Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o GMO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pełna relacja z posiedzenia Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sali kolumnowej w Sejmie w dniu 21.04.2017. W obecnym projekcie są możliwe strefy uprawy GMO.

 Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2.

2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej „strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO”…
Wspomniany projekt przeczy obietnicom PiS-u, który – w osobie Pana Ministra, profesora Jana Szyszki (organ odpowiedzialny za opracowanie projektu – Ministerstwo Środowiska) – niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.

https://www.youtube.com/watch?v=cvKOu6Kjs_M


film: MASAKRACJA


KOMENTARZE

 • @piszę jak jest
  Przecież Monsanto, czyli już filia niemieckiego Bayer'u, każdą wieś i rolnika z torbami puści. Zniszczy pod pretekstem kradzieży jej mienia.
  Proszę pamiętać że w Sejmie zasiadają Polacy. To polscy obywatele Posłowie wbrew żądaniom większości ogółu polskich obywateli glosują na szkodliwe dla Polski ustawy. To my sami robimy sobie kaźnie. Prędzej czy później bez rewolucji się nie obędzie. Polak Polakowi staje się ścierwem.
 • @
  Jerzy Zięba- Stanowisko Polskiej Akademii Zdrowia w sprawie GMO
  https://www.youtube.com/watch?v=gyuUrDdS27A&t=150s
 • @ewinia 00:40:20
  Proszę zauważyć jak bardzo głęboko działania na korzyść GMO są posunięte i zaawansowane.
  Nawet na YT panuje lobbing. W sekundzie 6.56 mówiący wypowiedział ważne słowa które zostały specjalnie wyciszone aby oglądający ich nie usłyszał.
 • Popieram zakaz GMO od roku 2002
  Bardzo optymistyczne spotkanie. Pani Łopata mówi prawdę. Posłowie wiedzą, tylko oni nie decydują. Podobnie jak w Niemczech.

  W Niemczech ponad 80 procent ludności, też nie chciała i nie chce GMO. Koncerny w drodze kompromisu (jak Szyszko) "my jesteśmy ZA a nawet przeciw" pozwoliły wspaniałomyślnie na strefy wolne od GMO...

  Ciekawe co za poprawki wymyślą. Gdyby była władza przy suwerenie, toby sprawa była jasna. Niestety przypuszczam, że znowu będą próbować sprzedać nam kota jednocześnie żywego i martwego.
  Nastały czasy "The Walking Dead"

  http://iddd.de/rys/walkingdead.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31