Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

Rybak: "Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotr Rybak, skazany przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za spalenie kukły żyda przedstawia swoje refleksje co do wyroku oraz samego przebiegu procesu.

 "To jest wyrok polityczny. Hucpa w sądzie w Polsce. (...) A wszystko po to, by pokazać jak bardzo Polska jest dziś antysemicka" - mówi Rybak. Jego zdaniem nie ma żadnego antysemityzmu, natomiast jest opór wobec grupy wpływowych Żydów, którzy sprzedają nasz kraj. 


"Trzeba jasno powiedzieć, ze sędzia przekroczył wszelkie granice dobrego smaku i granice prawa wręcz. W swoim uzasadnieniu użył sformułowania o polskich tradycjach antysemickich. (...) I to w imieniu Rzeczypospolitej. To jest coś nieprawdopodobnego, więc musiałem zareagować" - uzupełnia znajomy Rybaka, Jarosław Bogusławski, który na wniosek sędziego został usunięty z sali przez policję. 

Piotr Rybak podkreślił raz jeszcze, że kukła miała symbolizować Georga Sorosa, żydowskiego spekulanta odpowiedzialnego m.in. za gospodarczą zapaść Polski na początku lat 90' (tzw. Plan Balcerowicza) oraz ostatnią falę arabskiej imigracji do Europy. 

"Gdyby to zależało ode mnie, wydałbym (...) karę dożywotniego więzienia dla tego przestępcy międzynarodowego" powiedział Rybak i dodał: "Za ojczyznę nasi dziadowie i ojcowie przelewali krew. Ja pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony i będę jeszcze bardziej walczył o Polskę".

 

Tekst: Piotr Korczarowski

 

https://www.youtube.com/watch?v=0tdzODsJG-o

film: eMisjaTV


 •  

KOMENTARZE

 • Chwała Bohaterom!
  Cześć i chwała Panu Piotrowi Rybakowi
 • BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ W OBRONIE BOHATERA, KTÓRY...
  ...się przeciwstawił ludobójstwu. To co robił Soros i jego masońscy kamraci (w tym Geremek) to jest ludobójstwo na białych narodach Europy. Niestety, jako parawan owa zbrodnicza banda ludobójców używa Żydów. Jestem zdumiony, że Żydzi Polscy nie wystąpili gremialnie w obronie Rybaka. Przecież Rybak swoim heppeningiem politycznym doskonale broni właśnie Żydów przed manipulacjami Sorosa i Wspólników. Co za beznadziejne elity mają współczesni Żydzi. A już te wrzeszczące panie Żydówki w sądzie, pełne agresji i głupoty lejącej się z lic - to już groteska.
  Ech, co za czasy...
  [zadumał się nad donioslością politycznej demonstracji Piotra Rybaka z roku 2015-go przeciwko ludobójstwu Słowian]
  [i powiązał ten heppening z równie donioslym, pionierskim filmem Adama Czeczetkowicza z roku 2013-go]
  [odczuł dumę, że miał zaszczyt znać i współpracować z autentycznymi bohaterami narodowymi]
 • Baczmy na właściwe nazewnictwo
  .
  „Żydów, którzy sprzedają nasz kraj ”, nie sprzedają, oni RABUJĄ, jak zresztą od prawie tysiąclecia jesteśmy przez te bandy talmudystów rabowani

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Używając narzuconej nam terminologii, tracimy możność zrozumienia wydarzeń

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Słynny NSZZ to także „Hucpa … w Polsce ”, na którą dali się Polacy nabrać zapominając własnego języka.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  „tzw. Plan Balcerowicza” to plan Sorosa imienia Balcerowicza, który w tym planie grał zaledwie rolę „słupa”. Nie ubóstwiajmy jednak Sorosa zbytnio, ten jest też jedynie oficerem do specjalnych poruczeń MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  tego rodzaju plany są przygotowywane przez liczne tzw. „think tanks” na usługach MWF.

  Różnica pomiędzy okupacją w latach czterdziestych a obecną jest ta, że wówczas było chyba mniej kolaborantów, zawodowych kolaborantów zamknięto w gettcie, i Rybak wylądował by na Pawiaku.

  „sędzia … W swoim uzasadnieniu użył sformułowania o polskich tradycjach antysemickich.”, jak widać w siłach sądowych okupanta nie brakuje kolaborantów, być może był to kolejny goj szabasowy. Do sił sądowych, ustawodawczych i wykonawczych rekrutuje okupant na kolaborantów i konfidentów także gojów szabasowych, tresowanych przez znany POPiS SLD, PSL, ... aż do zjawisk chwilowych jak Palikokotki, Kukizki i nowocześni Petru. Okupantowi udało się przekonać znaczną liczbę Polaków, że żadnej okupacji nie ma.
 • gdyby Rybak spalił "ruska"
  Gdyby Rybak spalił jakiego "ruska" a najlepiej samego Putina i to żywego, to dostałby nagrodę, dotacje na dalszą działalność, order, zostałby ustanowiony "autorytetem" itd., a Pan Antoni osobiście uścisnąłby dłoń, ale poważyć się na kukłę żyda toż zbrodnia nad zbrodniami.
 • Już za to spotyka żydków kara Boska.
  http://reporters.pl/3746/plonie-najwieksze-miasto-w-polnocnym-izraelu-masowa-ewakuacja-wideo/
 • @Laznik 01:14:22
  Wrocławski sędzia Marek Górny , nazwał naród Polski : NARODEM Z TRADYCJAMI ANTYSEMICKIMI , gdyby dziś ! obowiązywał w Polsce honorowy kodeks Boziewicza ODSTRZELIŁ BYM MU ŁEB LUB UKATRUPIŁ KARABELĄ ZA TE SŁOWA ale chooja na pojedynki się nie pozywa nawet DZIŚ ! MAREK GÓRNY pracownik wrocławskiego sądu . WNIOSEK , PETYCJA I SONDAŻ / W SPRAWIE UCHYLENIA IMMUNITETU I POSTAWIENIA ew. zarzutów z Art. 133 kk. WITAM DZIŚ DALSZY CIĄG SPRAWY „SĘDZIEGO ” WROCŁAWSKIEGO SĄDU MARKA GÓRNEGO Całość tu https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/24/marek-gorny-pracownik-wroclawskiego-sadu-wniosek-petycja-i-sondaz-w-sprawie-uchylenia-immunitetu-i-postawienia-ew-zarzutow-z-art-133-kk/#comment-291496 W Polsce sędziami i prokuratorami są potomkowie UBeków i SBków. Oni NIE WIEDZA nic o sprawiedliwości i prawie naturalnym. Dla nich sprawiedliwość jest wtedy, kiedy mają rację i siłę - to gangrena, nie urzędnicy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031