Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1223 posty 964 komentarze

Afera na procesie Rybaka. Sąd dokonał selekcji Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielkim skandalem rozpoczął się proces apelacyjny Piotra Rybaka, skazanego przez sąd pierwszej instancji na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności, za spalenie kukły „stereotypowego żyda” podczas antyislamskich protestów na rynku we Wrocławiu.

Na proces Rybaka przybyli ludzie z całej Polski. Chwilę przed rozpoczęciem rozprawy okazało się, że wejść na salę sądową mogą jedynie posiadacze specjalnych przepustek, a takowe mieli jedynie przedstawiciele organizacji żydowskich, KODu i stowarzyszenia Obywatele RP. Ani Rybak, ani też jego pełnomocnik nie zostali powiadomieni o nowej procedurze, dlatego nikt z rodziny i przyjaciół oskarżonego nie mógł przekroczyć kordonu policji. Wybuchła awantura, która szybko przerodziła się w obywatelski wiec. Wznoszono patriotyczne hasła i odśpiewano hymn Polski. Przewodniczący składu sędziowskiego pozostał jednak niewzruszony. 

Ostatecznie Piotr Rybak wszedł na salę jedynie w asyście swego obrońcy i mediów. Na obszernej widowni zasiadło 16 osób. Większość z nich trzymała w rękach żółte róże i kartki z napisem: „precz z faszyzmem”. Mimo okrzyków zza drzwi sędzia rozpoczął rozprawę oddając głos obronie, prokuraturze, a na koniec także oskarżonemu. 

Wszystkie strony były zgodne co do nieproporcjonalnej kary wobec popełnionego czynu. Prokurator podtrzymał wersję z pierwszej instancji, wnosząc o prace społeczne, natomiast pełnomocnik Rybaka poprosił o uniewinnienie swego klienta. 

Piotr Rybak po raz kolejny powtórzył, że kukła nie dotyczyła Żydów jako nacji, lecz Georga Sorosa, światowego spekulanta i filantropa, walczącego od lat z ideą państw narodowych. Oskarżony przypomniał również, że nie on wykonał kukłę, a za brak wizerunku Sorosa odpowiada człowiek, który miał przywieźć zdjęcie twarzy znanego żydowskiego finansisty. Tak się jednak nie stało, a kukła spłonęła. Mimo to Rybak nie czuje się winny, ponieważ w trakcie manifestacji wielokrotnie powtarzał, iż chodzi o Sorosa, a samo zgromadzenie miało charakter antyislamskiego i antyimigracyjnego wiecu, na którym nie pojawiły się żadne treści antysemickie. 

W odniesieniu do zajścia na korytarzu Piotr Rybak stwierdził, że jest to jawna dyskryminacja Polaków w ich własnym kraju, a zarazem skandal inspirowany przez stronę żydowską. Dlatego też Rybak zapowiedział, że wyroku skazującego nie potraktuje osobiście. Jego zdaniem działania sądu od początku były wymierzone w godność i honor Polaków, czego efektem jest polityczny symbol kary.

Wyrok w tej sprawie ogłoszony będzie 13 kwietnia b.r. w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu, o godz. 13.30 w sali nr 2.

Piotr Korczarowski

https://www.youtube.com/watch?v=SVoC3tVZB6Y

film: eMisjaTv

KOMENTARZE

 • @
  Rozmowa z prezesem sądu, prośba o wpuszczenie polaków na salę rozpraw

  https://www.youtube.com/watch?v=Kg0_v0phYoI
  oraz
  https://www.youtube.com/watch?v=-rNk5PixZjw
 • Polin pod kontrola Syjonu
  Brawo Zorro,Brawo syjon-chazarów PISsrael.
 • @ewinia 19:35:30
  "Z takimi się nie rozmawia..." - jak mawiał klasyk (Cat-Mackiewicz, o ile się nie mylę). Wprawdzie on mówił o komunistach, ale i tutaj bez wątpienia jego bon-mot znalazłby zastosowanie.
 • @ewinia 19:35:30
  Publikować aż do bulu... DANE personalne "składu sendzióff", może to też "koszerna familia"?

  Baskowie sobie poradzili z Hiszpanami, NIE OBSŁUGIWALI ich...

  Gdyby KAŻDY Polak "napluł takiemu w twarz", szybko by się wynieśli...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031