Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Wielce kłopotliwe pytania dla ministra Macierewicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krzysztof Winiarski: Czy min. Macierewicz stoi za destrukcją polskiej armii? Czy dokonał zdrady ujawniając polskich agentów na Bliskim Wschodzie.

 Podał listę agentów, gdzie i co robili i dostępne były dla Al-Kaidy i Talibowie mieli natychmiast te dokumenty w łapie. Te i inne kłopotliwe pytania zadaje b. agent polskich służb Krzysztof Winiarski. Rozmawia Marek Podlecki www.monitor-polski.pl

 

KOMENTARZE

 • Czy PO/PISsrael to jednostka chorbowa ?
  działa w interesie fałszywego Izraela kosztem Polski
 • Faryzeusze udają troskę o stan polskiej armii
  Od początków rządów PiS nie cichnie jazgot wymierzony nie tyle w szefa MON, Antoniego Macierewicza, ile w plan odbudowy polskich sił zbrojnych. Prym wiodą dziennikarze „Gazety Wyborczej” z Pawłem Wrońskim i Tomaszem Piątkiem na czele, a jeżeli chodzi o polityków to widoczna jest nadaktywność na tym polu, Tomasza Siemoniaka i Marcina Kierwińskiego.

  Ostatnim koronnym i eksploatowanym bez umiaru zarzutem jest rzekoma utrata z winy Macierewicza „najlepszych i najbardziej doświadczonych generałów i pułkowników”. Domyślamy się, że im wszystkim najbardziej żal generałów po słynnej „woroszyłowce” oraz pułkowników usuniętych z powodu niezłożenia oświadczeń lustracyjnych.

  Dlatego wszystkim tym zawodowym kłamcom i obłudnikom pragniemy przypomnieć, że Polska pod rządami koalicji PO-PSL poniosła większe straty wśród najwyższej wojskowej kadry dowódczej niż w kampanii wrześniowej 1939 roku. 23 stycznia w Mirosławcu w katastrofie lotniczej samolotu CASA C-295 zginął kwiat polskiego lotnictwa z dowódcami brygad, eskadr, szefami szkolenia, instruktorami, inspektorami i wybitnymi pilotami. 10 kwietnia 2010 roku w tragedii smoleńskiej straciliśmy całe dowództwo polskiej armii wraz ze zwierzchnikiem sił zbrojnych, Prezydentem RP.

  Odeszli: dowódcy Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej, Wojsk Specjalnych, a także szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP. Z tego wymienionego powyżej grona faryzeuszy możemy próbować jakoś usprawiedliwić jedynie Tomasz Piątka z „Gazety Wyborczej”, który jako narkoman i alkoholik o tych tragediach po prostu nie pamięta z powodu częstych przerw w życiorysie spowodowanych obu nałogami. Najlepiej te ataki na Antoniego Macierewicza podsumował wykładowca Akademii Sztuki Wojennej i szef szkolenia WOT, płk prof. Józef Marczak mówiąc: Niech dziękują ministrowi, że ich nie degraduje i przed sądem nie stawia – za uczynienie z Polski, po raz kolejny „bezbronnego stepu…, drogi publicznej dla obcych wojsk” Napisane przez IPW http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/4704-faryzeusze-udaja-troske-o-stan-polskiej-armii
 • @kula Lis 66 11:19:03
  Punish się w głowę i to porządnie zanim zaczniesz bronić takiego zdrajcę i zbrodniarz jak Macierewicz. Bez względu na to kto zdradził za czasów PO.
  "Faryzeusze" - coraz częściej odnoszę wrażenie jakbym czytała na NEonie klony liżących USraelskie i banderowskie tyłki niepoprawnych.pl
 • @Lotna 16:25:16
  Puknij się w głowę - oczywiście.
 • @kula Lis 66 11:19:03
  Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych chce wyjaśnień od MON
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sejmowa-komisja-ds-sluzb-specjalnych-chce-wyjasnien-od-mon/64393wf

  Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych zwróci się do Antoniego Macierewicza o wyjaśnienia sytuacji, jaka ma miejsce w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego – dowiedział się Onet. Chodzi o masowe zwolnienia, degradacje i mobbing, które opisała w środę "Polityka".
  Doniesienia prasowe są bardzo niepokojące – mówi w rozmowie z Onetem Marek Opioła, poseł PiS, przewodniczący sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych. – Zwrócimy się o wyjaśnienia w tej sprawie.
  Anonimowy oficer wywiadu dodaje, że "skala inwigilacji funkcjonariuszy polskich służb specjalnych jest niebywała". – Dotyczy to zarówno oficerów, którzy pracowali w czasach PRL i odeszli, ale również pracujących obecnie w służbach.
  Stanowcza reakcja ma miejsce po publikacji tygodnika "Polityka", która opisuje, jak ludzie Antoniego Macierewicza wstrzymali rozwój Centrum Europejskiego Kontrwywiadu NATO.
  Z cytowanej tam notatki brytyjskiego wywiadu wynika, że efektem czystek są "masowe próby infiltracji ze strony rosyjskich służb, które chcą umieścić jak najwięcej swych ludzi w polskiej administracji".
  Pracę straciły setki specjalistów. Wśród nich zdegradowany do szeregowca współtwórca i były szef CEK Krzysztof Dusza. Problemy miała również major Magdalena E., która broniła Duszy. Wcześniej przyczyniła się do złapania rosyjskich szpiegów.


  Komentarze nie na temat ale


  "Master do ~m: nie tylko Antek uciekał. Przypominam, ze telewizja transmitowała wtedy na zywo przekaz z Katynia gdzie zgromadzeni czekali na przybycie delegacji.
  Pokazano i Sasina i Kempę i Krukównę, Szczypińską i parę innych osób znanych z ekranu.
  Pokazali zapłakanego ambasadora Bahra w rozmowie z Sasinem własnie. Sasin namawiany do udania sie na miejsce katastrofy odmówił. Antoni zaś zarządał natychmiast samochodów i wcześniejszego wyjazdu oczekującego pociągu. Nie obchodziła go zaczynająca sie własnie msza, juz żałobna. Żaden, żaden z posłów nie udał sie na miejsce tragedii. Pojechali na zamówione wczesniej spotkanie z władzami Smoleńska w knajpie.
  pozostali - rodziny katyńskie, harcerze, orkiestra, ekipy telewizyjne, obsługa, urzędnicy i, i dwie córki ofiar tragedii, zostali dowiezieni do pociagu, gdzie oczekiwali na przyjazd najedzonego Antoniego i jego kohorty. Nikt, podkreslam, nikt z nich nie zdobył sie na rozmowe z młodymi ludźmi i nikt z nich nie złozył kondolencji Córkom ofiar. W Warszawie, po przybyciu pociągu okazało się, że nikt z kancelarii prezydenta na nich nie oczekiwał.

  skrzynie Macierewicza do ~Master: Spieszyl sie bo musial wywiezc tajne rzeczy ukryte w palacu bo gdyby przejal je Komorowski to on dzis rzadzilby Polska a tak rzadzi pan Macierewicz..... a wszyscy mu sie tylko przygladaja co robi.


  Grupa Mocarna do ~m: Antek wariatem, wbrew pozorom, nie jest. To przemyślane działanie. Zaraz po katastrofie nie pojechał na jej miejsce, tylko pognał do Polski, żeby? schować coś, co mógłby ktoś zobaczyć? Bo Jaro nie był w stanie myśleć? Potem zaświtała mu w głowie myśl "rozgłosimy, że to był zamach, zwolenników teorii spiskowych jest tak wielu, że uwierzą". Co z tego, że inni go wyśmieją? Najważniejsze, że powstanie SPÓR. To SPÓR jest tu kluczowy. i absolutnie nie można doprowadzać do wyjaśnienia, bo SPÓR znikłby. SPÓR jest potrzebny, żeby ugrywać na tym politycznie. Jak? A choćby zyskać głosy wyborców! TAK, TAK! Zwolenników teorii zamachu jest tylu, że wystarczy, by wygrać wybory. Gdyby można było głosować negatywnie, czyli określać polityków, których NIE CHCEMY - o , to Antek na pewno nie przeszedłby. A tak - prosty zabieg: wywołanie SPORU. To samo jest ze sprawą Bolka , i wieloma innymi. SPÓR, rodacy - SPÓR - na ten lep daliśmy się nabrać.

  Denaturat Boys : Rosyjskie służby wcale nie musiały by czynić starań by umieścić w naszych służbach swoich agentów gdyż mają agenta w ścisłym kierownictwie MON i to na najwyższym z możliwych stanowisk, mianowicie ministra wojny.
  Jest jednak jedno ale, ten agent za dwa i pół roku trafi do Tworek i wtedy właśnie przydadzą się dobrze ulokowani agenci w służbach, co prawda po wyczynach ministra wojny nasza armia nie będzie stanowić żadnego zagrożenia i można się pokusić o pytanie po co obcym mocarstwom agentura w niej, ale pamiętajmy, że wywiad to działania długofalowe nie obliczane na miesiące lecz na lata i właśnie za dziesięć piętnaście lat gdy armia wróci do jako takiej formy, ta właśnie agentura będzie na wagę złota.
  Tak, że dawno już zapomnimy o rządach dojno-podłej zmiany ale jej skutki będą się jeszcze za nami długo ciągnęły.
  A tak na marginesie, ciekawe jaki stopień ma w Rosyjskiej armii, nasz Antoni Zamachowicz Smoleński? Moim zdaniem nawet jeżeli jeszcze nie jest, to wkrótce zostanie generałem:))"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930