Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

„Czy mnie zamordują dla Andrzeja Zolla i reszty ferajny?”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Od 1989 roku coraz intensywniej kraj pomiędzy Tatrami i Bałtykiem( ludzie zamieszkujący ten kraj) jest dzielony na naród wybrany i naród je..ny.”. Dr Zbigniew Kękuś niestety znalazł się w tej drugiej grupie je…ych przez wybranych.

 Czy Prokurator Prokuratury Krajowej Krzysztof Domagała zna prawo, czy tylko wydaje mu się, że je zna? Fragment z pisma jakie otrzymał Zbigniew Kękuś w dniu 5 września:


„Wszystkie czyny zarzucone Panu, popełnione zostały w bliżej nie ustalone dni, niemniej nie ustalono po jakiej z pewnością dacie nie mogły zostać popełnione”.

Zostały popełnione, nie, że je Pan popełnił, tylko zostały popełnione, co najlepsze, w nie ustalone dni. Czyli przez 10 lat nie udało się ustalić, co jest obowiązkiem Prokuratury w jakim czasie popełniono czyn.

W drugiej części filmu dr Zbigniew Kękuś mówi i pokazuje  wynagrodzenia sędziów i prokuratorów. Poniżej 10.000 zł nie zarabiają, nawet ci już dawno są w stanie spoczynku.

Więcej na ten temat w filmie.


 https://www.youtube.com/watch?v=AdhUDqw22P0

 

film: monitorpolski

 

KOMENTARZE

  • Jak można określić kraj w którym prokurator zarabia dużo więcej niż...
    bardzo wysoko wykwalifikowany nauczyciel?
    Co to za kraj, gdzie komornik zarabia dużo, dużo, dużo, dużo... więcej niż bardzo wysokiej klasy profesor akademicki?
  • @Jan Paweł 22:17:45
    Taki kraj można określić tak jak to słychać na filmie. Krajem gojów je…ych przez tych „wybranych”. „Wybranych” oczywiście przez samych siebie. Jak się Polacy nie obudzą i nie zrobią lustracji, a po niej wszystkim won, to lepiej nie myśleć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930