Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1225 postów 964 komentarze

"Dramatyczny apel Adama Słomki"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W trakcie protestu przed Sądem Najwyższym Adam Słomka, przedstawiciel KPN „Niezłomni” oraz główny organizator miasteczka namiotowego w obronie Zygmunta Miernika, zwrócił się z apelem do środowisk patriotycznych.

Chcę zaapelować do byłych więźniów politycznych, z którymi siedziałem w celach. Chciałem prosić, żeby tu do nas przyszli: Romuald Szeremietiew, Tadeusz Stański, Dariusz Wójcik, Michał Januszewski.. Jestem zdziwiony, że od trzech tygodni żaden z tych moich przyjaciół nas nie odwiedził – powiedział Słomka.
 
 
Gdzie jest Zarząd Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność? Gdzie jest Region Śląsko-Dąbrowski? Gdzie jest pan przewodniczący Solidarności? Macie tutaj swego kolegę, który nadstawiał głowę, ryzykował zdrowiem i życiem, żeby Solidarność mogła się odbudować – pytał rozgoryczony Słomka.
 
 
Pamiętacie jak szliśmy w marszach w obronie telewizji Trwam? Gdzie jest TV TRWAM? Gdzie jest nasza nowa telewizja – pytam prezesa Kurskiego – powiedział przewodniczący KPN.
 
 
Zwróćmy się w najbliższych tygodniach do naszych przyjaciół i zapytajmy. Nie jest Ci wstyd, że cię nie ma i nie pomagasz? Bardzo proszę, żeby naszym świadectwem, naszym przykładem, zrobić wstyd innym. To jest bardzo ważne żeby pokazać, że jest ich zwykłym obywatelskim obowiązkiem spłacać dług wobec tych, którzy walczą na pierwszej linii, którzy protestują w miasteczku namiotowym, marzną nocami oraz tych, którzy siedzą uwięzieni – dodał Słomka kończąć swoją wypowiedź.
 
źródło: solidarni 2010
 

KOMENTARZE

 • @Ewinia
  Polecam jak to na majdanie panowie pomagali obalać legalny rząd . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=7jHHxohMM4Y
 • -----Pani Ewinia
  --zepsuł się Pani RADAR. Krąży Pani w środowisku ludzi, o których wszystko można powiedzieć ale nie ! SŁOWIANIE PATRIOCI !!.
 • Żyd Słomka robi Panią w bambuko
  Żyd Słomka na Majdanie (już 50 sek. filmu):

  https://www.youtube.com/watch?v=7jHHxohMM4Y
 • @
  Te filmiki z Ukrainy, to zupełnie inna sprawa, nie mająca nic wspólnego z obecną sytuacją pana Miernika. W tej chwili jest ważne to, że człowiek, nasz rodak, były opozycjonista antykomunistyczny, został skazany na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za tortowy protest wobec ochrony zbrodniarzy stanu wojennego. Poszedł do więzienia, natomiast Kiszczak za swoje zbrodnie podczas stanu wojennego nigdy nie odpowiedział. To jest patologia, a z patologią trzeba walczyć. Nie uważam, żeby od sprawy odwrócić się plecami i pozostawić go samemu sobie. Dzisiaj Miernik, jutro może być każdy z nas.
 • @ewinia 06:57:55
  Ten lump wspierał jeszcze gorszych zbrodniarzy na UPAdłej, wspierał interesy syjonistów i wszelkiej maści zbrodniarzy z żydowskiego tzw. ,,majdanu". Lump niech teraz zgłasza się do żydda syjonisty Kołomojskiego, to w jego min. interesie działał razem z skompromitowanym Słomką.
 • @e-misjonarz 11:49:48
  Trzeba było dać link do całego artykułu, a nie wyrwać tylko kawałek i nim manipulować. Tu jest całość
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Prezydent-Andrzej-Duda-ulaskawi-Zygmunta-Miernika,wid,18501503,wiadomosc.html?ticaid=117b7b
 • @ewinia 06:57:55
  Witaj koleżanko,
  Zapytaj przy okazji Pana Słomkę czy podejmie obronę więźnia Pana Mateusza Piskorskiego, czyżby wszyscy zapomnieli o nim ? Zapytaj jaki jest jego stosunek do tego więźnia politycznego ? Rzut tortem w sędziego wyceniony na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia - co to jest za wyrok, widziałam w tramwaju podobny wybryk chuligański - kobieta rzuciła sałatką w majonezie w swojego partnera darła się że sałatka jest niesmaczna , poplamiła wiele ubrań, darła się na wszystkich i wysiadła. Uszło jej to bezkarnie. Jaki wyrok zaproponowałabyś tej pani ?
  Pozdrawiam serdecznie
 • @ewinia 06:57:55
  Te filmiki z Ukrainy, to zupełnie inna sprawa . Mogę zapytać się jaka to sprawa ?.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031