Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
952 posty 783 komentarze

Multi kulti na pl. Zamkowym propaguje święto Holi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

2.04.2017 Katyński Marszu Cieni zderzył się na placu Zamkowym z hinduistycznym świętem Holi. Tak będzie wyglądać kiedyś Warszawa?

Holi to hinduistyczne święto wiosny, które odbywa się w dniu pierwszej pełni księżyca w miesiącu Phalgun Purnima. To kalendarzowy odpowiednik przełomu lutego i marca.

W dniu święta Holi, hindusi obrzucają się kolorowymi proszkami i oblewają wodą. To święto wybaczenia i nowego początku. W tym dniu nie liczą się kasty, religie, kultury ani języki. Wszyscy, bez względu na wiarę i pochodzenie są mile widziani, także muzułmanie, chrześcijanie czy dość zwykle konserwatywni sikhowie. Tęczowe kolory, także tutaj oznaczają różnorodność. W dniu święta Holi, hindusi obrzucają się kolorowymi proszkami i oblewają wodą. To święto wybaczenia i nowego początku. W tym dniu nie liczą się kasty, religie, kultury ani języki. Wszyscy, bez względu na wiarę i pochodzenie są mile widziani, także muzułmanie, chrześcijanie czy dość zwykle konserwatywni sikhowie. Tęczowe kolory, także tutaj oznaczają różnorodność. 

Holi, swoją nazwę wzięło od imienia Holiki, która była siostrą złego króla demonów o imieniu Hiranyakashipu. Chciwy król chciał, żeby wszyscy na całym świecie modlili się tylko do niego. Jednak jego własny syn Prahalad, postanowił modlić się do dobrego boga Vishnu. Za to bezwzględny ojciec skazał go na śmierć. 

Nakazał Holice, która była odporna na ogień, wziąć Prahalada w ramiona i wejść z nim w ogień. Jej dar działał jednak tylko wtedy, gdy wstępowała w ogień samotnie. Holika zginęła w płomieniach, a jej siostrzeniec, dzięki swoim żarliwym modlitwom ocalał. W wigilię święta Holi, hindusi w całych Indiach palą ogromne ogniska, wokół których odbywają się tańce i zabawy.

 

 Multi kulti na placu Zamkowym

https://www.youtube.com/watch?v=c42lN-o-PsM


Katyński Marsz Cieni kontra hinduskie święto Holi

https://www.youtube.com/watch?v=HpX9phb6NO0

 

 

Imigranci zakłócają Katyński Marsz Cieni

https://www.youtube.com/watch?v=DFoWiahIFqs


 

 

KOMENTARZE

 • @
  Ciemna strona święta Holi
  http://wiadomosci.wp.pl/ciemna-strona-holi-kolorowego-swieta-wiosny-6031568301974657a
 • Tak będzie wyglądać kiedyś Warszawa?
  .
  Eeee! Żeby tylko warszawa, ... tak będzie wyglądać "Prezydencka Rzeczpospolita Przyjaciół" ...
  .
  >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin
 • @ewinia 22:20:09
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149129233515568196506.jpg Kilka szwedzkich policjantek kontra uchodźca. Tak upada tolerancyjna Szwecja...Szwedzkie policjantki nie mogły sobie poradzić z imigrantem, który najpierw nie pozwolił się złapać, a potem jeszcze zniszczył ich radiowóz. Na koniec spokojnie odmaszerował sobie z miejsca przestępstwa. Szwecja to zabójcza mieszanka obłędnego multi-kulti oraz doprowadzonego do skrajności kultu równouprawnienia. Na poniższym filmie widać, jak to się kończy. Kilka szwedzkich funkcjonariuszek policji próbowało zatrzymać agresywnego imigranta, który miał niszczyć ośrodek dla uchodźców. Ten jednak dał im popalić: najpierw wykazał bezradność policjantek przy próbie schwytania go, potem jeszcze zdemolował ich radiowóz. Sytuacja miała miejsce 20 marca w południowej części Sztokholmu. Nagrywający sytuację telefonem uchodźcy nie mogli momentami powstrzymać się od śmiechu. https://youtu.be/R69V4lzpDcE A oto dla porównania amerykańska policja, która miała do czynienia z saudyjskim milionerem. Młody mężczyzna najpierw popełnił wykroczenie drogowe, potem próbował uciekać. Jak to się skończyło? https://youtu.be/eMThipjZH3Y Ps..Uważam, że kobiety w policji i wojsku to porażka, co zresztą dobitnie pokazuje ten filmik. Dlatego USA poradzą sobie z tym bydłem a UE niestety nie. W USA takie typy dobrze wiedzą, że jak podniosą rękę na policjanta to może być ona ostatni raz w życiu podniesiona a w Szwecji jak typ nie obije stróża "prawa" to będzie się źle czuł taki i bezkarnie to robią ku uciesze gawiedzi. I co się dziwić że gwałcą Szwedki jeżeli mają taką policję. Komendant Policji w tym szwedzkim mieście powinien podać się do dymisji - kompletnie nie są przygotowani do interwencji siłowych. Najbardziej mnie zbulwersował szwedzki policjant ( facet ), który dostał strzała prawym sierpowym i normalnie skrewił. Uciekł zostawiając swoje koleżanki po fachu w walce z tym islamistą. Problem równouprawnienia w Szwecji rozwiąże się sam w ciągu 10-20 lat. Feministki w haremach nie będą miały takich postulatów jakie obecnie głoszą..
  Niestety Szwecja to już nie żaden kraj, ale obszar zwany Kalifatem Północnym pod kontrolą islamskiej dziczy. Takie filmiki powinno się emitować na lewackich spędach KOD-ziarstwa i innej targowickiej mniejszości, którym marzy się rola uzdrowicieli świata wg ideologii gender i poprawności politycznej, która już dawno przekroczyła granice absurdu...Z policji w Szwecji i innych krajach możemy się pośmiać, ale wystarczy posłuchać co urzędnicy w mundurach sami mówią o swoich zadaniach i kompetencjach, by zrozumieć, że są bezsilni. Im nie wolno podejmować agresywnych działań wobec tzw. uchodźców, bowiem są to ofiary traumy jakiej są poddawani i ....uwarunkowań kulturowych. Dlatego nawet w przypadkach gwałtów do których dochodzi każdego dnie nie podejmuje się śledztwa, jeśli napastnikiem jest wyznawca islamu. Jak przyjadą do nas do Polski to zobaczymy jak będzie im śmiesznie. U nas się nie pierniczą !!! A tymczasem czipowanie ludzi w Szwecji to nie teoria spiskowa, to się dzieje naprawdę.
  http://www.cnbc.com/2017/04/03...
 • @ewinia 22:20:09
  Bliski Wschód w Europie https://youtu.be/qJ8NkjAJGKY
 • @kula Lis 66 10:55:15
  Nie potrafiły obezwładnić jednego napastnika, a jakby było ich trzech? = ubogacenie przez zbiorowy gwałt, panienek w mundurach, bo u ciapatych policjantka liczy się za 3 albo i 4 razy cenniejsze trofeum, niż zwykła baba ...druga sprawa widzimy jak się kończy dopuszczenie kobiet do policyjnych patroli. Ja cały czas twierdzę, że do Europy sprowadzane są arabskie siły zbrojne aby wykończyć Europejczyków, zwłaszcza chrześcijan. Ten kto mówi inaczej, jest ostatnim debilem, to wyszkolona Armia Islamska, na razie jeszcze nie uzbrojona, ale niedługo dostaną broń. Dalej niech UE certoli się z nimi i ściąga ich do Europy, muslimy odpłacą się za pogrom w XVII wieku. Wszystko idzie w tym kierunku, ale idioci z Brukseli, ciągle zapijaczeni durnie tego nie widzą, lub udają, bo mamona jest dla nich ważniejsza. Pierwsi stracą te swoje puste łby z Makrelą, Tuskiem, Junckerem i Timmermansem na czele. Wystarczy tylko obserwować co się dookoła nas dzieje. Na YT jest pełno o tym filmów. Te 2 filmy tu pokazane są tego najlepszym przykładem. My powinniśmy już zamykać i uszczelniać granice. Wojna w Europie już się zaczęła.
 • @ewinia 22:20:09
  Kilka szwedzkich policjantek kontra uchodźca

  http://niezalezna.pl/96506-kilka-szwedzkich-policjantek-kontra-uchodzca-tak-upada-tolerancyjna-szwecja

  Szwedzkie policjantki nie mogły sobie poradzić z imigrantem, który najpierw nie pozwolił się złapać, a potem jeszcze zniszczył ich radiowóz. Na koniec spokojnie odmaszerował sobie z miejsca przestępstwa.
 • Polska i Węgry otrzymają na jesieni ultimatum ws. przyjęcia uchodźców!
  .
  „Times” przypomniał, że Polska i Węgry dotychczas odrzucały wezwania ze strony Komisji Europejskiej do okazania solidarności z krajami południowej Europy, które w największym stopniu były obciążone napływem uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

  Reszta Unii Europejskiej planuje jeszcze tej jesieni, u szczytu negocjacji w sprawie Brexitu, wymusić jedność na tych dwóch eurosceptycznych krajach rządzonych przez populistyczne i nacjonalistyczne rządy
  — napisał korespondent gazety w Brukseli, Bruno Waterfield.

  Dziennikarz cytuje anonimowego dyplomatę jednego z krajów założycielskich UE, który miał powiedzieć, że

  >>> rządy w Warszawie i Budapeszcie „będą musiały wybrać: czy są w europejskim systemie, czy nie?”.
  >>> http://wpolityce.pl/swiat/334276-a-jednak-szantaz-ze-strony-ue-brytyjski-times-polska-i-wegry-otrzymaja-na-jesieni-ultimatum-ws-przyjecia-uchodzcow

  Nie można szantażować Unii Europejskiej, nasza jedność ma swoją cenę
  — dodał.

  Rozmówca gazety jest przekonany, że spodziewany wkrótce wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE dotyczący zgodności z prawem kwot uchodźczych poprze stanowisko większości państw członkowskich.
  Wtedy będą musieli się dostosować do tej decyzji. Jeśli tak się nie stanie, będą musieli się zmierzyć z konsekwencjami, zarówno finansowymi jak i politycznymi. Żadnych wyłączeń - nie ma dłużej możliwości, że ktoś jest trochę w, a trochę poza (systemem Unii Europejskiej - PAP). Będziemy bardzo zdecydowani w tej sprawie
  — podkreślił dyplomata.
 • @Ziut 13:31:48
  Rzeczywiście - wyjątkowe ofermy... Do cywila pogonić to - pierogi lepić.
 • @kula Lis 66 11:37:29
  //Wszystko idzie w tym kierunku, ale idioci z Brukseli, ciągle zapijaczeni durnie tego nie widzą, lub udają, bo mamona jest dla nich ważniejsza.//

  Guzik tam... Tak jak teraz nikt im nic nie może zrobić tak tym bardziej potem gdy państwo policyjne ruszy pełną parą. Nie zmienia to faktu, że "uchodźcy" do wprowadzania tego reżimu się przyczyniają.
  Generalnie zarówno jako chrześcijanin jak i muzułmanin możesz skoczyć władzom na snaka zwierzaka...
 • @Ziut 13:40:24
  I zewsząd słychać chichot historii:). Państwa kolonialne stały się koloniami, i wszelkimi sposobami chcą skierować kolonizatorów do wolnych i suwerennych państw. Poczuj zgniły zachodzie jarzmo kolonizatorów na własnych plecach, a od suwerennych krajów wara!!! Wara lewackie psy od Polski i Węgier! Czas granice uszczelniać! Niech te unijne pijaki zostaną ze swoimi "gośćmi"! PiS dlatego wygrał wybory, że obiecał nie wpuszczać mahmuckiej barbarii do Polski, jeśli złamie te obietnice jest skończony! Unia jest rządzona przez pijanego Junckera oraz Makrelę z NRD-ówka! Najwyższy czas im podziękować!!! Niedoczekanie tych brukselskich kołtunów, prędzej wyjdziemy z tego bolszewickiego komunistycznego bagna jak przyjmiemy przymusowo bandytów z Armii Allaha do Polski. Za żadne skarby nie będziemy tego tałatajstwa na nasz krajowy teren przyjmować i nie ma takich kar żeby nas do tego zmusić !!! Najwyżej wyjdziemy z UE bo jak damy sobie narzucić kalifat to będzie już po Polsce i po naszej niepodległości !!! Wolę biedniej, ale wśród swojego rodzimego bałaganu, obcego bałaganu nam tu nie trzeba !!! A zachód jeszcze popamięta swój a bezgraniczną głupotę za nawpuszczanie wroga na swój własny teren mało tego nie dość, że go wpuszczają to jeszcze karmią, edukują a wszystko po to aby wróg mógł ich szybciej niż im się to wydaje załatwić !!! Kopaczowej Tuskowi, przygłupom Schetynie, Kierwinskiemu, łajzie Brejzie, szperaczowi Nitrasowi i panienkom Muchom i Pomasce do domow po 3 uchodźców dokwaterować i niech ich ubogacają!!!
 • @Ziut Hehe, czyli na jesieni mamy pewnie polexit :)
  No to może czas zacząć wspominać o Polexicie na Ojropejskich salonach. Totalna opozycja straszy tym od kilku miesięcy i oto słowo może stać się ciałem. A co to, Polska śmietnik? My zapraszaliśmy do pracy imigrantów??? A teraz, jak nie chcą pracować, to odesłać do nas? A poza tym to nas zepchnąć do Europy drugiej prędkości? Czy to Węgry i Polska zapraszała imigrantów? Nie! To zaprosiła Merkel, więc niech ich utrzymuje. Polski nie stać na utrzymywanie imigrantów. A zatem kwotę składki pomniejszyć o wartość "kar". Rurka szybko zmięknie. A jak będą fikać dodatkowo:
  - domagać się reparacji wojennych od Niemiec (biliony €)
  - ustanowić podatki firm i korpo z zachodniej UE, które wyrównają szkody powstałe w wyniku unikania opodatkowania, transferowania zysków
  - ustanowić prawa i podatki wyrównujące szanse polskim przedsiębiorcom z kolosami z zagranicy
  - ustanowić prawo o maksymalnych udziałach firm z kapitałem zagranicznym dla kluczowych sektorów gospodarki (jak w Niemczech czy Francji)
 • @Ziut 13:31:48
  Wielka Brytania: Terroryści mają bomby niewykrywalne w czasie kontroli na lotniskach! Obowiązuje czwarty - w pięciostopniowej skali – poziom zagrożenia atakami terrorystycznymi.
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11096-wielka-brytania-terrorysci-maja-bomby-niewykrywalne-w-czasie-kontroli-na-lotniskach
  Według „The Telegraph” Wielkiej Brytanii zarządzono wzmocnienie bezpieczeństwa przed atakami terrorystycznymi. Stosowne zalecenia wydano służbom na lotniskach oraz w elektrowniach jądrowych.
  Wszystko to w związku z podejrzeniami, że terroryści opracowali nowe metody omijania kontroli bezpieczeństwa na lotniskach i we wspomnianych elektrowniach. Według służb amerykańskich, ISIS oraz inne organizacje terrorystyczne, potrafią umieszczać ładunki wybuchowe we wszelkiego rodzaju urządzeniach elektronicznych w taki sposób, że są one niewykrywalne w czasie kontroli. W związku z tymi doniesieniami, Wielka Brytania, podobnie, jak wcześniej USA, zakazały wnoszenia na pokład samolotów lecących do GB z Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Libanu, Jordanii, Tunezji i Turcji, urządzeń elektronicznych o większych gabarytach. Wszystkie one będą musiały być umieszczone w bagażu rejestrowanym.
  „Telegrach” dodaje, że obawiano się również działania hakerów próbujących ominąć środki bezpieczeństwa w elektrowniach jądrowych. Jesse Norman z resortu ds. energetyki, powiedział gazecie: Rząd jest w pełni zaangażowany w obronę Wielkiej Brytanii przed cyberatakami; przeznaczył 1,9 mld funtów (2,2 mld euro) na poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego kraju”.
  W Wielkiej Brytanii obowiązuje czwarty - w pięciostopniowej skali poziom zagrożenia atakami terrorystycznymi.
 • @Katana 14:05:21
  No cóż, Europę czeka kolejna fala imigrantów. Po co tu oni? - proszę, oto fragment dłuższej odpowiedzi. Cyt."W 2008 roku otrzymaliśmy zamówienie wywiercenia jeszcze ośmiu magazynów do przechowywania paliwa, każdy po 200.000 m ³ oleju napędowego, oleju opałowego i nafty, a także cystern z wodą do picia i dużych ilości zapasów produktów spożywczych mrożonych / suchej żywności dla 200.000 żołnierzy, 10 000 pracowników-mężczyzn i dodatkowych dla 6000 urzędników i zawodowych rozrywkowych kobiet (dziwek), wszystko to było kontynuowane do 2009 roku.

  Wyposażeniem baz był meczet, we wszystkich miejscach. Zauważyłam, że w gdy chodzi o suchą i mrożoną żywność, to szczególną uwagę zwracano na zgodność z „Halal-em” (islamskim zestawem zasad dotyczących żywności) i że nigdy nie było konserw z wieprzowiną.

  Zainstalowaliśmy głośniki – we wszystkich miejscach – do modlitw porannych. Firma Rheinmetall dostarczyła kontenery ze sprzętem wojskowym ABC, pistoletami, karabinami szturmowymi z bagnetami H & K (Heckler & Koch), 10.000 ton amunicji, 18 pokoi – sypialni wyposażono w łóżka – 68.000 3- poziomowych łóżek w sumie, kabiny prysznicowe dla 14.000 osób na raz, prysznice ABC w windach, 4 szpitale z 6-ma w pełni funkcjonalnymi oddziałami chirurgicznymi w każdym i olbrzymimi magazynami, wypełnionymi preparatami medycznymi.

  Zainstalowaliśmy setki płaskich ekranów do przekazu arabskich przesłań Wahhabickiego Koranu, który mówi, że chrześcijanie – to są niskie zwierzęta, które powinny być zabite, ze nie wolno okazywać nikomu litości i że bogowie zmuszą kobiety Zachodu do szanowania boskich wojowników – były to niekończące się, powtarzające się wpisy."
  A to wszystko 160m pod ziemią!!!
  https://gloria.tv/article/cwQ8...
 • @ewinia
  Niemcy będą pracować 7 lat dłużej! Powód? Świadczenia dla imigrantów. Od dłuższego czasu w Bundestagu toczą się dyskusje odnośnie podwyższenia wieku emerytalnego Niemcom. Rząd Angeli Merkel musi opłacić milionowe świadczenia dla muzułmańskich imigrantów. Rząd CDU-CSU, Kanclerz Angeli Merkel ma spory kłopot. Musi znaleźć miliony euro na świadczenia dla muzułmańskich imigrantów. Początkowy pomysł był taki, że muzułmanie mają być "tanią siłą roboczą", która pracuje za kilkukrotnie mniejsze stawki, niż rodowici Niemcy. Niestety dla szanownej pani Angeli, okazało się, że muzułmanie nie są w ogóle zainteresowani pracą, tylko wyciąganiem socjalu od państwa, darmowymi mieszkaniami i Niemkami. Zasiłki wypłacane imigrantom z bliskiego wschodu już dziś wynoszą miliardy euro co miesiąc. Najlepsze w tym wszystkim jest fakt, że ci ludzie nie przepracowali ani minuty na terenie Europy. Rząd nie mając na to pieniędzy, musi sięgnąć do kieszenie rodowitych Niemców. Republika Federalna Niemiec chce całe odium za swoje błędne decyzje zwalić na społeczeństwo. Jeszcze w tym roku mają zostać podjęte finalne decyzje odnośnie podwyższenia wieku emerytalnego rodowitym Niemcom. Z naszych informacji wynika, że mężczyźni będą musieli pracować do 70 roku życia, póki co nie wiadomo jakie konsekwencje spadną na kobiety. "Wszyscy Niemcy powinni pracować do 70 roku życia",uważa szef Federalnej Agencji Pracy, Frank Juergen-Weise. No cóż, tylko patrzeć jak do Polski zaczną przybywać faktycznie imigranci z zachodniej granicy, ale będą to imigranci w postaci rodowitych Niemców, którzy uciekają przed patologiczną polityką Angeli Merkel.
 • @ewinia 22:20:09
  Żydokomuna przejdzie na islam ?
  Stanisław Michalkiewicz http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3904
  Wprawdzie rozmaici mądrale zaprzeczają istnieniu żydokomuny, uważając ją za fantasmagorię wylęgłą w głowach umysłowo chorych nienawistników, ale warto zwrócić uwagę, że liczba rzeczy, których oficjalnie „nie ma”, w związku z czym człowiekom przyzwoitym, co to rozpoznają się po charakterystycznym zapachu, nie wypada w nie wierzyć, jest całkiem spora. Na przykład – izraelska broń jądrowa. Jest rozkaz, że Izrael żadnej broni jądrowej „nie ma” i żyją jeszcze ludzie pamiętający, jak to dziennikarka Helena Thomas podczas jednej z konferencji prasowych w Białym Domu zapytała prezydenta Obamę, czy wie, jakie państwo na Bliskim Wschodzie ma broń jądrową. Prezydent już chciał odpowiedzieć, ale ugryzł się w język i zaczął coś bełkotać, konferencję przerwano, a następnego dnia żydowskie media podniosły straszliwy klangor, oskarżając panią Thomas o „antysemityzm”, co doprowadziło do cofnięcia jej akredytacji przez Biały dom. Rzecz w tym, że w latach 70-tych uchwalona została ustawa zakazująca udzielania amerykańskiej pomocy krajom łamiącym zakaz rozprzestrzeniania broni jądrowej. Otóż gdyby prezydent Obama przyznał, że wie, iż broń jądrową ma Izrael, który mimo to korzysta z amerykańskiej pomocy, to mógłby zostać oskarżony o spisek przeciwko Stanom Zjednoczonym i pozbawiony urzędu.

  Nic zatem dziwnego, że się zacukał – no i że miłujący pokój Żydzi, rzucili się z wrzaskiem na panią Helenę Thomas, niczym na świętego Szczepana, bo któż by się nie zmartwił mogąc utracić amerykańskie alimenty? Toteż prezydent Obama wolał o niczym nie wiedzieć, podobnie jak sędziowie i prokuratorzy przesłuchiwani przez sejmową komisję badającą aferę Amber Gold.

  Nawiasem mówiąc, ta komisja również sprawia wrażenie, jakby starannie unikała zauważenia słonia w menażerii i na liście świadków, jakich zamierza przesłuchać, przezornie nie umieściła ani jednego generała, ani nawet żadnego pułkownika. Najwyraźniej Wielce Czcigodni Posłowie skądś wiedzą, że nie wolno im przyjmować do wiadomości dalszego istnienia Wojskowych Służb Informacyjnych, których też oficjalnie „nie ma”, ale co z tego, że „nie ma”, kiedy pracowicie skompletowana już w „wolnej Polsce” agentura nie tylko jak najbardziej jest, ale w dodatku doskonale wie, komu zawdzięcza swoją pozycję społeczną i materialną i zrobi wszystko, by ochronić fundament, na którym ten dobrobyt i ta stabilność się opiera. Identycznie zachował się niezawisły sąd rozpatrujący sprawę spiskujących przeciwko III Rzeczypospolitej kelnerów. Jak pamiętamy, za głównego i najważniejszego organizatora tego spisku uznał on pana Marka Falentę, co wzbudza podejrzenia, że zauważenie kogoś jeszcze ważniejszego niż pan Falenta, niezawisły sąd musiał mieć surowo zakazane i w rezultacie nieprędko, albo wcale nie nie dowiemy, jacy to pierwszorzędni fachowcy kelnerom pomagali i czego spodziewali się w zamian. Skoro tedy tylu rzeczy objawiających swoje istnienie poprzez rozmaite fakty konkludentne, oficjalnie „nie ma”, to dlaczegóż nie może do nich należeć również żydokomuna? Rosyjski minister spraw zagranicznych Aleksander książę Gorczakow mawiał, że nie wierzy z nie zdementowane informacje, toteż jest wysoce prawdopodobne, że wobec tylu energicznych zaprzeczeń istnieniu żydokomuny byłby przekonany o jej istnieniu.

  No dobrze – ale cóż to właściwie jest, ta cała żydokomuna? Jak sama nazwa wskazuje, są to Żydzi, ale nie wszyscy, tylko ci, którzy z takich czy innych względów angażują się w komunistyczną rewolucję. To nie muszą być rewolucjoniści zawodowi, chociaż są oczywiście i tacy, ale również osoby po dziurki w nosi tkwiące w systemie kapitalistycznym, a nawet uchodzący za jego najtwardsze jadro – jak na przykład słynny finansowy grandziarz Jerzy Soros. On też angażuje się w komunistyczną rewolucję, a w dodatku również ją finansuje. Nie sadzę, by robił to dlatego, że w skrytości ducha kocha komunizm, bo wydaje mi się, że na to jest zbyt inteligentny. Komunizm to może kochać ktoś taki, jak przyjaciel Adama Michnika, Daniel Cohn-Bendit, albo Sławomir Sierakowski – ale nie Jerzy Soros. A jednak Jerzy Soros finansuje komunistyczną rewolucję, więc warto by postawić pytanie, dlaczego właściwie to robi? Wydaje mi się, że zarówno on, podobnie jak wielu innych Żydów nie będących ideowymi komunistami, angażuje się w komunistyczną rewolucję pragnąc zniszczenia znienawidzonej cywilizacji łacińskiej.

  Żydzi bowiem, chociaż na niej pasożytują, to łacińskiej cywilizacji nienawidzą. Nienawidzą bowiem jej filarów w postaci greckiego stosunku do prawdy, zasad rzymskiego prawa i etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego. Grecki stosunek do prawdy w postaci przekonania, iż prawda istnieje obiektywnie, nie daje się pogodzić z żydowskim stosunkiem do prawdy, która jest wartościowa o tyle, o ile jest w danym momencie użyteczna. Zasady prawa rzymskiego są dla cywilizacji żydowskiej po prostu obce, a z kolei chrześcijaństwo, przez swój uniwersalizm nie tylko podważa, ale w pewnym sensie nawet ośmiesza żydowskie uroszczenia do wyjątkowości w Kosmosie. Ten konflikt interesów pojawił się już w starożytności, kiedy głoszącego chrześcijaństwo św. Pawła Żydzi oskarżyli, że działa „przeciwko narodowi”. Najwyraźniej szóstym zmysłem odgadli, że chrześcijański uniwersalizm godzi w rdzeń żydowskiej tożsamości.

  Ale to nie wyczerpuje wszystkich przyczyn. Uważam, że kolejną, a nawet najważniejszą przyczyną jest uczucie zemsty za masakrę dokonaną na Żydach przez Niemców w czasie II wojny światowej. O mściwości żydowskiej możemy wiele się dowiedzieć nawet z Biblii, więc odstąpienie od zemsty na Europejczykach choćby za to, że to upokorzenie Żydów w i d z i e l i , trzeba by uznać za rzecz przeciwną naturze. Toteż nadreprezentacja Żydów w awangardzie komunistycznej rewolucji i to nawet takich, którzy do komunizmu najmniejszych skłonności nie mają, na tym tle staje się zrozumiała.

  Nie chodzi o to, by obłąkany świat się ziścił, tylko o to, by poddane komunistycznemu duraczeniu europejskie narody doprowadzić do stanu bezbronności, a następnie wydać je na pastwę wojowniczego islamu, do którego Żydzi również teraz, podobnie jak w przyszłości, bez trudu się akomodują.

  Jak dotąd, tylko węgierski premier Wiktor Orban odważył się powiedzieć o tym otwartym tekstem, podczas gdy inni Umiłowani Przywódcy nie tylko chowają głowy w piasek, ale w ten sposób – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody” - staremu grandziarzowi się nadstawiają.
 • @ewinia 22:20:09
  Prezydent Duda się podlizuje
  Stanisław Michalkiewicz http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3903
  27 marca otwarte zostało w Warszawie, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich, biuro Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, kierowanego przez Dawida Harrisa, tego samego, któremu premier Kazimierz Marcinkiewicz jeszcze w marcu 2006 roku obiecał zadośćuczynienie żydowskim roszczeniom wobec Polski do końca tamtego, 2006 roku. Kiedy ujawniłem to na antenie Radia Maryja, wybuchła „afera felietonowa”; Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, pełniące rolę żydowskiego gestapo, doniosło na mnie do prokuratury, że dopuściłem się „znieważenia narodu żydowskiego”, a pan Bogdan Białek z Kielc, tworzący Stowarzyszenie im. Jana Karskiego, rozbrykał się na całego donosząc, że „zaprzeczałem holokaustowi”. Potępiło mnie całe stado autorytetów moralnych, pan marszałek Marek Jurek nakazał mi „przeprosić” - ale nie wiadomo kogo, ani nie wiadomo – za co, a urzędnik Kancelarii Premiera, interpelowany w tej sprawie zaprzeczył, jakoby rozmowa na te tematy miała miejsce. Okazało się jednak, że mój honorable correspondant był godny zaufania, bo w dwa tygodnie później, na żydowskim portalu ukazała się informacja, w stu procentach potwierdzająca rewelacje przedstawione przeze mnie w radiowym felietonie.

  Te „roszczenia”, to tak zwane „mienie bezspadkowe”, a więc nieruchomości pozostałe po Żydach wymordowanych przez Niemców w okresie okupacji. Zgodnie z prawem polskim, mienie takie dziedziczy Skarb Państwa, jako spadkobierca ustawowy. Identyczne zasady obowiązują również w Stanach Zjednoczonych – ale co pewien czas jakaś, mniejsza albo większa grupa tamtejszych kongresmanów, występuje z żądaniem wzmocnienia nacisków na Polskę, żeby te żydowskie roszczenia zaspokoiła. Ciekawe dlaczego ci kongresmani nie zainicjują ustawy zmieniającej amerykańskie prawo spadkowe w duchu żydowskiego podejścia do zagadnień własnościowych, w którym zachowały się elementy trybalistyczne, w cywilizacji łacińskiej przezwyciężone jeszcze w starożytności, dzięki podziałowi prawa na publiczne i prywatne – tylko usiłują wymusić takie zmiany na Polsce? Chodzi konkretnie o to, by polskie władze państwowe stworzyły żydowskim organizacjom przemysłu holokaustu pozór podstawy prawnej, dzięki czemu mogłyby one przechwycić nieruchomości na terenie Polski, których wartość szacowana jest na 65 mld dolarów. Taka kwota stanowi równowartość rocznego budżetu Polski, więc jasne jest, że nasz nieszczęśliwy kraj nie byłby w stanie wygenerować takiej sumy bez spowodowania natychmiastowej katastrofy ekonomicznej, społecznej i politycznej. Zatem, jeśli te „roszczenia” miałyby zostać zrealizowane, musiałoby to nastąpić w naturze, tzn. - w nieruchomościach. Oznaczałoby to jednak, że środowisko obdarowane takim majątkiem, dysponowałoby nim na terenie Polski, dzięki czemu z dnia na dzień uzyskałoby dominującą pozycję ekonomiczną, która natychmiast przełożyłaby się na dominującą pozycję społeczną i polityczną. Pojawiłaby się szlachta jerozolimska, wskutek czego naród polski we własnym kraju zostałby zepchnięty do roli narodu drugiej kategorii, na podobieństwo Palestyńczyków na Bliskim Wschodzie.

  O taką stawkę toczy się ta gra, więc nie ma co ukrywać, że między Żydami, a konkretnie - między żydowskimi organizacjami przemysłu holokaustu, a Polską istnieje konflikt interesów tym poważniejszy, że strona żydowska, próbując doprowadzić społeczeństwo polskie do stanu psychicznej bezbronności, kontynuuje zapowiedzianą już w roku 1996 przez ówczesnego sekretarza Światowego Kongresu Żydów Izraela Singera operację „upokarzania Polski na arenie międzynarodowej”, która z jednej strony polega na stopniowym przerzucaniu na Polskę i Polaków jako winowajców zastępczych odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej w miarę zdejmowania jej z Niemiec i Niemców, a z drugiej – na poddawaniu Polaków tzw. pedagogice wstydu, to znaczy – wymuszaniu na nich, by się do tych zbrodni przyznali. Do tej pedagogiki wstydu zaangażowane są nie tylko media, ale również, w coraz większym stopniu, przemysł rozrywkowy. W nadziei na okruchy ze stołu pańskiego angażują się w tę pedagogikę wstydu również polskie zdemoralizowane elementy spośród pracowników przemysłu rozrywkowego. Celem pedagogiki wstydu jest nie tylko doprowadzenie społeczeństwa polskiego do stanu bezbronności wobec żydowskich roszczeń, ale również, a może nawet przede wszystkim – do wyrobienia w nim nawyku uległości wobec szlachty jerozolimskiej na przyszłość. Wiele wskazuje na to, że w koordynacji działań w ramach pedagogiki wstydu, wiodąca rola przypada właśnie Muzeum Historii Żydów Polskich, w którego siedzibie znalazło przystań również biuro Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego. Jego terytorialny zasięg obejmuje całą Europę Środkową, pokrywając się tym samym z terytorialnym zasięgiem utworzonego w roku 2011 zespołu HEART, którego celem było „odzyskiwanie mienia żydowskiego w Europie Środkowej”.

  Tymczasem pan prezydent Andrzej Duda powitał otwarcie wspomnianego biura specjalnym listem, odczytanym przez ministra Kancelarii Prezydenta, pana Wojciecha Kolarskiego. „Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi – napisał prezydent Duda – zarówno żołnierzy amerykańskiej armii, jak i reprezentantów AJC”. (American Jewish Comitee – SM). Połączenie w jednym zdaniu, wypowiedziane jednym tchem powitanie amerykańskiego wojska i żydowskiego Komitetu nie jest chyba przypadkowe. Myślę, że pan prezydent Andrzej Duda dał w ten sposób do zrozumienia, że między jedną i drugą obecnością zachodzi ścisły związek, to znaczy – że Amerykański Komitet Żydowski ma zainkasować od Polski wynagrodzenie za radosny przywilej goszczenia na polskim terytorium amerykańskiego wojska.

  Inaczej trudno tę koincydencję wytłumaczyć inaczej, niż właśnie tak – co nawiasem mówiąc, znakomicie wpisuje się w moją ulubioną teorię spiskową, według której Prawo i Sprawiedliwość jest polityczną ekspozyturą Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego. Gdyby bowiem było inaczej, to i pan prezydent Duda i rząd pani Beaty Szydło, w zamian za udostępnienie Stanom Zjednoczonym polskiego terytorium dla potrzeb globalnej rozgrywki USA w Rosją, powinien domagać się od USA wynagrodzenia, a nie „z radością i satysfakcją” witać inkasenta, który przychodzi po zapłatę. Nie po to jednak Amerykanie dokonali przetasowania na tubylczej scenie politycznej, przy pomocy spisku kelnerów i innych agenturalnych działań usuwając z pozycji lidera polityczną ekspozyturę Stronnictwa Pruskiego i wciągając również starych kiejkutów na listę „naszych sukinsynów”, żeby Polsce cokolwiek wynagradzać. Radosne powitanie przez prezydenta Dudę żydowskiego biura w Warszawie świadczy raczej, że podczas rozmów w Nowym Jorku złożył żydowskim organizacjom przemysłu holokaustu jakieś obietnice. Tym samym w konflikcie interesów między tymi organizacjami, a Polską, stanął po żydowskiej stronie.
 • @Ziut 13:31:48
  Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej................... https://gloria.tv/article/cwQ8z8RPcxJ13N6nh14eefNQY
 • @Ziut 13:40:24
  Szwedzkie feministki wieją z przedmieść. Nie chcą się już "ubogacać" z imigrantami?

  "http://reporters.pl/author/4marek77/"(WIDEO)  A to rasistki!

  Znane działaczki feministyczne ze Sztokholmu ogłosiły, że wyprowadzają się z imigranckich przedmieść w obawie o swoje życie – donosi portal Breitbart, powołując się na szwedzką telewizje SVT. Feministki przyznają, że w tych dzielnicach rządzą islamscy fundamentaliści.

  Nalin Pekgul, była deputowana Partii Socjaldemokratycznej, mieszkała w dzielnicy Tensta od 30-tu lat. Teraz postanowiła stamtąd wyjechać, gdyż – jak mówi – „wizyta w centrum dzielnicy nie obyłaby się bez szykanowania”, a będąc znaną osobą nie chciałaby prowokować rozgłosu kiedy już ją napadną.

  Czołowa feministka przyznaje, że „sytuacja kobiet w tej dzielnicy pogorszyła się w ciągu ostatnich kilku lat” i wzrósł fundamentalizm religijny wśród mężczyzn, głównie ze środowisk imigranckich. Pani socjalistka próbowała temu przeciwdziałać organizując… spotkania przy kawie. Szybko jednak okazało się, że jej szlachetna inicjatywa nie spotkała się z żadnym zrozumieniem.

  Nalin Pekgul ma nadzieję, że jeszcze wróci do swojej ulubionej dzielnicy. „Zawsze mam nadzieję, że to minie. Nie powinniśmy zapominać, że zdecydowana większość mieszkańców przeklina fundamentalistów” – mówi. Tak, tak, minie. Pomarzyć zawsze można, choć z tym „masowym przeklinaniem fundamentalistów” to chyba trochę myślenie życzeniowe.

  Z kolei feministka Zeliha Dagli musiała się wynieść z innej dzielnicy Sztokholmu – Husby, która również jest imigrancką strefą bezprawia „no-go”. Lewicowa działaczka narzeka, że działa tam samozwańcza islamska „policja moralności”, która kontroluje zachowanie kobiet.

  Ona również przyznaje, że agresja imigrantów, szczególnie wobec tak przecież im życzliwych feministek, to coraz większy problem. „Pojawiły się plotki, że chciałyśmy zabronić kobietom noszenia hidżabów” – mówi działaczka i dodaje, że po tym incydencie doradzono jej aby trzymała się na uboczu. „Nie mogę już czuć się tu bezpiecznie” – przyznaje.

  Husby to nie mniej agresywne przedmieście Sztokholmu jak „słynne” Rinkeby. Stało się o nim głośno po ataku islamskich bandytów na ekipę norweskiej telewizji, która pojechała tam kręcić materiał.

  Teraz jednak Zeliha Dagli przeniosła się do centrum i mówi, że jest szczęśliwa bo może nosić i mówić to, co jej się podoba i nic jej za to nie grozi.

  Do czasu, do czasu, droga pani…
 • @@@!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149155062215605496718.jpg Szwedzi uświadamiają imigrantów. „Nowoczesność” według tolerancyjnej lewicy! Środowisko LGBT w Szwecji wydało specjalną broszurkę skierowaną do nowo przybyłych imigrantów, którzy identyfikują się jako geje, lesbijski czy biseksualiści. To swoista instrukcja, jak powinien wyglądać nowoczesny seks okraszona wymownymi rysunkami. Już na wstępie lektury można dowiedzieć się, że w Szwecji seks można uprawiać legalnie od 15. roku życia a homoseksualizm jest dozwolony. Środowisko LGBT informuje imigrantów, jakie dobrodziejstwa czekają uchodźców, kiedy znajdą się w Szwecji. Wymieniają badania na HIV czy bezpłatną aborcję. W poradniku znajduje się także informacja, że imigranci mogą otrzymać pomoc, jeżeli zdecydują się zmienić swoją płeć. Pomoc w zabiegu może już otrzymać młodzież powyżej 16 roku życia. Imigranci mogą poddać się chirurgi klatki piersiowej, narządów płciowych czy usuwania włosów czytamy w poradniku. Jeżeli uprawiałeś sex bez zabezpieczeń I martwisz się ciążą, możesz zażyć pigułkę “dzień po”, aby zapobiec ciąży Można ją kupić w aptece lub dostać za darmo w klinice czytamy.
  Ponadto imigranci mogą dowiedzieć się, że aborcja jest legalna do 18 tygodnia ciąży a lekarze nie muszą nawet rozmawiać o tym z rodzicami. TUTAJ można się zapoznać z całym seksualnym przewodnikiem wydanym przez szwedzkie środowisko LGTB.(UWAGA MATERIAŁ DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA) Ps..Broszurę warto przejrzeć, aczkolwiek nie przy jedzeniu ani bezpośrednio po nim. Pomnik pychy Białego Człowieka. Autorzy ewidentnie mniemają, jakoby marzeniem każdego było stać się takim jak oni i w ogóle nie ma innej możliwości. Przez myśl im nie przejdzie, że taki imigrant w ogóle o transgenderze i innych podobnych wynalazkach nie słyszał, a usłyszawszy tylko splunie z pogardą. Niech ktoś wyda broszurkę uświadamiającą Szwedów, że dążą ku samozagładzie. Kiedyś Królestwo Szwecji szczyciło się historią Wikingów. Dzisiejszy Kalifat szwedzki, to wykolejone społeczeństwo zboczeńców. Pewne rzeczy można popularyzować, ale w granicach moralnych homo sapiens, sapiens oraz w granicach ludzkiego rozsądku. Jak widać w Kalifacie szwedzkim te granice zostały mocno przekroczone, a zachowawczo zeszli oni z poziomu homo sapiens, sapiens do poziomu człekokształtnych. Pozostał im już tylko poziom żartobliwie określany: "Mieeeteeek" - tak w wicu o facecie i kozie - a to pasuje"beżowym" jak cholera! No cóż, podobno historia kołem się toczy i skoro kiedyś zeszliśmy z drzewa, musimy teraz na nie wejść. Dziwi tylko pośpiech z jakim to niektórzy czynią. W skrócie można to przedstawić w następujący sposób: Drzewo-ziemia-zoofilia- homo... i inne zboczenia - NORMA - hoo... i inne zboczenia - zoofilia - drzewo. A za kilka tysięcy lat ponownie drzewo - ziemia - itd. Jedno jest pewne, że te Vikingi maja coś z deklem, wiec araby im te dekle poobcinają i wbiją na sztachety płotu. Lewusy to ciągle tylko o jednym- o ruchaniu jak by nie mieli innych zainteresowań w życiu. Nachodźcy bez takich instrukcji świetnie sobie "radzą". Właśnie prasa niemiecka podaje, że na campingu, koło Bonn, czarny nachodźca, przy pomocy metalowej piły ogrodniczej sterroryzował młodziutką parę, i na oczach chłopaka zgwałcił dziewczynę, po czym uciekł. Bawcie się i pijcie, moje dzieci,
  Jak się bawić i pić potraficie,
  Są ludy, co dojrzały do śmierci
  Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930