Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1180 postów 942 komentarze

Prawo szariatu w Europie już od czerwca?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

RADA EUROPY PRZEGŁOSUJE TO UZNANIE PRAWA W EUROPIE ZA OBOWIĄZUJĄCE OBYWATELI UNII …. NA PEWNO TAK, BO LOBBY SOCJALISTYCZNE KTÓRE CHCE PRZYJĄĆ SZARIAT, MA PRZEWAGĘ I MOŻE NAWET PRZEGŁOSOWAĆ PRZYSŁOWIOWE, ŻE "W STYCZNIU JEST MAJ" !!

INFORMACJA O TYM, ZE TAKA DEBATA ODBYŁA SIĘ NA FORUM RADY EUROPY W OSTATNICH DNIACH W PARYŻU I O TYM ZE BĘDZIE GŁOSOWANIE ZA PRZYJĘCIEM PRAWA SZARIATU JAKO PRAWA RÓWNORZĘDNEGO W UE ZNAJDUJE SIĘ W NAGRANIU A.V W LINKU PONIŻSZYM TVP info

   https://wiadomosci.tvp.pl/29421283/prawo-szariatu-w-europie

W tym tygodniu Rada Europy rozważała, czy można podpisać dokument oparty na islamskim prawie, co forsują europejscy socjaliści. Temu zdecydowanie sprzeciwiła się Polska.
NALEŻY DODAĆ ŻE POLSKA JEST W U.E W MNIEJSZOŚCI 27 DO 1 CZYLI NIE MOŻE NIC !!
WCZORAJ PÓŹNYM WIECZOREM 00.24 BYŁA INFORMACJA BARDZO SZEROKA NA TEN TEMAT O WIELE SZERSZA NIŻ TA ZAJAWKA … JUŻ ZA 3 MIESIĄCE GŁOSOWANIE W R.E NAD WPROWADZENIEM PRAWA SZARIATU W U.E JAKO PRAWA RÓWNORZĘDNEGO W EUROPIE
PAMIĘTACIE JAK 5 =4 LATA TEMU PISAŁEM W ARTACH ŻE ISLAM PRZYJDZIE DO EUROPY NA PIECHOTĘ ? DOSŁOWNIE NA PIECHOTĘ … BYŁO WAM WESOŁO I ZABAWNIE …… I PRZYSZEDŁ ……… NA PIECHOTĘ ………
TERAZ WAM PRZYPOMNĘ KOLEJNY MÓJ WPIS ……… KTO ISLAM UMOCUJE W POLSCE
MYLIŁEM SIĘ TYLKO NA NIEKORZYŚĆ NAPISAŁEM ŻE BĘDZIE TO DONEK – DONALD TUSK I ZAKORZENI GO W POLSCE …………… BŁĄD ON ZAKORZENI GO W EUROPIE !!!!

https://miziaforum.wordpress.com/2017/03/12/rada-europejska-przeglosuje-w-czerwcu-2017-r-prawo-szariatu-jako-prawo-rownorzednie-obowiazujace-w-u-e-ciebie-tez-info-tvp/https://miziaforum.wordpress.com/2017/03/12/rada-europejska-przeglosuje-w-czerwcu-2017-r-prawo-szariatu-jako-prawo-rownorzednie-obowiazujace-w-u-e-ciebie-tez-info-tvp/

Szariat U.E przyjmie ja w czerwcu JAKO PRAWO UE VP INFO SZOK!!!

https://www.youtube.com/watch?v=XPzdGnZogAg

film: jacek caleib

 

KOMENTARZE

 • @
  Tajne Meczety w Polsce! Są ich setki!!!
  Cz. 1
  https://www.youtube.com/watch?v=CJXTgAhy8vE
  cz. 2
  https://www.youtube.com/watch?v=DTD2Tm81-KI
  cz. 3
  https://www.youtube.com/watch?v=caXCH-id4wg

  „Muzułmanie nawracają na polskich ulicach”.
  http://natemat.pl/127433,muzulmanie-nawracaja-na-polskich-ulicach-internauci-oburzeni-bo-wyznawcy-islamu-rozdawali-w-warszawie-ulotki
 • @ewinia 20:46:31
  Lewactwo oszalało. Zrobili wiec na miejscu zamachu w Berlinie - razem z islamską organizacją. Skąd taka skłonność ludów germańskich do samobójstwa? Pewien pisarz pisał, że z jakiegoś powodu u ludów germańskich występuje duża skłonność do samobójstwa. Toczone w przeszłości przez wędrujące plemię niemieckie wojny z resztą świata są tego przykładem. Od pewnego czasu zaobserwować można u Niemców kolejny przykład plemiennej depresji i desperacji w pokusie nieokiełznanego materializmu oraz w nawiązaniu do uchodźców islamskich, skłonność do kolejnego plemiennego samobójstwa germańskiej kultury i państwa, które zmienia się wraz z ich prowadzoną destrukcyjną w każdym wymiarze polityką. Państwa zakorzenione w historii umieją zachować poczucie własnej wartości i jednocześnie z szacunkiem odnosić się do innych państw, ponieważ powołując się na prawo do obrony własnych granic, nie przeczą, że mają obowiązek respektowania granic cudzych. Lecz wędrowny przerażający niemiecki duch plemienny, jakże niespokojny, nie obchodzą go granice. Reaguje przewrażliwiony zawsze barbarzyńsko na zew krwi. Czy Germaniec wyznawał kiedykolwiek wiarę prawdziwą, autentyczną religię w sensie systemu wierzeń? Jeśli to coś było wiarą, była to wiara wyszlifowana, depresyjna, ponura, surowa i bezlitosna od innych. Kiedy jego protestancka religia zanikała powoli, miejsce to wypełniały teorie psychosocjologiczne, socjotechniczne i marksistowskie.

  Toteż barbarzyńskie i ludobójcze wojny niemieckie, toczone z resztą świata, wynikały z pobudek plemiennych, ale też kulturowych oraz materialnych, niczym te, które prowadzą wędrowni Cyganie. Gdy niemieckie plemię się przemieszcza, zapomina o ligach i układach, a jeszcze chętniej o granicach państw. Ten właśnie trybalizm wlał się w puste skorupy i niemieckie głowy, ten nowy, nagi szowinizm otrzymali Niemcy w spadku, jako substytut nowej i przerażającej religii.

  Co się w takim razie składa na kolejne samobójstwo plemienia germańskiego. Hipotezą jest to, że pokusa nieokiełznanego u plemion germańskich materializmu, ale istotnymi jest w tym przypadku jest stan umysłu, czynnik duchowy, klimat, otoczenie i środowisko. Jeśli hipoteza klimatu ma tu zastosowanie, to właśnie do takich plemion wędrujących, jak plemiona germańskie. Udowodniono, że różnice w statystykach samobójstw nie wynikają tyle z różnic klimatycznych co kulturowych.

  Poganie należący do dawnego romańskiego ludu zabijali się nie dlatego, że ciągnęło ich do samobójstwa jako występku, ale dlatego, że uznawali je z dumą za cnotę. Zabijali się bo ich wyobrażenia o życiu pozagrobowym były bardziej mgliste od naszych, albo wręcz całkiem nieokreślone. Zabijali się, bo kierowała nimi ta szczególna i nieugięta desperacja w destrukcji życia publicznego i nie popełniali samobójstw z powodu słońca lub kiści winorośli, lecz wynikało to z plemiennej kultury i usposobienia.

  Europę i Polskę czeka ciężki okres. Wiele wskazuje na to, że w Niemczech wybiorą ekstremalnego lewaka Schulza na stanowiska kanclerza. Martin Schulz /też SPD/ daje im wiatr w żagle, niedoszły piłkarz, bezrobotny alkoholik, po kursie księgarskim będzie ich kanclerzem? jak kiedyś niedoszły malarz? nSDaP w 1933r-też była lewicowa/socjalistyczna /- ale w Bundestagu lewa strona była zajęta/przez komunistów i sp-kę/więc posadzili ich po prawej;i tak stali się wtedy 'prawicą"...Niemcy sami są sobie winni....w styczniu 2015 Merkel /cytując byłego prezydenta Wulffa / powiedziała: "islam należy do Niemiec" i żadna z 4-ech partii w Bundestagu nie odważyła się zaprotestować...tylko pozaparlamentarna AfD poprawiła panią kanclerz iż korzenie całej europy są chrześcijańskie a nie muzułmańskie!Spotkało się to z falą brutalnej krytyki ze strony 'niemieckiej wolnej i niezależnej" prasy, polityków i opiniotwórczych salonów...a zaKODowane Polityczną POprawnością, otumanione lewackimi ideologiami sPOłeczeństwo uwierzyło,że największym zagrożeniem nie jest terroryzm islamski-ale "prawica"! Jakakolwiek;ona zawsze kojarzy się negatywnie;stosunek do pojęcia"prawicy"jest tam zaburzony, bo jest ona "skrajna" jak NPD,a tak naprawdę z prawej strony politycznej jest pustka, typowej prawicy nie ma, nie ma też w Niemczech opozycji!
 • @ewinia 20:46:31
  Rekordowy wiosenny weekend na włoskich wybrzeżach. W akcji desantowej przerzucono do europy kolejne tysiące afrykańskich muzułmanów.
  http://www.radiomaryja.pl/info...
 • @ewinia 20:46:31
  Rekordowy napływ migrantów z Afryki. Rekordową liczbę ponad 3300 migrantów uratowały w niedzielę włoskie i zagraniczne statki na Morzu Śródziemnym - podano po zakończeniu 25 operacji ratowniczych w Cieśninie Sycylijskiej. Koordynowała je włoska Straż Przybrzeżna. W niedzielę rekordowa liczba migrantów próbowała przedostać się z wybrzeży Afryki do Włoch na łodziach i pontonach..Dane o liczbie uratowanych ludzi rosły z godziny na godzinę. Podczas gdy wczesnym popołudniem doliczono się 1500 osób, wieczorem liczba ta była już dwukrotnie wyższa. Przed północą wzrosła do co najmniej 3315.
  W nocy w kierunku portu Augusta na Sycylii wyruszył statek włoskiej Straży Przybrzeżnej z prawie 1500 migrantami, uratowanymi w siedmiu operacjach. Od początku tego roku do Włoch przypłynęło około 20 tysięcy migrantów. Ps. Nie wiem tylko dlaczego te statki straży przybrzeżnej płyną do Włoch powinny tych imigrantów wywieźć tam skąd zaczęli płynąć.
  Wg mnie takie działania to są jakieś celowe aby Europę zalać mieszkańcami Afryki. Swego czasu rząd Australii zmierzył się z podobnym problemem, zaczeli zawracać łodzie z imigrantami, a w końcu (kiedy to nie pomogło) zatapiać te pontony, a imigrantów odwozić tam skąd przypłyneli. Problem się skończył, więcej nie przypływali. Na morzu śródziemnym sytuacja wyglada tak, że marynarka wojenna zgarnia imigrantów z łodzi przemytników, a te wracają do Libii po kolejnych. Dziś już chtyba nikt nie ma wątpliwości, że to zaplanowana akcja Sarosa i spółki aby wykończyć cywilizację białego człowieka w Europie. Nie będę rozwijał tego wątku tutaj, wystarczy sporzeć na całą sytuację z dystransu i "połączyć kropki".
 • @kula Lis 66 09:51:16
  Kula ..nie rozumie jak można takie głupoty wypisywać .
  Zakładam że w Niemczech nigdy nie byłeś , nie znasz tego świata .
  Przeraża mnie ta ,,katolicka,, obłuda i nienawiść zaszczepiana w naszym społeczeństwie .
 • @fabi 10:19:50
  W Niemczech bywałem wcześniej jak ty, obecnie bywam jak podłapię fuchę, to raz na tydzień zestawem pchanym z węglem do Berlina lub Hannoveru. W Niemczech mieszka mój syn i córka.
 • @ewinia 20:46:31
  W sprawie sprowadzania do Polski muzułmańskich "uchodzców" zastanawia, śmieszy mnie postawa niektórych. Najbardziej za przyjmowaniem muzułmańskich "uchodzców" są środowiska pedalskie i feministki... Ktoś mi to wyjaśni!? Homoseksualizm w islamie karany jest śmiercią, na zachodzie dochodzi do licznych ataków, nawet prób ukamienowania homosiów przez muzułmanów. Feminizm w islamie??? Przecież kobiety w islamie nie mają żadnych praw, są własnością mężczyzny jak jakiś przedmiot. Ktoś zatem wyjaśni mi postawę pedałów i feministek? Czy może faktycznie są to osoby chore umysłowo, głupie (to nie obraza lecz diagnoza)
 • @fabi 10:19:50
  Do Niemiec pływałem już w latach 70 ub. wieku, dzisiejsze Niemcy to nie tamte i poprzednich już nie będzie tylko Kalifat Niemiecki za Odrą. Zrozum to wreszcie człowieku.
 • @fabi 10:19:50
  Jakie to lewactwo jest durne! Gdyby nie chodziło o nasze polskie bezpieczeństwo to pies drapał. Ale islam to ekspansja! Wojna religijna jest nieunikniona! A w konsekwencji lewactwo zostanie zagonione do modłów koranicznych. Boga Chrześcijan wyrzucili w to miejsce sprowadzając Allaha. Tylko że Allah nie da im wyboru! I jeszcze zatęsknią za Biblią mając Koran w ręku i kobietę w namiocie! Na miejscu Schulza unikałbym raczej wszelkich uroczystości z udziałem mahometan. Oni po dziś dzień praktykują zarzynanie jednego ofiarnego barana w formie dziękczynienia składanego Allahowi. Oby jak najprędzej był nim Her Schulz, tylko czy Allach zechce mięso nasączone gorzałą i czosnkiem !!!!????
 • @ewinia 20:46:31
  To wszystko celowe, zaplanowane! "Ambasador Unii Europejskiej Michel Arrion podczas spotkania z władzami Nigerii powiedział, że starzejąca się Europa potrzebuje afrykańskich imigrantów." -- źródło: https://ndie.pl/ambasador-ue-n... Włosi opowiadają się po tej samej stronie co podczas II WŚ, przeciw Europie. Pomagają wwieźć konia trojańskiego. Nikt nikogo nie ratuje. Na podstawie ruchu jednostek i połączeń telefonicznych ustalono, że przemytnicy/dostawcy informują straż włoską i 'organizacje charytatywne' o transportach PRZED wypłynięciem. Tamci czekają, podejmują ich na morzu i wysadzają w UE. Prawdopodobnie od wielu miesięcy żaden 'imigrant' nie dotarł sam do brzegu europy. To jest zorganizowany biznes, przemyt, inwazja, handel ludźmi, a pewnie wszystko naraz...
 • @fabi 10:19:50
  Republika Federalna Niemiec a właściwie już Kalifat Niemiecki za Odrą to za przeproszeniem jeden wielki burdel, który właśnie na naszych oczach zaczyna płoną. Każdy Polak, posiadający jeszcze ułamek zdrowego rozsądku albo odrobinę instynktu samozachowawczego, powinien z obecnych Niemiec jak najszybciej wyjechać i zacząć się w Polsce odgradzać murem, drutem, okopem i polem minowym..Niemcy a na dziś już Kalifat Niemiecki za Odrą już po raz trzeci z rzędu, w nowych dziejach historii naszego świata, popadają w całkowite szaleństwo! Jeżeli ktoś z rządu niemieckiego wpadnie na genialny pomysł, żeby tym dzikusom dać broń w łapy, a już są w ich Bundeswerze, nie tylko sami Niemcy, ale również Polacy poczują ogień "świętej "wojny na własnej skórze. Na wiosnę uderzy kolejna fala młodych, silnych i zdesperowanych muzułmanów o brzegi południowej Europy, a Angela Merkel już od dłuższego czasu sama sobie zaprzecza, wprowadzając zupełnie odwrotne działania w stosunku do tego, co obiecuje.
 • @ewinia 20:46:31
  To jest plan wg recepty Spinellego - zwanej Manifest z Ventatone. Kontakt z Bractwem Muzułmaskim odbywalo sie przez doradce Clinton Huma Abedin. Ogłupianie trwa. Przy okazji stopień zaciapiatowienia stolicy Polski jest zatrważająco wysoki. Skąd "une" się biorą. Ostatnio moi znajomi z Anina mówili mi, że w tej szpitalnej enklawie Warszawy jest co najmniej kilka ośrodków dających schronienie ze 200 ciapatym. Dalsze tarcia na linii Berlin-Ankara, których konsekwencją będzie otwarcie granicy tureckiej dla uchodźców. To starannie wyreżyserowany ciąg zdarzeń przez Sorosa. III-cia WŚ zbliża się wielkimi krokami. Propaganda ministerium skrzętnie ukrywa, że w Kalifacie Niemieckim za Odrą zwanym jeszcze dla niepoznaki Niemcami rozwija się dynamicznie zawieranie małżeństw z nieletnimi poniżej 14 lat dziewczynami muzelskimi, bo czasami są w zaawansowanej ciąży. Jest tego już 400 takich małżeństw ze starymi relatywnie dziadami, bo jak taki zboczeniec ma 34 lata a ona 13 , to co to jest? Pokazali w TV Spiegel" niewyobrażalną nędzę rodziny tego bandyty Anis Amrii, który był handlarzem narkotyków i ćpał w Niemczech, a rodzina i on 9 dzieci i matka, bo stary dziad ojciec porzucił te "rodzinę" i oni mieszkali w 10 osób w jednym pokoji 5 synów, 4 córki i ta matka..Potem pożyczyli pieniądze i wysłali tego zbója do Włoch gdzie on się uczył jeździć trakiem, nawet ten debil nauczył się co to są powietrzne hamulce. Potem ruszył do Berlina gdzie zaczął zarabiać na handlu narkotykami, więc go gupie niemieckie polizei zakfalifikowało jako nie niebezpiecznego, co zarobił to wyałal do Tunezji na spłatę tego długu na wyjazd do Włoch, cyrk na kołkach, a kiedyś ludzie jeździli an plaże do Tunezji, a teraz brak odważnych.
 • @fabi 10:19:50
  Chcecie Polacy takiej Polski? Zobaczcie co się dzieje w Paryżu.
  https://www.youtube.com/watch?... Paryż płonie!
  https://www.youtube.com/watch?... Ja to się dziwię, że nie sikają na nich świńską krwią zamiast wody. Albo od razu gorącym olejem. W Moskwie już dawno by przeciągnęli po nich FSBowcy z automatów i przysłali sikawki do wyczyszczenia krwi z chodników i ścierwo tych Arabów by oddali do ZOO w Petersburgu do karmienia krokodyli i byłby zaraz spokój cmentarza jak w Czeczenii. Pierwszymi kozodojami byli żydzi, teraz we współpracy z Arabami doprowadzą do rozkładu Niemiec, bo głupek Schroeder ogłosił "koniec niemieckiej pokuty" i żydzi w Izraelu nie dostają miliardów kroplówki, więc są źli na Niemców i Internationale Judencentrum po cichu wypowiedział Niemcom kolejną wojnę jak w 1933 roku po wybraniu towarzysza Adolfa Hitlera na Kanclerza Niemiec. Bismarck z Hitlerem w grobach się przewracają.
  Ps..Fabi Idź dalej z duchem czasu, czy raczej trzosu, "postrzegaj różnie", kwadratowo i podłużnie, "z wielu czynników", mnożników i dzielników, zmieniaj się jak moda każe nawet co dzień, jak w kalejdoskopie, tylko nie bredź o "religii chrześcijańskiej", już lepiej zostań przy muzułmańskiej. Z co drugiego zdanie, które piszesz widać, że jesteś antykatolickim fiksatem, co mnie nie dziwi, bo w Polsce ich nie brakuje na skutek półwiecznej okupacji mentalnej marksizmu-leninizmu.
 • @kula Lis 66 10:55:19
  Nie będę się z tobą przepychał .. mieszkam w Berlinie i z tego nic nie wynika . Mam tu i część rodziny , miałem firmę , synowie również obecnie mają.. rozkręciła się . Sektor budowlany opanowali nasi rodacy , na każdej budowie słychać polską mowę . Nie ma różnicy między firmami ,,Niemieckimi,, i Polskimi .
  Moja szwagierka , mieszkająca tam 36 lat jest oburzona na postawę polaków w sprawie uciekinierów . Powiedziała ze po otrzymaniu emerytury swój czas wolny poświęci uchodźcom . Z kolei synowa , Niemka ma poglądy ,, rasistowskie ,, . Ogólnie jest jednak nacisk na tolerancje i szacunek . Niemcy to jest jednak inny kraj w sensie pozytywnym .
  ,, dziękczynienia składanego Allahowi,, -- powinieneś wiedzieć ze tego samego Boga wyznaje chrześcijaństwo i judaizm . Niestety religie są wykorzystywane w walce politycznej , co nie ma nic wspólnego z wiarą .
 • @fabi 10:19:50
  Spokojnie :)))) nie denerwuj się:)))) uspokajam:))) PiS będzie rządził 2, 3,4, 5,6,.......... kadencji :))))) i jeszcze jeden dzień dłużej. Merkel Niemcy-Kalifat Niemiecki za Odrą, żydzi doprowadzą nieistnienia.
 • @fabi 11:43:16 oby ta miłosierna szwagierka nie skończyła tak jak wiele innych przed nią.
  Czyli widzę, w Niemczech dzień jak co dzień... to jest przerażające, ale mnie to w ogóle nie dziwi...Biała flaga wywieszona, polityczna poprawność do absurdu.
  Szwecja, strefa zakazana - "no go zone", czyli, jak Szwedzi sobie "radzą" z niekontrolowaną migracją
  http://www.polskacanada.com/up... To nie lewactwo, to ... Europa
  To jest część planu: zagłada chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji. Niestety udział w tym bierze część Zachodu
  http://www.polskacanada.com/al...
 • @fabi 11:43:16
  Zbliża się żałosny koniec chrześcijańskiej Europy.Rząd turecki grozi eurokołchozowi wypuszczeniem około 5 mln muslimów, których obecnie trzyma w obozach. Jeśli to się stanie,to nic i nikt już nie powstrzyma islamizacji Europy. Większość krajów optuje za rządem światowym, dlatego świadomie islamizuje się. Cała sytuacja przypomina mi film Dzień Niepodległości, w którym Jeff Goldblum odkrył sygnał obcych, którzy rozstawiają swoje siły,by w określonej chwili jednocześnie uderzyć. A wtedy będzie wielkie bum, zamiast Elwisa. Ciekawe ile 100 tysięcy imigrantów jest w stanie przenieść w swoich plecakach, nie zostali odprawieni celnie, heroiny, granatów, klejnotów, ampułek eboli, i innych artykułów pierwszej potrzeby. Policzyłem ich 100 tys., jeden do dziesięć, by mogli się schować w milionie. Chyba robią nas w bambuko, bo moim zdaniem "ratowanie" w tym wypadku to eufemizm dla "przemytu". czytałem na ndie.pl, że ci "ratownicy" płyną na odległość około 25 mil od wybrzeża Libii i tam "patrolują". Przemytnicy statkami ciągną za sobą kilka pontonów na morze, wysyłają sygnał SOS, pozostawiają pontony na szerokim morzu i wracają do Libii (za pewne po następną dostawę, trzeba kuć żelazo póki gorące). "ratownicy" ruszają na "pomoc", wyławiają i wracają do Sycylii. I tak się rodzą w mediach zachodnich bohaterzy "ratownicy"...a w UE od 2 lat już głowią się jak powstrzymać napływ imigrantów. U Arabów kobieta nie może mieć czterech/pięciu mężów, a jedynie arab może spać z czterema/pięcioma kobitami, ponieważ w świecie zwierząt jest to normalne zachowanie, które ma zapobiegać przekazywaniu kiepskich genów potomstwu. Afryka jest jeszcze w niewielkim stopniu dotknięta cywilizacją, to u Arabów te praktyki są nadal normą. Spartanie radzili sobie z lewactwem przez klapsa w zadek i "jaskółczy" lot. Niestety w "cywilizowanym" świecie myślenie u samców przede wszystkim rozporkiem + u samic potrzeba zapewnienia "bezpieczeństwa" (czyt. kasy, kasy, kasy) sobie i potomstwu spowodowało wypaczenie tych praw natury. Wojownik odszedł do lamusa, a jego miejsce zajął mniej lub bardziej inteligentny kombinator. W Polsce jak pokazują sondaże grupa cherlawych kombinatorów to ok 30% (platfusiarnia i wszelkiej maści nowocześni inaczej), a takiej Holandii czy Kalifacie za Odrą jest już ich 70%.
 • @kula Lis 66 11:43:57
  ,,PiS będzie rządził ,,...........

  nie byłbym taki pewien tego.....

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-ibris-dla-rzeczpospolitej-pis-29-proc-po-27-proc/fwbc625
 • @fabi 13:12:30
  Ty jeszcze wierzysz w te ich codzienne sondaże? Bo ja nie, wyleczyłem się z nich. Rząd/PiS powinien zamknąć te żydo-lewacko-niemieckie "sondażownie" lub przynajmniej zakazać robienia na okrągło sondaży, czyli prania mózgów przez te pseudo sondażownie będące w niemieckich i żydowskich rękach. Jesteśmy jedynym państwem w Europie w którym ciągle i codziennie od wyborów do wyborów "karmi" się nas wątpliwymi wyssanymi z palca sondażami i to robionymi na maksymalnie 1000 ludzi i to chyba w synagodze. To ma być miarodajne i wiarygodne?.
 • @fabi 13:12:30
  Zapamiętaj moje słowa: PiS BĘDZIE RZĄDZIŁ CO NAJMNIEJ 3 KADENCJE!!! PO, PSL, N.. i lewactwo już nigdy do władzy nie dojdzie, oni po prostu znikną ze sceny politycznej na zawsze.
 • @fabi 13:12:30
  Sondażownie sobie podporządkowali i już są na równi z PiS, przecież to woła o pomstę, chamy doprowadziły Kraj do ruiny i jeszcze manipulują zamknąć to łajno ibris czy jak się zwał.
 • @fabi 13:12:30
  Warto by przytoczyć słowa pana Pieczki z Czterech Pancernych, czyli Gustlika. W scenie gdy rozbroili zaminowane miasto i wbiegli na wzgórze fortu, Gustlik do młodego Niemca który zastrzelił radzieckiego sapera powiedział "...jak trafi wam się jeszcze jeden Hitler, to nie będzie już komu mówić po Niemiecku...". Prorocze przesłanie?
 • @fabi 13:12:30
  Według najnowszego sondażu zaufanie do sondażowni IBRiS ma tylko Platforma.Sondaż przeprowadzony na stu losowo wybranych osobach wychodzących z budynku na Czerskiej.
 • @kula Lis 66 14:41:03
  Dajmy spokój już Niemcom i Rosji ... nasze problemy są w kraju .

  Za czasów platformusów rozrosła się mafijno - urzędnicza machina , która wydaje się nie do ruszenia .

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sedziowie-przygotowuja-sie-na-starcie-z-rzadem-i-tworza-struktury-ktore-maja/zmcekkq
 • @Husky 15:13:52
  Wszystkie te sondaże tam i tak są robione. Tylko je wyśmiać. Pzdr!
 • @fabi 16:17:56 no to już poniższe do PiSu i Rządu wysłałem.
  Mafia zwiera szyki. Judenrat's żądają samorządności takiej jaką przez wieki mieli w Rzeczypospolitej. Liczę na samorządność rządu* w tej kwestii i przykładowe rozwiązanie tego problemu, bo coś za wiele szczurów dobiera się do nas! A jak teraz nie dacie sobie z nimi rady, to kiedy! Tylko pełna deratyzacja Polski nas uratuje! No i jest teraz podstawa do opcji zerowej. Wyrzucić "buntowszczyków" na zbite "róże" i nie płacić im. Do sądów nie wpuszczać. Sędziowie nie mogą anarchizować życia publicznego. Z założenia powinni dbać o ład w społeczeństwie. Oni chcą mieć swoje państwo w państwie zapominają, że to Polacy rządzą we własnym kraju a oni mają rolę służebną. Jak będą mieli własne państwo to sobie będziecie tak rządzić. Czas aby PiS przygotował nowych ludzi do wymiany w sądach. Zadziwiająca solidarność sędziowska. Czy nie ma głosów o przeciwnym stanowisku? To jest bardzo zastanawiające. Jednomyślność wśród prawników to BARDZO rzadki przypadek. „Nadzwyczajna kasta” broni swoich. Sędzia bez immunitetu, ale do aresztu nie trafi http://niezalezna.pl/95710-nadzwyczajna-kasta-broni-swoich-sedzia-bez-immunitetu-ale-do-aresztu-nie-trafi Za 17 mln w Polsce się nie siedzi. No - co innego gdyby ukradł batonika...Chazarskie sądownictwo tylko dla Polaków. Za batona na rok pozbawienia wolności, a za 17 mln na wolność. Czy ten rząd rozpieprzy tę komunistyczno - chazarską bandę zwaną sądownictwem, a poza tym to swoich z kasty wyższej się nie karze...Panie Ziobro - czym prędzej róbcie porządek w tym szambie tej kasty, bo inaczej to oni zrobią z wami porządek... Za długo się bawicie z tą czerwoną kastą... Ile można. Jednak uważam, że tylko radykalne i zdecydowane działania coś zmienią!. Sędzia emeryt i ma immunitet przed czym ma go chronić przed mandatami czy przed odpowiedzialnością za złodziejstwa. Ile trzeba ukraść zdaniem Sądu Apelacyjnego w Łodzi, aby trafić do aresztu? Pytam, bo akurat mam coś intratnego na oku.
 • @fabi 16:17:56
  http://niezalezna.pl/95715-bunt-sedziow-podjeli-uchwaly-i-szykuja-sie-na-wojne-z-rzadem Rząd PiS powinien postąpić tak jak postąpił z sędziami, prokuratorami, etc..prezydent Turcji Erdogan!!! Bo ta żydopostkomuna i Kasta Nadludzi z żydami Zollem, mgr Stępniem i niejakim Żurkiem na czele próbuje "zawrócić kijem Wisłę ". Płaczą za dobrymi czasami z PRL, gdzie sędzia to był ktoś. To se ne wrati jak mówią Czesi. Prawo ma być Prawem i powoływanie się przez " Tych Komuchów " na Konstytucję zakrawa na kpinę z inteligentnych Polaków. Złodziei wśród sędziów jest zbyt dużo a już za długo Bury nimi manipuluje. Złodzieje do złodziei a w sądach uczciwi prawnicy i sędziowie. Kto ustanawia prawo w Polsce Sąd czy Sejm ? Skoro sędziowie mają problem z odpowiedzią na to pytanie należy im odciąć pensję, będą pokorniejsi. Immunitet tylko w pracy, służbowa karta bankomatowa dokładnie rozliczana, I Prezes SN NIE karany za nic, a zwłaszcza za korupcję jak podejrzana I Prezes SN z nadania BULa aby ją chronić przed wyrokiem. Jak śmie ta załgana baba jeszcze kłamać i judzić? Oni a raczej Une nie odpuszczą. Z dużo przywilejów i pieniędzy mają do stracenia. A więc Ku Klux Klan w togach cały do wymiany, opcja ZERO, jeżeli są tam jeszcze jacyś uczciwi sędziowie to mogą zostać, obawiam się, że już niestety wszystko przegniło czerwonym kolorem z PRL. Wszyscy WON! Mogą sobie udawać aktywiści jakiegoś "zebrania", że tak nie jest i międlić słowa, ale i tak jest oczywiste dla każdego, że to jest próba politycznego organizowania sędziów przez organizację, która nie ma takiego prawa. Tego nie będzie się dało ukryć i przywódcy polityczni tej antykonstytucyjnej grandy będą zdemaskowani. Konstytucja nie przewiduje żadnego nad organu, który narzuca sędziom jakieś politycznie motywowane działania przeciwko rządowi czy parlamentowi. Który wysuwa oskarżenia i uzurpuje sobie prawo do zastępowania TK. Organizowanie takiego ośrodka politycznego oporu, to właśnie jest łamanie konstytucji. Samorząd może i powinien zaapelować do sędziów o powstrzymanie się od kradzieży i dyskutować jak radzić sobie z nieetycznym postępowaniem i przestępczością wśród sędziów, ale nie może być żadnym ośrodkiem dyktującym sędziom jakie mają mieć poglądy. Właśnie będzie doskonała okazja aby wyczyścić tę śmierdząca prawniczą stajnię Augiasza i starych POstkomuchów wykopać na aut. Dosyć panoszenia się tego POstesbeckiego towarzystwa w polskich sądach.
  A tak się radzi z takimi sędziami.
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @fabi 16:17:56
  Żydokomuniści przepoczwarzenie systemu dokładnie zaplanowali. Na aplikacje dostawali się jedynie ci wskazani przez służby. Ta agentura w togach miała chronić żydokomuszego układu. "Hossa" (tego od wnuczków) też wypuścili w ramach ruchu oporu? Dawniej buntowników nasadzano na gorące żelazo :) Budżet należy do suwerena. Suweren wybrał rząd a rząd zatrudnia pracowników, którym z budżetu, wypłaca wynagrodzenia. Jak pracownik nie wywiązuje się z umowy o pracę, dostaje kopa w dupę i wylatuje na zbity pysk. I tak należy traktować tych, którzy się podjęli za żołd, służyć Suwerenowi. Prawo ustanawia Sejm Senat i sygnuje Prezydent RP, a sądy były i są zależne od ustanowionego prawa, bo muszą działać i orzekać w granicach ustanowionego prawa !!! Jest jedno wyjście opcja ZERO i ustanowić sądy z Ławą Przysięgłych, które orzekają i wydają wyroki !!!" Szykują się na wojnę....no to będą ją mieli !? Widać liczyć te żydokomusze barany nie potrafią !!
  Ile sędziów przypada w Polsce na 100 tys. mieszkańców !?
  Około 25 (dwudziestu pięciu)!! A w takiej Francji 3,5 sędziego ! W Wielkiej Brytanii też poniżej 10 !!!
  Tak, że będzie z czego wybierać i usuwać z zawodu !! Nie widzę problemu, a rzad PiS-u nie może się cofnąć o krok i musi złamać kark tej czerwonej hydrze ! Żeby nie było więcej takich pożal się Boże wyroków jak ten z Sawicką, gdzie łajza w todze stwierdził, że może i jest winna, że brała łapówki ale jest niewinna (!)!!Co najwyżej winna moralnie ! Plują Narodowi w twarz i myślą, że nie będzie reakcji! Naród wybrał PiS bo miał i ma w programie reformę prokuratur i sądownictwa !! Rozwalić tą złodziejską, przestępczą, skorumpowaną , bezczelną i bezkarną mafię, i trzeba to zrobić teraz zanim nowy Führer z SPD (Niemcy) niejaki Schulz nie jest jeszcze kanclerzem ( w najgorszym razie) lub ministrem spraw wewnętrznych "demokrytycznych" Niemiec. Spodziewać się trzeba piekła, tak że to co teraz robią łajzy za niemieckie pieniądze w Polsce to pikuś !
  Narodowi socjaliści z SPD zawsze lubili wybierać sobie führerów z poparciem 100% tylko, że ostatnio to był osobnik, który miał przynajmniej praktyczny zawód malarza pokojowego, a ta dzisiejsza gnida nawet tego nie ma !!
 • @fabi 16:17:56
  W wielu krajach UE wybór do ichniejszych KRS nie ma nic wspólnego z trójpodziałem władzy. Do tej pory do u nas kasta sędziów stanowiła najwyższą władzę, a przecież naród ich nie wybierał na te stanowiska, a tak w ogóle to poczytaj sobie naszą konstytucję, na którą tak często powołują się ci sędziowie, to może do ciebie dotrze, że władza w naszym kraju należy do narodu, a sprawuje ją poprzez wybieranych przez siebie przedstawicieli a ci przedstawiciele są posłami albo senatorami, sędziów w tym gronie nie ma. Państwo Polskie jest w stanie zupełnego rozkładu, w każdej dziedzinie jest zupełne dno i wodorosty. Nie wiem czy obecny rząd PiS sobie z tym wszystkim poradzi bo opór tych chazarskich czerwono różowych yelit III RP co to tylko potrafią żerować na pracy normalnych ludzi jest przeogromny. Taki to niestety jest spadek po żydokomunie. Od 1945 r żeby zostać sędzią i orzekać, każdy nowy był wprowadzany przez 3-sędziów wprowadzających do zawodu. A wprowadzającymi byli podrzutkami stalinowskimi i to tylko pochodzenia chazarskiego ze wschodu, ze sfabrykowanym polskim pochodzeniem. Na dziś to już ich 3 pokolenie.
 • @kula Lis 66 18:46:49
  Tak mi się przypomniało...
  "zamiast liści będą WISIEĆ komuniści"...

  Nasi ojcowie NIE dopilnowali tego i mamy skutki.
  Gdyby na latarniach wylądowało choć 100 z nich, czy życie dziś nie byłoby zupełnie inne?
 • @ewinia
  A niech sobie biorą to "prawo szatana",
  a MY się wypniemy na Łunię...
  Zasieki i pola minowe na granicy na Odrze :)
 • Merkel chce sprowadzić kolejne 12 milionów imigrantów. Plan na 40 lat...
  Naiwny jest ten, kto myślał, że Niemcy dochodzą do rozumu po ostatnich zapowiedziach deportacji znacznej puli orientalnych uchodźców. Wedle przecieków z raportów niemieckiej kanclerz, Niemcy zamierzają sprowadzać 300 tys. imigrantów rocznie! Chociaż wedle szacunków w 2015 roku do Niemiec domaszerowało 2,2 mln „przychodźców” to jednak w dalszym ciągu nie zaspokaja to ich potrzeb. Zgodnie z wyliczeniami, Niemcy potrzebują 300 tys. rocznie imigrantów przez kolejne 40 lat aby powstrzymać katastrofę demograficzną. Do jakiego stanu doprowadził się naród Goethego, Hegla i Bismarcka, że pomimo rekordowo wysokiej liczby mieszkańców, wciąż grozi im zapaść? Już od lat media wszelakie informują, że przyrost naturalny za Odrą i Nysą utrzymywany jest tylko przez orientalnych przybyszy, wywodzący się z krajów muzułmańskich.
  Podczas przemowy w Stuttgardzie Angela Merkel odniosła się do obecnych wyzwań czekających Stary Kontynent. Oczywiście nie przyznała, że Niemcy zostały zalane falą przemocy, terroru i bezprawia od 2015 roku. Zjednoczona Europa jest najlepszym gwarantem pokoju i bezpieczeństwa. Dla dzisiejszego pokolenia potrzebne jest, aby wspólnym wysiłkiem ją utrzymać, tak jak powojenne pokolenie ją budowało – powiedziała kanclerz.
 • Z tym szariatem to niegłupio
  Tylko wobec wyznawców , no i z dodatkami że strój religijny dotyczy i mężczyzn. Dżalabija bawełniana strojem całorocznym, A że w koranie nie ma słowa o niewymownych, kalesonach czy polarze. Policja powinna egzekwować/zdzierać z zadów te zabronione elementy stroju
 • @gnago 17:48:44
  Szariat, a może zwyczaje tych dzikusów (nie obrażając kanibali ;p) zawiera w sobie POTENCJALNĄ "bombę A" na wyznawców.
  Otóż, jak można wyczytać nie raz, nawet w "głównym ścieku (WP)", rodzina ZGWAŁCONEJ muzułmanki, aby pozbyć się "hańby" ZABIJA ją rytualnie...

  Gdyby teraz "każdy Niemiec" zgwałcił 10 muzułmanek... 1 pokolenie i po ciapatych nie ma ŚLADU :)

  No i kóz też nie ma, bo z braku kobiet i zakazu sodomii to im by się "dostało"...
 • @ewinia 20:46:31
  KE grozi konsekwencjami za nieprzyjęcie "uchodźców"! Gigantyczne kary! Komisja Europejska zaapelowała do krajów UE o wypełnienie zobowiązania dotyczącego przyjęcia kwot uchodźców. Zagroziła, że jeżeli nie nastąpi wywiązanie się z umowy jaka została przyjęta w 2015 roku - będą wyciągane konsekwencje. Polska jak do tej pory przyjęła najmniej "uchodźców". Jeśli niektóre kraje nie wypełnią swoich zobowiązań w kwestii przyjęcia uchodźców zostaną pociągnięte do odpowiedzialności - mówił unijny komisarz ds. migracji Dimitris Awromopulos. Poprzedni rząd Platformy Obywatelskiej i PSL-u zadeklarował przyjęcie 7 tysięcy uchodźców do Polski. Umowa zakładała wypełnienie plany w ciągu 2 lat. Oznacza to, że we wrześniu tego roku mija termin. Komisja Europejska wskazuje jednak, że przekroczenie wymaganego terminu nie zwalnia z zobowiązań.
  Jakie grożą konsekwencje?
  Komisarz Awromopulos odpowiada wymijająco. Komisja ma możliwości i narzędzia, by przekonać takie kraje mówi. Twierdzi, że przyjęcie "uchodźców" to moralny i polityczny obowiązek członków wspólnoty europejskiej. We wrześniu 2015 roku kraje UE zobowiązały się do przejęcia od Grecji i Włoch w ciągu dwóch lat co najmniej 98 tys. uchodźców. Każdemu krajowi przypisano kwotę uchodźców, których ma przyjąć. Do tej pory jednak relokowano jedynie ponad 13 tys. osób. Według Komisji, Polska, Austria i Węgry nie przyjęły dotąd ani jednej osoby w ramach programu relokacji, z kolei Czechy, Bułgaria, Chorwacja i Słowacja przyjęły bardzo niewielką liczbę uchodźców. Spośród pozostałych państw UE jedynie Malta i Finlandia wywiązują się ze swoich zobowiązań. Polski rząd krytykuje projekt. Zakłada on, że wspomniany wcześniej system relokacji ruszałby z automatu za każdym razem gdy pojawiła by się sytuacja kryzysowa. KE przewidziała możliwość wykupienia się z obowiązku relokacji - kraj, który nie chciałby przyjąć uchodźców, miałby zapłacić 250 tys. euro za każdą nieprzyjętą osobę. I to właśnie ten kwotowy szantaż budzi najwięcej kontrowersji. Polska uważa, że udział w projekcie relokacyjnym powinien być dobrowolny, a już na pewno pozbawiony kar finansowych. Polska nie jest osamotniona w przeciwstawieniu się reformie unijnej polityki azylowej w proponowanym obecnie kształcie. Państwa Grupy Wyszehradzkiej zaproponowały koncepcję "elastycznej solidarności", która umożliwiłaby wykazanie się innym wsparciem krajów południa Europy niż przyjmowanie od nich uchodźców.
 • @ewinia 20:46:31
  http://wrealu24.pl/images/2016/07/bataclan.jpg "Genitalia wsadzone w usta i odcięte głowy"! Francuski rząd tuszował zbrodnie islamistów z Bataclan! 13 listopada 2015 roku w klubie Bataclan doszło do masakry, teraz wychodzą na jaw nowe fakty, które ukrywał francuski rząd. Islamscy terroryści zamordowali wtedy 89 osób podczas koncertu heavymetalowego. "Dżihadyści odcinali genitalia mężczyznom i brutalnie okaleczali kobiety. Część zwłok zostało wypatroszonych" zeznał śledczy. W trakcie postępowania do mediów wyciekły zeznania jednego ze śledczych, który zeznał, że niektóre ciała zabitych były bestialsko okaleczone. Wydłubane oczy, odcięte i wsadzone w usta genitalia, pocięte okolice intymne, odcięte głowy. Niektóre z ofiar zostały dosłownie wypatroszone. Świadczy to o tym, że osoby przed śmiercią były też torturowane. Islamiści wszystko nagrywali. Zwyrodniałe tortury odbywały się na piętrze, podczas gdy francuska policja dokonywała szturmu na dolnej kondygnacji budynku.
  Relacje ludzi, którzy byli wtedy na miejscu są wstrząsające:
  Ludzie kucali i krzyczeli. Sami próbowaliśmy się ukryć. Zobaczyłem, że jestem pokryty krwią. Byliśmy przerażeni i zaczęliśmy uciekać do kawiarni, by tam się schronić. Nie wiem, czy komuś udało się jeszcze uciec - opowiadał Jêrome B., któremu ucieczka się powiodła. Ludzie znajdujący się wewnątrz sali koncertowej wysyłali bliskim SMS-y z wiadomością, że wciąż są w budynku. Wciąż jestem w Bataclan - napisał na twitterze Benjamin Cazenoves. - Pierwsze piętro. Poważnie ranny. Powinni powstrzymać atak tak szybko, jak to możliwe. W środku są jeszcze żywi ludzie. A oni zabijają wszystkich. Jednego po drugim. Na pierwsze piętro, szybko! Thomas, 27 lat, był w klubie Bataclan, gdzie zginęło najwięcej ludzi: - Koncert zaczął się w dziwny sposób, bo wokalista amerykańskiego zespołu Eagles of Death Metal włożył... nóż do wzmacniacza. Mniej więcej po pół godzinie, albo trochę więcej, usłyszeliśmy eksplozje, jakby wybuchały petardy. Zobaczyłem dwóch zamachowców, przynajmniej jeden z nich miał kałasznikowa. Byłem z koleżanką i myśleliśmy tylko o jednym: przeczekać tę maskarę, udając, że jesteśmy zabici. Miałem głowę położoną przy nodze i starałem się nie ruszać, bo jak tylko ktoś się poruszył, było słychać strzały. Potem się uspokoiło, więc zaczęliśmy zbliżać się do wyjścia. Wszędzie było pełno krwi i wielu zabitych. A jak już się stamtąd wydostaliśmy, zaczęliśmy biec, jak najszybciej i jak najdalej. Potwierdzono, że rząd francuski skrzętnie ukrywał te bestialskie fakty zarówno przed mediami jak i rodzinami ofiar masakry. Niektóre ciała, były tak okaleczone, że ich rekonstrukcja okazała się niemożliwa.
 • @ewinia 20:46:31
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/mamedchalidowislam.jpg Mamed Chalidow żali się na Polskę i Polaków, że ci zwracają uwagę na jego religię! Ma rację? Mamed Chalidow udzielił obszernego wywiadu portalowi sport.pl, w którym żali się na Polskę i Polaków, że ci zwracają uwagę na jego religię. Po co to mówi? Mamed Chalidow ma ogromny żal do polaków, pytanie za co? "Zaczyna dziać się coś złego. Przez 10 lat byłem tylko sportowcem, nikogo nie interesowała moja religia. Wszyscy wiedzieli, że jestem muzułmaninem i nikogo to nie kłuło. To minie, jak moda. Ja kocham ten kraj i nikomu nie uda się mnie zniechęcić do niego" - mówi Mamed Chalidow w programie "Sam na sam z Wilkowiczem". Sportowiec opowiadał również o swojej depresji, co sądzi o Polsce i Polakach i kuzynie, który ma konflikt z prawem.
  "Wydawało mi się, że jestem mocny psychicznie. Okazało się, że nie jestem, ale to mnie wzmocniło. Depresja? Zdarzyło się. Nikt nie jest nadczłowiekiem" - powiedział Chalidow w wywiadzie. Zawodnik MMA pochodzący z Czeczeni wielokrotnie podkreślał, że w jego życiu religia odgrywa jedną z najważniejszych ról. W Polsce wzbudza wiele kontrowersji, a niejednokrotnie niesmak. "Żyję tutaj od iluś lat i wydaje mi się, że nic złego nie zrobiłem. Jestem muzułmaninem, praktykującym muzułmaninem czy - jak mnie nazywają - radykalnym muzułmaninem" - przyznaje Chalidow. Od razu Mamed stara się wyjaśnić, że pojęcie "radykalny muzułmanin" nie jest absolutnie niczym złym... "W islamie nie ma pojęcia "niepraktykujący" muzułmanin. W Polsce się mówi, że ktoś jest katolikiem, ale nie praktykuje. U nas tak się nie da: nie praktykujesz, to nie jesteś muzułmaninem. A jeśli praktykujesz, to jesteś fundamentalistą, jesteś - mówi się - radykalnym muzułmaninem. To tylko słowa. Niepotrzebne. Albo jest się muzułmaninem, albo nie, nie da się być troszkę" - tłumaczy Chalidow. Chalidow przekonuje, że religia go prowadzi i stara się postępować według jej wskazówek. "Bóg prowadził mnie tak, że trafiłem do Polski - wszystkie wydarzenia w moim życiu określiłbym jako znaki od Niego. Samo nic się nie dzieje, wszystko jest przewidziane, wszystko jakby już spisane, twój los jest spisany i nie ma przypadków" - mówił sportowiec wcześniej. Patrząc na "radykalnych muzułmanów", którzy przybyli do Europy z Bliskiego Wschodu nie można jednak obok tych słów przejść obojętnie. Radykalni islamiści niejednokrotnie za pośrednictwem mass mediów podkreślali, że jedynym prawem jest prawo szariatu i tylko ono powinno być respektowane przez "dobrego" muzułmanina. Mamed Chalidow przybył z Czeczeni do Polski w roku 1997. Od 2010 roku posiada polskie obywatelstwo. Ps..Jeżeli jest radykalnym muzułmaninem i będą mu kazali zabić ludzi to to zrobi bo to jego religia !! Niestety wcześniej czy później przyjdą i do niego!!! Chalidow spytaj kolegów muslimów dlaczego to nagle stało się ważne. Może dojdziecie do porozumienia i ustalicie, że spowodowała to przelana przez islamistów krew dziesiątek tysięcy chrześcijan w imię ustroju politycznego nazywanego dla zmyły religią.
  A w Polsce mamy zasadę, że dla morderców nie ma miejsca, tak mamy od odstatnich wypraw krzyżowych. Nie będzeimy szukać "pokojowych" muslimów i kaleczyć kraju politycznie poprawnym myśleniem-wyprosimy wszystkich. Ale zawsze możesz przejśc na katolicyzm, albo fizycznie pozabijać kilku bandytów z ISIS którzy w imię Twojego boga i jego imieniem na ustach mordują: to dla mnie będzie dowód, że jesteś (realnie) a nie tylko w słowach, przeciw islamskiemu teroryzmowi. A twoja pozycja sportowca nie czyni cię nikim wyjątkowym lub lepszym spośród milionów innych sportowców. Twoje zdanie liczy się w sporcie i na ringu, ale nie w polityce i religii. Więc nie przypisuj sobie prawa do oceniania nas Polaków w tychże sprawach.
 • @laurentp
  "Sędziego, który ukradł kiełbasę broni sędzia, który ukradł części do wiertarki." Piotr Wroński wypowiedział się na temat patologii panujących w sądownictwie. Nie jest to jednak kolejna analiza z kolejnym wyliczaniem błędów i nadużyć ze strony sędziów. Jest to coś o wiele bardziej ciekawszego i... prawdziwego. Zobaczcie sami. Kto ma bronić sędziego, który ukradł kiełbasę? Sędzia, który ukradł część do wiertarki. Rozmawiałem ostatnio z kilkoma prawnikami, adwokatami i prokuratorami. Wszyscy narzekali na sędziów. Usiłowałem zaprosić jakiegoś sędziego do swojego programu, ale to okazało się być niemożliwe. Problem z sędziami leży w strukturze tego środowiska i psychice. Istnieją sędziowie - i nie jest ich tak mało -, którzy, uważają się za bezkarnych i cierpią na kompleks boga. To środowisko krewnych i znajomych, które uważa, że ma los ludzki w swoich rękach. Człowiek nie ma szans. Wszędzie na świecie sędzia jako człowiek podlega tym samym prawom, co współobywatele. U nas sędzia stoi ponad wszystkimi i nikt nie jest w stanie zagrozić jego pozycji. To piękny i wspaniały zawód, lecz w Polsce został wypaczony całkowicie i stał się jedynie okazją do wzbogacenia się i narzędziem bogatych do walki z konkurencją. Protest środowiska sędziowskiego dotyczy moim zdaniem wyłącznie obrony swojej bezkarności i pozostania całkowicie poza kontrolą państwa. W Wielkiej Brytanii chodziłem na otwarte rozprawy do Old Bailey (nic lepiej nie uczy języka, jak "żywe" prawnicze spory). Trafiłem na rozprawę, w którym jakiś sędzia był sądzony za wzięcie niewielkiej łapówki. W sentencji wyroku, jego kolega, sędzia prowadzący rozprawę, powiedział, że wyrok musi być większy niż dla zwykłego urzędnika, bo czyn popełniła osoba, której zaufali poddani królowej i nie można pozwolić, by to zaufanie zostało naruszone. Chciałbym, by tak było w Polsce. Ps...Czyli rączka rączkę myje !!!! Przetrzebić to chazarskie lewactwo, to robactwo które zagnieżdżone w starych strukturach, prawo ma za NIC !!! Ot to mamy kastę prawdziwą, klikę kolesiów z którą należy bezwzględnie walczyć i to szybko .
 • @ewinia 20:46:31
  Erdogan wprost do Merkel: Ty także postępujesz jak NAZISTKA! Turcja przejmie Unię Europejską? Unia Europejska jest w etapie schyłkowym. Ludzie już pytają kiedy przestanie istnieć. Nikogo nie interesuje jej biurokratyczne zaplecze. Do tego konflikt na linii Erdogan vs. UE ciągle się zaognia. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ponownie oskarżył w niedzielę Niemcy i niemiecką kanclerz Angelę Merkel o "nazistowskie praktyki". Powodem do tego oskarżenia stał się wydany przez niemieckie władze zakaz organizowania w Niemczech wieców politycznych przed tureckim referendum konstytucyjnym wyznaczonym na 16 kwietnia. Kiedy nazywa się ich nazistami, robią się nerwowi. Wszyscy oni natychmiast zaczynają się nawzajem bronić. Zwłaszcza Merkel. Ty także postępujesz jak nazistka - powiedział Erdogan, zwracając się w pierwszej osobie do kanclerz Niemiec na wiecu w Stambule. Ewidentnie widać, że prezydent Turcji doskonale się bawi patrząc na głupawe zachowania europejskich włodarzy, którzy nawet nie są w stanie się mu postawić. "Europa nie pozwala teraz mówić naszym ministrom, naszym deputowanym, ale daje przemawiać PKK i FETO. Po latach uzbrajania i hołubienia organizacji terrorystycznych, teraz wyszły one na ulicę. Skończył się bal maskowy" - kontynuował Erdogan na przemówieniu zorganizowanym dla Kurdów, mieszkających w Niemczech. Europa jest w stanie agonalnym a prezydent Turcji śmieje się jej w twarz i grozi, że zaleje Europę milionami islamskich imigrantów, którzy ją zniszczą doszczętnie. W komicznym tonie z zabawnym oburzeniem odpowiedział Erdoganowi szef niemieckiej dyplomacji, Sigmar Gabriel, który powiedział, że: Jesteśmy tolerancyjni, ale nie głupi. Całkiem jasno wskazałem mojemu tureckiemu koledze (Mevlutowi Cavusoglu), że została tu przekroczona granica - powiedział szef niemieckiej dyplomacji gazecie "Passauer Neue Prese". Co wywołało jeszcze większy rechot u muzułmanów. Ps..UE rzeczywiście jest w stanie agonalnym i nie jest to przypadek. Poważnie traktuję Biblię i jej proroctwa, a następne w kolejności zapowiada powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). To w tym kontekście oznacza też rozpad UE i NATO.
 • @ewinia 20:46:31
  Czy Europę zaleje kolejna potężna fala imigrantów? Z Arabii Szczęśliwej ! Arabia Saudyjska chce deportować pięć milionów osób!
  Władze w Rijadzie, jak same twierdzą, mają już dość „zagrożeń i niepokojów wynikających z rosnącej w lawinowym tempie fali imigrantów”. Stąd z inicjatywy deputowanego Sadka Fadela, Arabia Saudyjska chce deportować 5 mln nielegalnych imigrantów. Czy Europa powinna się bać decyzji Rijadu? Saudyjski polityk uważa, że tysiące imigrantów przekraczają granice królestwa tylko po to, aby starać się o uzyskanie prawa do stałego pobytu. Deputowany twierdzi, że ogromna większość z nich dąży do naturalizacji. W ciągu ostatnich lat dominowali imigranci z Azji. Ostatnio coraz większą grupę stanowią jednak Afrykańczycy uważa deputowany. Władze w Rijadzie mają już za sobą masowe (ale nie na taką skalę) deportacje imigrantów. W latach 2012-2015 z kraju wydalono 243 tys. Pakistańczyków. Teraz mówi się o 5 mln obywateli kilku krajów. Na przedmieściach saudyjskich miast, na wzór tego, co dzieje się w Europie Zachodniej, powstają imigranckie getta. Tam także, podobnie jak w Europie, obserwujemy znacznie większą przestępczość. Coraz częstsze są bunty imigrantów. W roku 2014 władze siłą stłumiły protesty Pakistańczyków, którzy domagali się wypłaty zaległych wynagrodzeń. W styczniu tego roku podobne protesty miały miejsce w świętym dla muzułmanów mieście Mekka. Zakończyły się pobiciami i aresztowaniami wielu imigrantów. Po styczniowych zamieszkach interweniowała organizacja Human Rights, wedle której naruszane są prawa zagranicznych pracowników zatrudnianych przez Saudyjczyków.
  Źródło: Al-Arabijja
 • @ewinia 20:46:31
  Na naszej wschodniej granicy rozpoczęła się akcja #granica. Samarytanie w togach. Nie - nie ...Nie ma to nic wspólnego z naszymi służbami specjalnymi. Wręcz przeciwnie...W piątek 17 marca 2017 r. grupa 14 adwokatów z Izby Adwokackiej w Warszawie na polsko-białoruskim przejściu granicznym Brześć-Terespol będzie udzielać pro bono pomocy osobom, które ubiegają się o ochronę międzynarodową (status uchodźcy) w Polsce.
  Cóż... Mają wizy ? Nie mają.
  Pod tym względem prawo polskie jest jednoznaczne. No i dlaczego owi "uchodźcy" nie poproszą o azyl na Białorusi. Przecież na Białorusi nie ma wojny ! No - czemuż, ach czemuż nie poproszą ? Aaaa... Nie poproszą, bo z Białorusi nie można smyknąć do Niemiec, Holandii, Danii, Francji czy inszej Wielkiej Brytanii. I jakoś nie słyszałem, żeby polscy adwokaci pracowali pro bono dla Polaków, wywalonych bezprawnie ze swoich mieszkań, np w Warszawie...
  Ps.. Znów jesteśmy przedmurzem Europy... http://pokojadwokacki.pl/adwokaci-na-granicy-brzesc-teresp…/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30