Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

Robią nas w konia: Politycy o PODATKACH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd, globaliści i unijni faszyści. Dziś o hipokryzji polityków w sprawie obniżania podatku.

 Fakty są takie, że obniżanie podatków są dobre, wręcz zbawienne dla kraju, dla gospodarki. Politycy doskonale wiedzą, że obniżanie podatków jest dobre i korzystne, tylko dlaczego tego nie robią? Problem jest taki, że im niższe podatki, tym my mamy więcej pieniędzy, tym mniej pieniędzy mają politycy do dyspozycji. Im mniejsze podatki, tym więcej firm powstaje, więcej firm się rozwija, chętniej firmy inwestują, więcej ludzi zatrudniają, lepiej płacą, jednym słowem im więcej bogactwa tworzymy, tym bardziej jesteśmy bogatym społeczeństwem.

"..cała polityczna nowomowa ukierunkowana jest na to, żeby nas ogłupić w tym sensie, żebyśmy uwierzyli w idiotyzm, że "im więcej pieniędzy w budżecie tym lepiej" - i politycy wymyślą dowolną bzdurę i powiedzą każde kłamstwo, żeby ludzi oszukać, omamić, że "im więcej pieniędzy nam zabiorą tym dla nas lepiej" - bo dokładnie to oznacza zdanie "im więcej pieniędzy w budżecie tym lepiej"

Więcej w filmie: 

https://www.youtube.com/watch?v=gOlosbXV1DI

 

film: podziemnaTV

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031