Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

„STOP CETA”! – organizator Młodzież Wszechpolska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

22 października 2016 r na Placu Zamkowym w Warszawie Młodzież Wszechpolska zorganizowała protest przeciwko umowie CETA. Nie dla globalizacji.

CETA przyniesie utratę miejsc pracy, amerykańskie firmy zaleją Polskę, co doprowadzi do upadku małych przedsiębiorstw i podkopania naszej gospodarki. Produkcja żywności stanie się droższa, a sama żywność będzie gorszej jakości. Rolnictwo polskie zostanie zniszczone przez kanadyjski model przemysłowy. Jeśli polski rząd podpisze umowę, polskie sklepy zaleje genetycznie modyfikowana zywność, niekiedy nawet klonowana. Paweł Heinrich z Lublina mówił o skutkach wprowadzonej już umowy TPP w Nowej Zelandii, a Adam Bednarczyk z Polsko – Polonijnego Zgromadzenia Niepodległościowego mówił o USA. Skandowano okrzyki „Nie dla CETA”, „Polacy przeciw globalizacji”.

Wcześniej odbył się też protest pod ambasadą Kanady. Organizatorem protestu byli Zjednoczeni dla Polski.  https://www.youtube.com/watch?v=o1vnn7FT-tU

 

  

 

KOMENTARZE

 • Autorka
  Protest ze wszechmiar słuszny. Organizator też właściwy. CETA to śmiertelne zagrożenie nie tylko dla suwerenności państwa, ale i dla istnienia narodu.

  Tylko ruchy narodowe i uczciwie demokratyczne mogą dziś wskazać ogółowi narodu drogę ratunku przed idącą za CETA najgorszą z form nazizmu - szowinizmem ideologicznym i to w jego najgorszej formie korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

  Patrząc na załączone obrazki nie sposób nie skojarzyć ich z Legionami Piłsudskiego w Kielcach, kiedy to rodacy zatrzaskiwali okiennice, żeby ich nawet nie widzieć.

  Przerażająca potrafi być bierność społeczeństwa.

  A mistrz Kaczmarek to widział już dawno ...

  https://youtu.be/4P2yn0mRqTI
 • ----- pojawił się PROFESJONALNY głos w przestrzeni publicznej !!.
  https://www.youtube.com/watch?v=k0Fqx3bjoDs
 • @ninanonimowa 13:01:32
  Facet dobrze gada, bo takie umowy są pisane językiem prawniczym i naszpikowane kruczkami z różnych dziedzin, a więc bardzo wątpliwe, żeby nawet jeśli ktokolwiek to przeczyta dokładnie wiedział o co chodzi i mógł przewidzieć wszelkie konsekwencje.
  Poza tym sam tłumacz, a raczej tłumacze również powinni być specjalistami w dziedzinie prawa, a nie byli, bo przetłumaczyli proste treści odwrotnie niż jest ich znaczenie w oryginale. Sprawa ma trafić do prokuratury.
  https://youtu.be/tzt10dcyywI
 • @Lotna 14:22:30
  Ziobro się wypowiedział, że CETA ograniczy polską suwerenność, ale rząd jest za, pomimo swojej patriotycznej retoryki.
  https://youtu.be/lcWyFeE8zDU
 • @Lotna 14:34:57
  --- bosz to NIErząd ........

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930