Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

Zatrzymać umowę CETA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sobotę 15 października dbył się protest przeciwko CETA. Organizatorem protestu byli Zjednoczeni dla Polski. Protestujący i różne organizacje zebrali się pod Pałacem Kultury i Nauki. Prowadzącym był Kamil Glizia.

Głos zabrali organizatorka protestu Alicja Chamryk, Michał Nieznański z Narodowców RP, Roland Dubowski z Obozu wielkiej Polski, Piotr Wasiłowski  Zjednoczony Front Narodowy, Rafał Mossakowski Centrum Edukacyjne Powiśle, Wojciech Olszański, Marcin Świderski Narodowa Wolna Polska, Jakub Perkowski Wojownicy 15. Skandowano okrzyki przeciwko podpisaniu umowy CETA oraz TTIP.

Po przemówieniach protestujący wyruszyli spod PKiN i ulicami Warszawy przeszeszli pod Punkt Informacyjny Komisji Europejskiej przy ul. Jasnej. Tam głos zabrali Marcin Czarkowski, Paweł Heinrich, Adam Bednarczyk Polsko Polonijne Zgromadzenie Niepodległościowe, Adam Czeczetkowicz, Szymon Dudek „Pobudka”. 


 

https://www.youtube.com/watch?v=DHLs714H-LU

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Represje Policji na proteście STOP dla CETA TTIP GMO

  https://www.youtube.com/watch?v=gwzdDTJGU7w
 • @
  Niedziela 16.10.2016 protest przeciwko umowie CETA zorganizowany przez Brygadę Mazowiecką ONR w Warszawie pod Klubem Unii Europwjskiej na ul. Jasnej.

  https://www.youtube.com/watch?v=3qj7w_JgCh4
 • Szczerze mówiąc spodziewałam się większego tłumu
  Na zachowaniu prawa do wyboru aborcji w ekstremalnych przypadkach kobietom zależało, to wyszły na ulicę, matki i babcie też.

  No a gdzie ci mężczyźni się podziali? Nie zależy im na ich miejscach pracy? Mają ochotę zostać niewolnikami korporacji?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930