes Criminal Police jako agent w strukturach przestępczych, w tym wśród dilerów narkotyków.
Tacy agenci uzyskują potem status świadka koronnego i są wypuszczani, bądź dostają bardzo małe kary.
Sprawa wykorzystywania świadków koronnych jest oczywiście dyskusyjna, ale nie to jest istotą problemu.
Otóż współpracę pana Artura uzyskano stosując broń psychotroniczną - niszcząc jego psychikę, wdzierając się w jego emocje włącznie z ich destrukcją, co spowodowało katastrofę osobistą.
Pan Artur ujawnia, że tego typu broń jest stosowana powszechnie przez organy wymiaru sprawiedliwości i w tej kryminalnej działalności uczestniczą także lekarze oraz politycy. Na listy wysyłane do rządu nie ma odpowiedzi już od kilku miesięcy.
Pan Artur podaje, że istnieje współpraca międzynarodowa w nękaniu obywateli Polski - uczestniczy w tym m.in. policja niemiecka. Na obywatelach używane są uzbrojone samochody, a nawet satelity.
Broń jest wykorzystywana na opozycji politycznej i niezlależnej prasie, m.in. na mnie - sprawę opisałem dokładnie w artykule z 2010 roku: "Emitery infradźwięków, tajna broń masonów", nie znając jeszcze dokładnie sposobów jej działania!
Osoby nękane w ten sposób, z którymi miałem od tamtego czasu kontakt to m.in. psychologowie, bioenergoterapeuci, policjanci, sędzia, a nawet posiadacze dużych nieruchomości, którzy doprowadzani są do szału i w takim stanie umysłowym przegrywają zakładane im sprawy tracąc majątek.
Ta działalność ma więc charakter LUDOBÓJCZY i uważam, że jak najszybciej powinna być powołana Sejmowa Komicja Śledcza z nadzorem obywatelskim w tej sprawie.

Szczegóły sprawy są w posiadaniu m.in. Stowarzyszenia STOPZET, której prezesem jest Zofia Filipiak, tak więc Demaskator Artur H ujawnia szczegóły stosowania nielegalnej broni psychotronicznej na Polakach-_1zamieszczone w nagraniu informacje nie są anonimowe".

 
Marek Podlecki
 
  •  

KOMENTARZE

  • @
    Polak - ofiara kontroli umysłu i broni psychotronicznej w Niemczech
    https://www.youtube.com/watch?v=Cv2lwwihI7w

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31