Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Miejsce zdrajców co głosowali za CETA jest na śmietniku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander Jabłonowski - Kto jak głosował za CETA, który europoseł jest godzien a kto zasługuje na rynsztok.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=g66rLTT4mFg 

film: Sumienie Narodu

 

KOMENTARZE

 • 3 uwagi:
  1. Glufosinat produkuje Bayer, odporne na niego są nasiona "LibertyLink" i "Roundup Ready" - od Monsanto. Pragnę przypomnieć koncern Bayera, Leverkusen, Niemcy (ten od Aspiryny, aktualnie testuje na polskich pacjentach lek Xarelto), przejął koncern Monsanto (ten od Orange i GMO) za około 60 miliardów Euro, czyli na dzień 10 marca 2017 roku: 260 mld i 400 mln złotych.

  Dla porównania: budżet rządu RP przewiduje na rok 2017 wydatki w wielkości 325 miliardów złotych. Z powodu lobbyingu firmy Bayer rząd niemiecki forsuje w Europie CETA, pomimo milionów podpisów w Europie przeciwko ISDS (Investor-State-Dispute-Settlement), TTIP CETA i TiSA .

  2. Rezolucje Parlamentu Europejskiego mają charakter informacyjny, rządzi przecież bezpośrednio klika z Komisji Europejskiej w drugim rzucie Rada Europy, a konsultatywnie jest ten cyrk nazywany "Parlamentem Europejskim". Oni są od przyklepywania. Co samodzielnie parlament UE wbrew KE lub RE stworzy, to dokument znika w archiwach bez echa (np. rezolucja o NSA, czy o polach em).

  3. Trzeba mieć wizję zmiany, ale i poparcie. Poparcie społeczeństwa nie istnieje. Ludzie troszczą się o swoje rodziny, pracują i nie mają czasu czytać w Internecie. Takie wyprane z życia zwłoki w wieku 21-25 lat, to ja obserwowałem w Polsce jeszcze za komuny przed 40 laty.
 • @adevo 03:33:02
  najważniejsze są gadżety. Młodzi, zresztą starzy też nic nie chcą wiedzieć na temat otaczającej nas rzeczywistości .Najważniejsze to jak najszybciej pochwalić się na FB nowym nabytkiem, zamieścić fotki z wakacji nawet zanim jeszcze się tam dojechało. Skundlenie społeczeństwa osiąga chyba nienotowany w historii poziom. Zauważyłem ciekawą sprawę. Wielu starszych ludzi co nieco kuma , ale to przeważnie słuchacze RM.
  Niestety, przeznaczenie musi sie dokonać co pewnie niedługo się stanie i wszystko zacznie się od początku. Z tego co widzę obecne społeczeństwa nie zasługują na trwanie. To bezwolna tłuszcza idąca jak stado baranów na zatracenie.
 • @zadziwiony 07:38:29
  >Wielu starszych ludzi co nieco kuma, ale to przeważnie słuchacze RM.
  -----------------------------------------------
  Jeżeli wobec młodych ani KK, ani RM nie spełnia oczekiwań to znaczy, że ci starsi wykształcili swoje pozycje inaczej, bez pomocy RM czy KK!

  Narzuca się refleksja, że to nie tylko niemiecko-polskie mass media, ale przymus do bycia biednym (polityka prożydowska), popierany przez KK wytwarza postawy niewolniczo-konsumpcyjne.

  Pokutować i się spowiadać..
  Lub: spokojne ciele dwie matki ssie..
 • @adevo 16:06:33
  "Pokutować i się spowiadać..
  Lub: spokojne ciele dwie matki ssie.."

  I tutaj mam "życiowy"problem. Oby dwie postawy są przeciwne memu charakterowi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930