Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

Rafał Gawroński: Ta wojna zakończy się moim zwycięstwem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marek Podlecki przeprowadził rozmowę z Prezesem Stowarzyszenia Ziemiańskiego Rafałem Gawrońskim. Mówił m.in o zdrajcach w Sejmie Jerzym Jachniku i Januszu Sanockim.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5jXWJOW17v0&t=655s

 

film: monitorpolski

 

KOMENTARZE

 • Opinia publiczna musi to wiedzieć
  Skompromitowany oszust, leń i awanturnik „poseł” Janusz Sanocki znowu wysyła e-maile do Redakcji NCI Barwy Bezprawia, agitujące do dalszego wspierania szemranych zamysłów jego kliki.

  http://barwybezprawia.pl/2016/11/30/skompromitowany-oszust-len-i-awanturnik-posel-janusz-sanocki-znowu-wysyla-e-maile-do-redakcji-nci-barwy-bezprawia-agitujace-do-dalszego-wspierania-szemranych-zamyslow-jego-kliki/

  Niebywałe draństwa Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika, przedstawicieli Zespołu Poselskiego n/rz Nowej Konstytucji. Poprośmy ich żeby wyjaśnili nam co się stało z przesłanymi do nich formularzami skarg osób Pokrzywdzonych, o których mowa w opublikowanym piśmie dziennikarskim Redakcji Barwy Bezprawia.

  http://barwybezprawia.pl/2016/11/14/zwrocmy-sie-wszyscy-do-posla-janusza-sanockiego-i-jerzego-jachnika-przedstawicieli-zespolu-poselskiego-nrz-nowej-konstytucji-zeby-odpowiedzieli-na-pismo-urzedowe-redakcji-barwy-bezprawia-i-wyjasnil/
 • Rafał Gawroński o Marku Podleckim
  "Dla Polaków, Rodaków, Słowian.

  Rafał Gawroński

  Od redakcji: Sprawa byłaby godna zainteresowania co najwyżej jakiegoś psychiatry, gdyby nie jedno , Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.
  Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim „Janusz” i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.
  Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.

  Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.

  Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.
  Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.
  Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów „Misja Specjalna” Anity Gargas i „Cienie PRL-u” Bronisława Wildsteina.

  W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.

  Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:
  http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
  http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html

  Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
  Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
  Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
  Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:
  http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359

  Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.
  Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko „Cień PRL-u”, czy raczej trwająca wciąż „Misja Specjalna”.
  I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości…?

  Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/07/19/uwaga-na-alternatywnych-judeo-satanistow/

  http://racjapolskiejlewicy.pl/uwaga-na-alternatywnych-judeo-satanistow/8920

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31