Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1129 postów 918 komentarzy

Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3 miesiące bezwzględnego więzienia. Taką karę orzekł Sąd Okręgowy we Wrocławiu podczas rozprawy apelacyjnej Piotra Rybaka. Sędzia Robert Zdych podkreślił, że czyn oskarżonego jest wysoce naganne i pomimo przyzwolenia pewnych środowisk w Polsce,

wobec takich radykalnych postaw, obecny skład sędziowski nie będzie patrzeć przez palce. 

Po wysłuchaniu uzasadnienia wyroku Piotr Rybak stwierdził, że: „jeżeli takie wyroki wydaje polski sędzia, w polskim sądzie, gdzie my patrioci, narodowcy, bronimy Polski przed islamizacją (…) to jest hańba. Ten sędzia powinien jak najszybciej stracić urząd jako sędzia okręgowy”.

Przed salą rozpraw skazanego przywitała owacja tłumu patriotów. Tam Rybak był jeszcze ostrzejszy w słowach. Powiedział, że „w takiego sędziego to nie tortem, a gównem powinno się rzucić”. Dodał jednak, że spodziewał się takiego wyroku, ponieważ od 27 lat w Polsce rządzi żydokomuna. 

Oburzenia wyrokiem nie krył hrabia Jan Zbigniew Potocki, który specjalnie przybył na proces. Nie wszedł jednak na salę sądową, ponieważ prezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu nie przyznał mu przepustki. „To co zrobił pan Piotr ja popieram. Zrobił bardzo słusznie, bo dzisiaj mamy to co mamy. (…) Co miesiąc 240 mln euro Żydzi w Izraelu dostają naszych pieniędzy budżetowych. Jakim prawem? To co, my Polacy wypowiedzieliśmy II wojnę światową? Chyba nie! My jesteśmy ofiarami. Nas Polaków tępią, wyniszczają! (…) Nie dziwię się tutaj tak licznie przybyłemu społeczeństwu, że popierają Pana Piotra” – mówił na konferencji prezydent Rzeczypospolitej na uchodźstwie. 

Na hipokryzję sądu zwrócił uwagę suspendowany ksiądz Jacek Międlar, który przypomniał, że nikt ze skandalistów profanujących polskie symbole narodowe i religijne nigdy nie poniósł kary. W uzasadnieniu zawsze mówiono o wolności artystycznej. Nie dotyczy ona jednak tych, którzy odważą się otrzeć o tematykę żydowską. Zdaniem Międlara spalenie kukły Żyda to niegroźna, choć bardzo obrazowa forma protestu. Radykalny wpływ na relacje polsko-żydowskie może mieć natomiast surowy wymiar kary orzeczonej w sprawie Rybaka.

Piotr Korczarowski

 

https://www.youtube.com/watch?v=LZ86Ie-ciTs

film: eMisjaTv


KOMENTARZE

 • a mogli mu osądzić
  prace społeczne i nie było by draki całej. Szkoda Piotra .3 miesiące z życia stracone . za palenie kukły

  A takie hece uchodzą płazem
  UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI ODERŻNĘLI GŁOWĘ KUKLE POLSKIEGO PREZYDENTA
  https://www.youtube.com/watch?v=3WucPfDXDQM

  Polska to kabaret niestety.
 • Tfu... min.Ziobro szef tych pajaców w togach powinien się podać do dymisji.
  .
 • @Seth 16:53:14
  Ciekawe czy Maliniak skorzysta z prawa łaski ?. Osobiście uważam że ta niedojda nie wie o co chodzi . Pozdrawiam.
 • Ciągłość tradycji sądownictwa
  .
  dzielny sędzia Robert Zdych nawiązał do pięknej tradycji procesów pokazowych
  w ZSRR, prokuratora Andrieja Wyszynskiego
  w III Rzeszy sędziego Rolanda Freislera
  w PRL sędziego Stefana Michnika i podobnych
  a w III Rzeczy... mam Zdycha.

  Przejście od III Rzeszy do III Rzeczy ... jest jak widać gładkie.
 • Znamienne
  że żaden chazar-ysta ani chazarka z Ruch-a Narodowego chazarów nie pojawił się pod "sondem" talmudystów.
 • To skandal
  Za spalenie kukły człowieka, który powinien wisieć, dostał 3 miesiące więzienia? Panowie macie tam we Wrocławiu jaja. Musicie ostro zareagować
 • Terza porównanie oczyszczonych sądów z pokomuny i lewactwa przez Orbana i "naszych" "sądów" żydokomuszych.
  Kary dla węgierskich demonstrantów obrażających uczucia katolików pod polską ambasadą...Tuż przed Świętami Wielkanocnymi doszło na Węgrzech do wydarzenia, które w polskich mediach pozostało prawie niezauważone. Sąd Apelacyjny w Budapeszcie skazał za obrazę uczuć religijnych demonstrantów, którzy 10 kwietnia 2016 roku (w rocznicę katastrofy smoleńskiej) uczestniczyli w proteście przed ambasadą Rzeczpospolitej. Manifestanci sprzeciwiali się planom wprowadzenia w Polsce prawa rozszerzającego zakres ochrony życia nienarodzonych. Jeden z nich, przebrany za katolickiego biskupa, wyciągał tabletki z napisem “pigułka aborcyjna” i mówiąc “Ciało Chrystusa” rozdawał je zgromadzonym, imitując udzielanie Komunii. Sąd w Budapeszcie nakazał sprawcom publiczne przeprosiny oraz zasądził karę pieniężną w wysokości 600 tysięcy forintów, czyli równowartość ponad 8 tysięcy złotych. W sentencji wyroku możemy przeczytać:

  Wolność wypowiedzi nie rozciąga się tak daleko, by można było obrażać najgłębsze przekonania jakiejś grupy społecznej.

  Jedno jest pewne: tego typu decyzja nie sądu nie byłaby możliwa w żadnym kraju Europy Zachodniej. Tam obrażanie uczuć religijnych katolików, profanacje czy bluźnierstwa, stały się już niemal rytualnym elementem manifestacji sprzeciwiających się nauczaniu Kościoła w kwestiach moralnych. Tam można szydzić publicznie z chrześcijan i poniżać ich znaki – i nie wywołuje to żadnych reakcji wymiaru sprawiedliwości. Na podobną wyrozumiałość nie mogą natomiast liczyć ci, którzy tak samo odnieśliby się do symboli islamu lub judaizmu.
  Wyrok sądu w Budapeszcie świadczy o tym, że nie ma zgody na bezkarne publiczne obrażanie chrześcijan na Węgrzech. Zdaniem tamtejszych sędziów przedstawiciele każdej wiary mają takie samo prawo do ochrony swych uczuć religijnych. Ich decyzja spotkała się już jednak z krytyką niektórych środowisk lewicowo-liberalnych na Zachodzie. Okazuje się więc, że zastosowanie zasady równości wszystkich obywateli wobec prawa może okazać się czymś nie do przyjęcia. Ps...Brawo Węgry! Mam nadzieję, ze i do nas dotrze normalność w sądach. Co w sprawie klątwy ? według "polskiego "sądu" to artyzm", wolność słowa?, performance, etc..
 • @Repsol 21:27:35
  On już wbija gwoździa Kaczyńskiemu i Ziobrze w sprawie reformy KRS...i sądów, czyli według prezydenta ma być tak jak było i jest do tej pory. Widać Jarek musi go naprowadzić ponownie na "kurs" i "ścieżkę" jak to zrobił ostatnio. Ja już na niego nigdy głosu nie oddam za te stania w rozkroku, niech na drugą kadencję raczej nie liczy. Zresztą nam w Polsce prezydent zbyteczny, to kosztowny wydatek przy systemie parlamentarnym. Pzdr!.
 • @Repsol 21:27:35
  Prezydent ma wątpliwości w sprawie KRS. Magierowski: "Kilka razy rozmawiał na ten temat z panem ministrem Ziobrą".. Prezydent Andrzej Duda ma wątpliwości ws. projektu o Krajowej Radzie Sądownictwa, dotyczą one głównie wygaszenia mandatów członków KRS - mówił szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski. Według niego prezydent zwracał na to kilka razy uwagę ministrowi sprawiedliwości.

  Pan prezydent kilka razy rozmawiał na ten temat z panem ministrem Ziobrą i kilka razy zwracał mu uwagę na swoje wątpliwości dotyczące treści pierwotnego projektu ustawy (o Krajowej Radzie Sądownictwa), głównie na problem wygaszenia mandatów członków obecnej Krajowej Rady Sądownictwa, który to pomysł panu prezydentowi się po prostu nie podoba i mówił o tym otwarcie. Podobnie jest w przypadku wszystkich reform, szczególnie tych związanych z wymiarem sprawiedliwości. Pan prezydent jest prawnikiem, więc ze szczególną uwagą śledzi te wszystkie zmiany i myślę, że podobnie będzie w przypadku ustawy o ustroju sądów

  — powiedział Magierowski w niedzielę w TVN.

  W jego ocenie opozycja mówi „nie, bo nie” reformie sądownictwa wbrew opinii publicznej i nastrojom Polaków, którzy od lat narzekają „z mniejszym czy większym natężeniem” na to, jak w Polsce działa prokuratura i sądy. Według Magierowskiego jest „czymś absurdalnym” sytuacja, w której opozycja nie bierze pod uwagę głosu Polaków i odmawia dyskusji nad reformą wymiaru sprawiedliwości, który - jak podkreślił - działa w Polsce źle.

  Projekt zmian ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa rząd przyjął 7 marca. Przewiduje on m.in. powstanie w KRS dwóch izb oraz wygaszenie, po 30 dniach od wejścia noweli w życie, kadencji jej 15 członków-sędziów; ich następców wybrałby Sejm. Wygaszona miałaby zostać także kadencja rzecznika dyscyplinarnego sądów. Według MS, ma to zobiektywizować tryb wyboru kandydatów, bo dotąd o wyborze członków Rady „decydowały w praktyce sędziowskie elity”.

  W Sejmie kluby PO, N i PSL złożyły wnioski o odrzucenie rządowego projektu w pierwszym czytaniu,czemu jednak sprzeciwiła się izba niższa w głosowaniu. Sejm odrzucił z kolei projekt zmian ustawy o KRS zgłoszony przez opozycję.

  Projekt noweli Prawa o ustroju sądów powszechnych i innych ustaw złożyli posłowie PiS. Projekt,który został opublikowany w środę na stronie internetowej Sejmu, przewiduje m.in. zmianę modelu powoływania i odwoływania prezesów sądów, przesłanek uprawniających do powołania na sędziego sądu apelacyjnego oraz poszerzenie zakresu sędziowskich i prokuratorskich oświadczeń majątkowych. Miałby on wejść w życie 1 lipca. Od tego czasu minister sprawiedliwości mógłby przez pół roku odwołać każdego prezesa sądu w Polsce bez podania przyczyn. Ps...Panie Magierowski milczenie jest złotem, siedzenie cicho to umiejętność. Czy Magierowski musi plątać się po TVN, Biernacki kłamie a Soloch jak kret, bije w fałszywe tony. Na dziś PK i minister Ziobro odwala dobrą robotę i wara im od niego...PAD w tej kadencji się zastanawia a gdyby to była druga jego kadencja to by zawetował. Sędziowie z KRS rzekomo bronią demokracji a w rzeczywistości bronią klanu, stworzonego w 1945 przez NKWD...Żurek ziemi nakupował za łapówki za ustawiane wyroki i wstydzi się to ujawnić, stop bezkarnej kaście żerujące na łapówkach i immunitecie. PAD kilka razy rozmawiał z min Ziobro - to nie jest ważne, trzeba napisać list, koniecznie, żeby było urzędowo. Dlaczego podwójne standardy do różnych ministrów? Na litość boooską! PAD ogarnij się! Komu służysz? Kto Ci doradza rozwalanie PiS!!!
  Bardzo dobry tekst Ściosa analizującego strategię PAD:
  Gra na „WYBUDZONEGO” Prezydenta Ścios
  https://bezdekretu.blogspot.ch/2017/03/gra-na-wybudzonego-prezydenta.html#more
  Kancelaria prezydenta powinna być kuźnią polskiej inteligencji a nie wylęgarnią 3.generacji resortowych wnuków ubeckich morderców Polaków.
 • @lucas003 10:54:35
  .
  ... pomimo, że wozi im kasę.
 • @
  "3miesiące za KUKŁĘ"...
  to ILE za "oryginał"?

  Może ktoś będzie chętny...?
 • przekaz okupanta staje sie jasny - jak masz cos zrobić to zrób to
  w konspiracji, a nie jawnie. Widocznie zależy im na sprowokowaniu walk ulicznych, ale Polacy jakoś się nie dają. Co wymyślą, aby wciągnąć ludzi w działania paramilitarne?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930