Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Dr Zbigniew Kękuś domaga się wyjaśnień

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana odbędzie się 19 listopada 2016 w Krakowie-Łagiewnikach. Dzień później w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, będzie można go dokonać we wszystkich kościołach w Polsce.

 To zwieńczenie nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski. Dr Kękuś apeluje o wyjaśnienie możliwej korupcji w Brzegach, gdzie odbyły się ŚDM. To jak rozegrał burmistrz Wieliczki Artur Kozioł sprawę Brzegów, to mistrzostwo świata. Za pieniądze wszystkich zrobił z terenu zalewowego ładną część województwa. Koszty jakie poniosła sama gmina są owiane tajemnicą. W kwietniu 2016 r portal gazeta krakowska pl. podała taką informację: teren w Brzegach na którym odbędzie się nocne czuwanie, a potem finalne obchody ŚDM w dużej mierze składa się z prywatnych działek. Ich właściciele użyczyli ich na rzecz ŚDM bezpłatnie, a w zamian dokonane zostaną na nich prace melioracyjne. Decyzja o tym, że Brzegi będą gościć ŚDM zapadła trzy lata wcześniej. Kardynał Dziwisz trzymał to w tajemnicy. Kto miał do tych wiadomości dostęp, mógł kupić za bezcen działki. Tak tez i robiono. Sprawą zajęło się CBA. Poruszono też sprawę powiązania rodzinnego burmistrza Wieliczki Artura Kozioła z kard. Dziwiszem.

Więcej na ten temat w filmie

Drugim wątkiem jest apel do Episkopatu Polski o wyjaśnienie, czy kardynał Dziwisz jest masonem. 


https://www.youtube.com/watch?v=-V_xuCZun9c

 

 

film: monitorpolski

  

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930