Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

Akt Łaski w sądzie, czyli ułaskawienie po polsku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj 23.11.2016 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieście wręczono ułaskawienie ze strony Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Liczono na nie ułaskawienie, tylko na uniewinnienie, a w momencie kiedy uniewinnienie jest już niemożliwe,

 na kasację i jak gdyby na wymazanie tego wyroku, który na nich ciąży. 20 listopada 2014 roku pod Sejmem na ul. Wiejskiej odbywała się manifestacja przeciwko fałszerstwom wyborczym w Wyborach Samorządowych, które odbyły się cztery dni wcześniej w Polsce. Po przemówieniach przedstawicieli różnych organizacji, kilkadziesiąt osób weszło do środka Komisji Wyborczej, wręcz byli zaproszeni, aby spotkać się z ich przedstawicielami. Na przedstawicieli czekali do północy. Zostało to przedstawione w mediach jako okupacja Komisji Wyborczej. Większość osób wykruszyła się. Do prewencji została wezwana Policja ok. 300 osób. Po nie wykonaniu nakazu opuszczenia pomieszczenia 12 osób zostało wyniesionych i przewiezionych na różne Komendy. Protest był słuszny i skuteczny. Dwanaście osób zatrzymanych  powinno odpowiadać równo wobec prawa. Za ten sam czyn, części osób sprawy zostały umorzone np.  w przypadku Ewy Stankiewicz, część osób skazanych w pierwszej instancji zostało uniewinnionych w drugiej instancji np. Grzegorz Braun, natomiast trzy osoby które w drugiej instancji Sąd Apelacyjny potwierdził wyrok z pierwszej instancji i zostali prawomocnie skazani.

Więcej na ten temat w filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=7mBJWBSNGBU

 

Skandaliczne wręczenie Aktu Łaski w sądzie, czyli ułaskawienie po polsku

https://www.youtube.com/watch?v=XrZOdiTxubc


Filmy: Sumienie Narodu

 

KOMENTARZE

 • -----NARÓD SUWERENEM - już zapomniałam .......
  Pięknie PATRIOTOM POLSKIM - DZIĘKUJĘ ! .
 • @kfakfa 13:09:49
  Uśmiech PAD świadczy o stanie "wyższej łaski".
 • kfakfa
  Ponieważ zdjęcie zamieszczone przez pana nijak się ma do treści postu, więc zostało usunięte.
 • ZASTANAWIAJĄCE? NIEŚLUBNA CÓRKA JARUZELSKIEGO?
  Pani prezes sądu, kóra wręczała Akt Łaski nie była w todze, nie miała łańcucha z Orłem i zachowywała się z widoczną dezynwolturą. Obserwuję ją właśnie na filmach Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej, która w tym dniu dzielnie pracowała jako redaktor TELEWIZJI NARODOWEJ. I coś mi nie daje spokoju, jak się patrzę. Zauważam charakterystyczne cechy, widoczne również w urodzie Pani Moniki Jaruzelskiej. Nie, to by była bomba, jak by się okazało, że są siostrami!
 • NIEZWYKLE SZLACHETNA POSTAWA NOWAKA
  Panowie Ułaskawiani zaprezentowali się bardzo elegancko, godnie. Najlepiej wypadł Pan Redaktor Nowak, który nie dał się emocjonalnie złamać i odmówił podania dłoni Pani Prezesce. To jest bardzo ważne, żebyśmy mieli świadomość - System Antypolonizmu wykorzystuje naszą chrześcijańską szlachetność i uprzejmość, aby się wcisnąć na nasz poziom. Jak się nie wie, to się nie rozumie - że to są ludobójcy, którzy nie podają nam dłoni ot tak, żeby się przywitać, czy pogratulować. Oni owszem, korzystają z tego gestu - aby uśpić naszą czujność, a potem z premedytacją zabić, zgwałcić trupa i okraść grób. Obecnie obserwujemy jak po stu latach od nawały bolszewickiej System Antypolonizmu szykuje najazd bisurmański na Europę. Oni są podczepieni, przez różnych Geremków, Bartoszewskich i Tusków do wielkiego planu likwidacji Europy - enklawy białego czlowieka. Casus Czeczetkowicza i Rybaka o tym mówi.
  Chwała Zenonowi Nowakowi za to, że się spostrzegł i nie podał dłoni tej pani. Ona jest winna, ona przynalezy do antypolskiej kasty sądowniczej, to jest koleżanka sedziego Birskiego, który skłamał w sprawie mojej przeciwko Szpitalowi Wolskiemu, takiemu komuś się dłoni nie podaje.
  ==========
  TUTAJ - link do znakomitego filmu Miernickiej z wypowiedzią o kontekście sprawy:
  https://www.youtube.com/watch?v=vn4hzGEuJFI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930