Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

23.02.2017 "Klątwa" - protest przed Teatrem Powszechnym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj wieczorem przed Teatrem Powszechnym przed tzw. spektaklem „Klątwa” odbył się protest zorganizowany przez Stanisława Sadowskiego z Krucjaty Młodzieżowej. Modlitwę prowadził ks. Jerzy Garda. W ten sposób protestowano przeciwko spektaklowi.

 „Modlimy się, by wynagrodzić Panu Bogu za ten grzech. Uważamy, że to nie jest przypadek, że takie rzeczy się dzieją i to jest po prostu bluźnierczy terror. Chce się przyzwyczaić ludzi do oglądania ohydy, do koegzystencji z ohydą, z bluźnieniem Panu Bogu” - powiedział Stanisław Sadowski.

Zebrani przed Teatrem Powszechnym trzymali transparenty m.in. „Stop bluźnierstwom”, „Nie chcemy dotacji dla profanacji” czy „Kultura, nie bluźnierstwa”. Niektórzy mieli na sobie czerwone płaszcze z białymi krzyżami. Kilkakrotnie odmówili różaniec.


"Klątwa" - protest i modlitwa prowadzona przez ks. Jerzego Gardę i Krucjatę Młodzieżową przeciwko plugawemu "spektaklowi" w dniu 23.02.2017 pod Teatrem Powszechnym
https://www.youtube.com/watch?v=HftX-QS3-6g


O bluźnierczym spektaklu Jan Bodakowski

https://www.youtube.com/watch?v=8xEpFAza5sM&t=8s

Haniebne słowa partnera Ewy Kasprzyk do protestujących

 

https://www.youtube.com/watch?v=YUSJ8uhMVXM

  

KOMENTARZE

  • Najwyższy czas aby
    zakazać finansowania ze środków publicznych czyli z pieniędzy odebranych nam siłą, jako podatki - zadań które z zasady nie służą wszystkim obywatelom.
    Kiedy będą wystawiać przedstawienie na swój koszt czyli z tego co zarobią na biletach to wezmą pod uwagę opinię nas widzów. Obecnie kiedy kasę dzieli urzędnik miejski to widz jest tylko jakąś niepotrzebną przeszkodą.
    No bo jaki z widza pożytek kiedy pensję "aktorom" i dyrekcji teatru płaci urzędnik a podatnik najczęściej nie ma nawet czasu aby pójść do teatru.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930