Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

"Zaklęte losy naszej Ojczyzny Polski. Rejtan".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander Jabłonowski. Musimy wyciągać korzyści nawet w beznadziejnej sytuacji. Każda Polska jest Polską. Jestem Polakiem i mam Polskie Obowiązki.

 Wszystkiego najlepszego dla Polaków i dla Polski w 2017 roku, a wrogowie naszej Ojczyzny niech żyją w wiecznym strachu i w hańbie bo my Polacy idziemy po nich, by ich ukarać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=cgjImaZu4HA

 

 

film:Sumienie Narodu

KOMENTARZE

 • Szczęśliwego Nowego Roku
  :)
 • Jabłonowski
  O jakiej Ojczyżnie i czyjej Jabłonowski mówi??? Z ikm on idzie po nich??? Ile liczy jego oddział??? Kogo uważa za wrogów naszej Ojczyzny???
  Te inne watpliwosci nasuwają się w stosunku do tego gościa. Czy on robi cyrk, czy na poważnie traktuje to co robi. Kilka zdań wyjaśnień:

  My, Polacy nie mamy swojego kraju niepodległego, ponieważ o niczym ważnym My nie decydujemy. Wszystko jest w rękach obcej agentury, polityka obronna, pieniądza, gospodarki, kultury, spraw zagranicznych itd. W tych kluczowych sprawach szpiedzy tzw. zachodu udający Polski ,,Żond" realizują politykę usraela w Polsce, realizują politykę wszechpoteżnych mafii korporacyjnych itd. My, Polacy nie mamy żadnej władzy w Polsce, to jaką to niby Niepodległosć utracimy???? To sprzątaczki z Pentagonu z sprzątaczkami z Berlina, Tel Avivu czy Moskwy ustalają politykę w Polsce.
  Tu nie dzieje się nic przypadkowo.
  Szydełkowa wraz z tym wyjątkowym szpiegem od wojska decydują o okruchach z stołu, To np; w sprawach wojska to nie Macierewicz decyduje co ma kupić z usraela, to oni decyduja co jemu chcą sprzewdać i za ile. O jaką Niepodległosć mamy walczyć???? Jaką Niepodległosć utracimy na rzecz Rosjii???? Nasza Niepodległość jest w parchatych łapach za oceanem.
  Pomimo tego przyłaczam się do życzen.
 • Do @Wrzodak Z. 10:27:27
  Dokładnie tak jest panie Wrzodak ! to nie Polska ale żydowski obóz dla Polaków Słowian , To typowe państwo policyjno-tajniackie !
  gdzie 10 % mniejszość żydo-chazarska ! to kasta [ jak o sobie mówią w TV ] M WSZELKIE PRAWA I PRZYWILEJE !
  reszta poddanych praktycznie pozbawieni są wszelkich praw !!! są aresztowani pod byle pretekstem jak [ Mateusz Piskorski ] czy dostają wysokie wyroki za spalenie kukły żyda !
  !
  żydo polin to obóz zniewolenia ! to Apartheid !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Wolna Polska to Polska SŁOWIAN !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031