Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

"Rosjanie nazwali Polaków prostytutkami i bydłem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin nie radzi sobie z muzułmanami".

 Wywiad Marcina Roli z Tomaszem Maciejczukiem - dziennikarzem, który mieszka na stałe w Rosji. Stosunki Polsko-Rosyjskie! Muzułmanie w Rosji. Najazd ukraińców na Polskę.

https://www.youtube.com/watch?v=w-OCLO7ffoo

 

film: wRealu24.pl

 

KOMENTARZE

 • Może
  ..pan Tomasz Maciejczuk to banderowiec, albo Żyd?
  Niech się WPS wypowie...
 • @Talbot 16:33:34
  Tomasz Maciejczuk, sądząc po poglądach i nazwisku to potomek banderowców. Szlajał się po rosyjskich programach obrażając Rosję i gospodarzy programów, w których brał udział, aż któryś z prowadzących nie wytrzymał i dał Maciejczukowi w policzek.
  Jakiś czas nie było go tam w Rosji; kilka dni temu znów brał udział w programie "Miesto wstrieczi". Jak widać po Maciejczuku, rubelki nie śmierdzą - zwłaszcza, że swoim zacietrzewieniem i głupotą skutecznie kompromituje Polskę i Polaków w Rosji. Razem z nim czynią to; Zygmunt Dzięciołowski i Jakub Korejba.
  Myślą, że Polacy są głupi i nie oglądają rosyjskich programów.
  Powtórki są umieszczane na YT, programy w których biorą udział to:
  60 минут
  Вечер с Владимиром Соловьевым
  Место встречи
  Głównie w tych programach, lecz nie tylko.
  Kasa, misiu, kasa a Rosjanie mają polewkę, wstyd!
 • Maciejczuk jest banderowcem
  Współpracował z nazistowskim batalionem Ajdar, potem pożarli się o forsę, więc udawał polskiego patriotę, a teraz z Rosji opluwa Rosjan i pisze kłamstwa.

  W Rosji są 4 główne religie: prawosławie, islam, buddyzm i szamanizm. Jak z tego wynika, muzułmanie mają prawo do modlitw itp. Jednakże nie ma w Rosji prawa szariatu i Putin zapowiedział, że nigdy się na to nie zgodzi.

  Dlatego nie ma nic dziwnego w masowych modłach muzułmanów w ich wielkie święta, jest to w Rosji zupełnie normalne zjawisko. Facet, który uważa siebie za znawcę Rosji powinien o tym wiedzieć.
 • @lorenco 19:57:50
  Może aż tak nie osądzaj co?
  Poszukałam i znalazłam...
  cyt:

  "Polski dziennikarz Tomasz Maciejczuk, który nagłaśniał skandal związany z wystawą, stał się obiektem krytyki ze strony Ukraińców. Jednym z nich jest dziennikarz Rościsław Demczuk, który ostro zareagował na jeden z postów Maciejczuka. Polski dziennikarz zamieścił na Facebooku zdjęcie z obozu Prawego Sektora z okolic Wielikomichajlowki, w którym był latem 2014 roku. Spotkał tam ochotnika Wołodymyra Wasjanowycza, którego kontrowersyjna zdjęcia miały znaleźć się na wystawie w Parlamencie Europejskim.

  W reakcji na to Demczuk stwierdził, że żałuje, że nie spotkał Maciejczuka na Ukrainie, bo wówczas zrobiłby z nim porządek. Napisał, że poprosiłby "chłopaków", żeby go zastrzelili lub oddali w ręce Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Później próbował go zastraszyć i dodał, że Polak jest „na celowniku”.

  Maciejczuk napisał w swoim tekście, że Demczuk może być członkiem nacjonalistycznej organizacji UNA-UNSO, której liderem do 2014 roku był syn lidera UPA, Romana Szuchewycza. Zamieścił również jego zdjęcie w koszulce z neonazistowskim symbolem tzw. wilczego haka, wykorzystywanym przez pułk Azow, znany ze stosowania symboliki neonazistowskiej"
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/ukrainski-dziennikarz-do-maciejczuka-powinnismy-byli-zastrzelic-cie-w-donbasie-foto

  pozdrawiam
 • @jazmig 20:24:50
  Wiedziałem, że to łajza - to taki drugi Dawid Hudziec.
 • @Astra - Anna Słupianek 20:28:12
  Wiesz Astro, coś się przeczyta a jak coś się widzi na własne oczy i słyszy na własne uszy, to chyba wierzy się temu co się widzi i słyszy.
  To, za co dostał w twarz, było bardzo chamskie.
  A i można zajrzeć do jego strony na VK, to taki rosyjski FB i np.:
  Idę po Moskwie, widzą przepiękną dziewczynę, zgaduję ją, no i oczywiście okazuje się, że jest to Ukrainka.
  Po tym , jak w programie powiedział, że Rosjanie żyli w gównie, żyją i będą żyć w gównie, społeczność rosyjska była bardzo oburzona, te programy są w rosyjskiej tv na żywo, na głównych kanałach i ogląda je dziesiątki milionów widzów.
  Nie życzę sobie, żeby ten Maciejczuk przedstawiał się jako Polak, co najwyżej jako polski obywatel.
 • @Talbot 16:33:34
  Niech się WPS wypowie...
 • @Husky 20:48:23
  Musisz sobie więcej whisky golnąć; na trzeźwo jesteś mało dowcipny.
 • @Talbot 20:28:32
  Nasz WSPANIAŁY POLAK Dawid Hudziec, mieszkający w Doniecku, pomagający tam mieszkającym Polakom, jest banderowcem?
  Twoja propaganda jest tak, żałosna, że nawet do CNN byś się nie załapał.
 • @lorenco 20:51:46
  Wiesz bo Husky to taki już jest :
  Zakompleksiony
  Cwaniakujący
  Złośliwy
  Egoistyczny
  Rozbestwiony
  Bezczelny
  Arogancki
  etc.
 • @lorenco 20:48:13
  Moja odpowiedź dotyczyła jedynie Twojego oskarżenia o to, że jest na pewno banderowcem. Wychodzi na to, że nie..

  "Nie życzę sobie, żeby ten Maciejczuk przedstawiał się jako Polak, co najwyżej jako polski obywatel"

  Zawsze powtarzam, że Polacy mogą się nie zgadzać... ale nigdy nie czują do siebie nienawiści z tego powodu, tak uważam...
 • @Husky 21:00:20
  "Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów. Kempa, Szydło, Mazurek, Pawłowicz, magister Przyłębska to zemsta Kaczyńskiego - pisze Bałtroczyk"
 • @rabszak 21:46:19
  a Ty lubisz ?
  Mam tu dla ciebie
  okazja !!!!

  http://mm.salon24.pl/ew/a-/ewa-kopacz-2015-ca06512c1c72167b,2,0.png
 • @Husky 21:00:20
  Masz tu Husky film, dla Ciebie, Talbota i Waszego towarzystwa.
  Od lat 18+
  Oboz Koncentarcyjny Mautahusen-Gusen w Gornej Austrii (Styria) w ktorym niemiecko- austriackie bestie wymordowaly ok.120 tys. Ofiar w tym 27 tysięcy polskiej inteligencji, można by rzec, że drugi Katyń, jednak jakby to nazwać... dużo, dużo powolniejszy.
  Ciekawe, czy po oglądnięciu tego dokumentu będziecie nadal chcieć wojny?
  http://niezlomni.com/drugi-katyn-zamordowano-27-tys-przedstawicieli-polskiej-inteligencji-zobaczyli-wkraczajacy-obozu-zolnierze-mrozi-krew-zylach-wideo18/
  i film oddzielnie z YT
  https://youtu.be/qGbhlFnztiI
 • @Astra - Anna Słupianek 21:32:39
  Jest banderowcem a ja banderowców nie nienawidzę - gardzę nimi.
 • @lorenco 21:56:24
  Jeszcze nie mam 18
 • @lorenco 21:59:19
  Równie dobrze można wierzyć dziennikarzom Rossija Siegodnia, albo RIA Novosti.
 • @Husky 22:01:33
  Jakbyś miał choć 1... dzień... To by było dobrze... nam...
  :-)
 • @Husky 22:04:56
  Nie interesuje mnie komu wierzysz a komu nie.
  Nawet filmu dokumentalnego nie chce Ci się oglądnąć, leniwy jak banderowiec, pijany jak banderowiec, dowcipny jak banderowiec, co to utnie kobiecie głowę i położy w ogródku obok dyni i się śmieje do rozpuku, jak to jedna z dyń obrodziła we włosy.
 • @Katana 22:06:03
  Na pewno mózg mu się nie zestarzał i zatrzymał się w wieku 1 dnia.
 • @lorenco 22:26:45
  Tobie ten mózg nie tylko się zestarzał, ale nawet zlasował
 • @lorenco 20:48:13
  Szkoda, że nikt nie zastanawia się nad banalnym faktem; jak to sie dzieje, że do programów w rosysjkiej telewizji zaprasza się rusfobów z Polski, Maciejczuka, Korejbę, Dzięciołowskiego - brakuje tylko Radziwinowicza z gadzinówki Michnika - ?

  Otóż nie wszystkie kanały rosysjkiej telewizji znajdują się w rosysjkich rękach, a nawet i one mają różne zarządy, w większości zdominowane przez element żydowski. To ten element zainteresowany jest kreowaniem niechęci Rosjan do Polaków, co łatwo osiągnąć wykorzystując kreatury pokroju Maciejczuka i pozostałych.
  Powszechne żydowskie media w Polsce realizują proces odwrotny, budują nienawiść Polaków do Rosji.
  Ten proces trwa już 400 lat i służy temu samemu celowi - sterują nim te same w zasadzie siły.
 • @Rzeczpospolita 23:58:13
  Masz rację; lecz to zależy jaką stację nawiedzą rusofoby.
  To raz - wczoraj w "60 minut" był Dzięciołowski, pieprzył jak zwykle, Le Pan nazwał faszystką i pomimo, że Polska domaga się deportacji 98 letniego banderowskiego mordercy z USA, stwierdził, że owszem to przestępca, jednak to już staruszek i trzeba dać mu spokój. Marsze byłych SS- manów nazwał niepoprawne, jednak Litwa doznała wielu krzywd ze strony Rosji i teraz odreagowuje!
  I co było zaskoczeniem? Program połączył się z Polakiem, który jest w grupie działaczy odbudowujących pomniki i cmentarze żołnierzy radzieckich. Mówił on, że pomniki pamięci pomordowanych przez Ukraińców Polaków, niszczą Ukraińcy a nie jakaś siła trzecia (Rosjanie).
  Jest to odwet za to, że Polacy niszczą pomniki stawiane na terenie Polski, ku chwale UPA, OUN, SS Gailzien. Dzięcioła o mało szlag nie trafił, było to widać z jego miny - tak przynajmniej ja to odczytałem.
  Tu jeszcze muszę dodać najważniejsze:
  w tych programach brał udział Mateusz Piskorski.
  Był bardzo wyważonym komentatorem, zwolennikiem przyjaźni Polski z Rosją oraz wolności Noworosji.
  Jak wiemy, Mateusz Piskorski siedzi w areszcie i końca nie widać, bez konkretnych zarzutów, ot tak.
  Wydaje mi się zatem, że rosyjskie stacje nie zaproszą normalnych ludzi z Polski aby nie narażać ich na więzienie.
  Zapraszają takich jacy godzą się na udział w programie. Tu muszę zaznaczyć, że w programach biorą udział przedstawiciele różnych państw z UE i z USA a także z Ukrainy. Najbardziej zacietrzewieni są Ukraińcy i Polacy - rączka w rączkę, nawet stoją koło siebie.
 • @lorenco 00:32:56
  W styczniu 2016r. na zaproszenie Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia byliśmy na Krymie, m.in. razem z M.Piskorskim. Potem braliśmy udział w knoferencji prasowej w Moskwie w TACC.
  I rzecz ciekawa, TACC wyłączył nagrywanie wypowiedzi Pawła Ziemińskiego, jednak była ona znana dziennikarzom SDP, którzy nie byli na tej konferencji (?).

  Poniżej nasze nagranie z TACC, wypowiedź P.Ziemińskiego 38.16 - 43.45

  https://www.youtube.com/watch?v=PommdoVhTsk
 • @Rzeczpospolita 01:34:04
  Pan też się szlajał z WPS po ruskich telewizjach?
  Kaczyński nie zabrał wam paszportów?

  Żeby tylko nie było wojny
  http://media-w-rosji.blogspot.com/2017/03/czy-system-zbudowany-przez-putina.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31