Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

Mateusz Piskorki żyje, ale nadal jest internowany

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu dzisiejszym, w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie, odbyło się posiedzenie sądu ws. zażalenia na areszt dla Mateusza Piskorskiego. Posiedzenie było przesunięte o ponad tydzień, a to ze względu na fakt,

 iż prokuratura utrudnia Piskorskiemu dostęp do akt. W związku z tym musiał się tam pojawić by się z nimi zapoznać, ale... w samej rozprawie nie mógł wziąć udziału. Tak wygląda "prawo do obrony" we Wschodniej Flance NATO.

Niestety, Sędzia Sądu Apelacyjnego, Grzegorz SALAMON, nie uwzględnił zażalenia. Mateusz zostanie w areszcie przynajmniej do połowy maja tego roku.

Udało nam się jednak pokazać Mateuszowi, że cały czas z nim jesteśmy, choć na zorganizowanie się mieliśmy zaledwie kilkanaście godzin, a wszystko miało miejsce w środku tygodnia w godzinach pracy. Jak widać na załączonym filmie - Mateusz się nie poddaje i będzie walczyć aż do zwycięstwa. O wolność, o prawdę, o Polskę suwerenną.

ZMIANA

https://www.youtube.com/watch?v=fOVi5SamG6g

film: Zmiana TV


KOMENTARZE

 • @
  Czas aby Mateo zaniósł swe błagania do "bogini Artemidy"

  - Nie sądzi tak Ewinia?
 • 10 04 2016 Smoleńsk
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=i67iCrKrR7Y

  Ciekawy komentarz pod YT "Zmiany": krystyn3 miesiące temu

  10.04.2010 w Smoleńsku nie było żadnej katastrofy samolotu TU-154...
  Załoga samolotu, prezydent, osoby towarzyszące, w sumie – 96 osób zostało zamordowanych lub zaginęły w Polsce, a nie w Rosji.
  „Katastrofa smoleńska” była jedynie aranżacją medialną, mającą na celu wykluczenie śledztwa z terenu Polski i urządzenie jakiejś farsy w Rosji. To celem ukrycia tego faktu - zamachu stanu z użyciem siły i masowym skutkiem śmiertelnym również postronnych osób.

  „Katastrofa smoleńska” była jedynie manipulacją „okrągłego stołu” - nowym rozdaniem stołków. Jak za komuny lub później dopuszczano się skrytobójstw mających na celu właściwe uformowanie zestawu osobowego strony opozycji, która w składzie odpowiednich person miała układać się z bandziorami, tak teraz należało dokonać gruntowniejszej korekty tego składu. I tak też się stało.
  Obrazy medialne oraz ogólny charakter informacji nt. rzekomego zdarzenia, którego nie było, zdołały swą olbrzymią nawałą informacji zagłuszyć racjonalne spojrzenie na wypadki związane z katastrofą. Do nawały gigantycznego zagłuszania włączono „tydzień żałoby”, gdzie w akompaniamencie ustawicznie nadawanego neurotycznego fragmentu muzyki maglowano w koło fakty będące relacjami z relacji. W trakcie tego zacierano fakty niewygodne, a podrzucano sfabrykowane. Prezydenta przywieziono w zalutowanej trumnie. Pochowano go bez sekcji zwłok w Polsce i identyfikacji ze strony uprawnionych przedstawicieli władzy państwowej. Aby i to kolejne przestępstwo zamaskować, ustalono pochówek na Wawelu, który swymi kontrowersjami kolejny już raz odwrócił uwagę od istoty problemu.

  Powiedzmy dobitnie raz jeszcze, tam w „katastrofie smoleńskiej” żadnych faktów „lotniczych” nie ma. Nie ma dowodów na to, że samolot leciał i rozbił się w lesie koło lotniska w Smoleńsku. Tam nie było katastrofy, nie było też i zabitych w tej katastrofie.

  Należy zauważyć bardzo proste i podstawowe fakty:

  Nie ma ani jednego dowodu na to, że tego rodzaju wypadek miał miejsce w rzeczywistości.
  Nie ma ani jednego dowodu na to, że ktokolwiek z 96 ofiar rzekomej katastrofy opuścił terytorium Polski żywy.
 • @Ziut 02:05:38
  Nieludzki z ciebie człowiek.
 • @Ziut 02:05:38
  Dziwne pytanie.
 • @Ziut 02:17:37
  Oszustwo katastrofy smoleńskiej http://zamach.eu/
 • FSB wspólnie z SKW
  Powinni wywieźć swego agenta Pisorskieg, gdzieś w głąb Azji.
  Może tam, gdzie wywieźli ciała ofiar "katastrofy smoleńńskiej"
 • @Talbot 08:49:26
  Spójrz w lustro i napisz co widzisz ?
 • @Ziut 02:17:37
  Widzisz prymitywny chamie, stoisz po stronie srodowiska Bermanów, Szechterów a nie po stronie Polaka. Poseł M. Piskorski to jeden z najlepszych narodowych posłów V kadencji. Bronił intersów narodowych, ekonomicznych, gospodarczych, niepodległościowych. Poczytaj sobie w archiwum sejmowym, to troche zrozumiesz Polskości.
  A Ty, Ziut jestes taki pasożyt, wesz na Narodzie Polskim, ziejesz za pare groszy antypolskimi wyziewami z taniego wina za pieniądze od mossadowców. Jesteś taka kanalią hejterowska od zadań do poniżania Polaków.
  Śmiejesz sie głąbie z czyjeś krzywdy z krzywdy człowieka Patrioty.
  Pewnie jakbyś żył w czasach piłsudczyzny, piał byś z zachwytu z powodu aresztrowania Generałów Zagórskiego, Rozwadowskiego i ich zabicie przez takiego samego kanalie jak Kalstein - Piłsudzkiego.
  Pewnie cieszysz z zamordowania Ks. Popiełuszki, bo to Polak, uczciwy człowiek, jako jeden z nielicznych stał, by po naszej narodowej stronie, a nie po stronie mossadu.
  Pewnie ziejesz z zachwytu tuszowania ludobójstwa na kresach wschodnich, bo to prawdopodobnie twoi krajanie, tego dokonali na polakach.
  Razem TY i twój Hasky, ziejecie z nie nawisci do Polskości, ziejecie z nie nawiści do osób inaczej myślących o Polsce, inaczej myślacych o autentycznej Niepodległośći Polski. Dla takich przybłędów, darmozjadów, to nie wchodzi do tych banderowsko - zdradzieckich łbów, że Polska może byc neutralna w swoim stanowieniu, że Polacy mogą byc podmiotem w swoim kraju, Wy, chciecie abysmy byli na wieki niewolnikami. Gwarantuje ci, czy za miesiac czy za 5 lat zamienicie się rolami z Piskorskim.
  Na razie liżecie tyłek swojego płatnika, po zabawie z Rabiejem, tylko równo liż, by ten wasz nędzny wodzusio nie gubił po sejmie kartofli jak zje.
  Muszę do was tak pisać, ponieważ wasze pospolite chamstwo w stosunku do innych myślących polków jest obrzydliwe. Nie każde wino Kalsteina smakuje.
  My, wiemy kim Wy, Hasky i Ziut jestescie, Europa jest mała.
 • @Talbot 08:49:26
  No dobrze, a ciebie gdzie powinni wywieżć??? Nie przypadkiem nie pownieneś już być w prywatnej armii banderowsko - syjonistycznej u Kołomojskiego!!! Oni tam niby ostro walczą z rosjanami, za pieniadze jewrei.
  Wiem, chyba lepiej będzie u Poroszenki, on ma takie wsparcie fiansowe i wojskowe od Mychałyja Dudy. Też dobrze płaci, lepiej od Kołomojskiego. Bo hejterom kalstein, przybłęda do Polski to widać, że słabo płaci.
 • @Wrzodak Z. 09:25:45
  To może Jewrieje z Mossadu to zrobią?
  NKWD, FSB i Mossad to funkcjonariusze tożsami etnicznie.
 • @Wrzodak Z. 09:25:45
  " Bo hejterom kalstein, przybłęda do Polski to widać, że słabo płaci."

  Gdyby nie ten Kalksztajn, to byś siedziałw strachu przed islamistami.
  Tak pasuje Tobie ubogacenie polskiej kultury przez Arabów?
 • @Talbot 09:48:42
  Chłopie, ISIS i Bin Laden, Al Caida i inne syjonistyczne twory to wymysły tych z Pentagonu i Jewrei, Oni nie muszą tu nad Wisłą robic żadnych zadym, ponieważ tu nie rządzi od praktycznie wojny interes narodowy. Tu rządzi jeden i ten sam agent, Kalstein to ich wiśienka na torcie, ten ,,żond" i rezydent kierowany przez ciotke z tylnego siedzenia, to w ukropie uwijają się dla swoich mocodawców, Czy tego nie widzisz?
  Ja Kalsteinowi zawdzięczam min., że jestesmy w euro - kołchozie, pod butem banksterii finansowej, butem usraelskim, rozbiorom Polski, a w moim przypadku przyczynił się do likwidacji fabryki traktorów w Ursusie raze z PO i PSL-em.
 • @Wrzodak Z. 13:24:05
  "Chłopie, ISIS i Bin Laden, Al Caida i inne syjonistyczne twory to wymysły tych z Pentagonu i Jewrei, "

  Terroryzmu nie ma, to wszystko false flag.

  Dziwne, że Putin jeszcze o tym nie wie i nadal walczy z terroryzmem

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/a223-600x300.jpg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-putin-podpisal-krytykowane-ustawy-antyterrorystyczne-2016-07
 • @Wrzodak Z. 13:24:05
  //Ja Kalsteinowi zawdzięczam min.że //
  że dziś jestem ......
  nikim

  przykre
 • @Wrzodak Z. 09:20:27
  // Gwarantuje ci, czy za miesiac czy za 5 lat zamienicie się rolami z Piskorskim.//

  Wymiana na moście Glienicke (Glienicker Brücke) ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31