Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Kontr pikieta pod ambasadą rosyjską

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeciw terroryzmowi i amerykańskiemu imperializmowi. Partia Razem, pod flagami działających w Syrii organizacji uznanych przez ONZ za terrorystyczne, przeprowadziła pod ambasadą Rosji pikietę.

 Pikieta rzekomo była skierowana przeciwko nalotom rosyjskich sił powietrznych na Aleppo, faktycznie zaś wspierała terroryzm i amerykański imperializm. Chyba ze wstydu (bo co to za lewica, która wspiera imperializm?), pikieta odbyła się nie przed dobrze widocznym wejściem do ambasady, ale na nieoświetlonym parkingu pod konsulatem. Nie podnoszono tez w górę partyjnych fioletowych flag, a wódz Adrian Zandberg, nie przemawiał choć był na miejscu, ale skrywał się w cieniu. Zamówione, wykonane? Nie mówiąc już o tym, że od dwóch tygodni naloty zostały wstrzymane, a rząd syryjski utworzył 7 humanitarnych korytarzy, którymi ludność cywilna mogłaby opuścić miasto. Niestety nie pozwalają na to terroryści i "umiarkowani" terroryści sprzymierzeni z Amerykanami. Do próbujących się wydostać z miasta ludzi, strzelają. Stale ostrzeliwują też dzielnice wyzwolone już przez wojska rządowe z rąk terrorystów.
Aktywiści Zmiany zorganizowali kontrpikietę przeciw wspieraniu terroryzmu i imperializmu.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JO-gCT4eiGw

 

film i tekst: Zmiana TV

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930