Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

„Hanna Gronkiewicz-Waltz pod Sąd! Za finanse publiczne.”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt nie jest zainteresowany włącznie z Prokuraturą i Sądem do tej pory, sprawami majątku Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Nikogo nie obchodzi tak naprawdę majątek Miasta Stołecznego Warszawy.

Jedynie prezydent Lech Kaczyński uruchomił procedurę umożliwiającą uporządkowanie majątku Urzędu , którą Hanna Gronkiewicz-Waltz storpedowała i uniemożliwiła w roku 2007.

Cdn: Wiesław W. Czech tym razem w charakterze powoda a nie świadka przeciwko HGW i Urzędowi m.st. Warszawy! Rozprawa odbędzie się 22.09.2016r. o godz. 13.00 w sali P36 Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieście, ul. Marszałkowska 82


 https://www.youtube.com/watch?v=xT7D2rGqcWY

 


Tydzień temu  https://www.youtube.com/watch?v=04qg2o0lXvs

 

 filmy: Sumienie Narodu

KOMENTARZE

 • @Autorka
  Przecież ona już dawno powinna siedzieć w pierdlu za złodziejską reprywatyzację kamienic w Warszawie a wraz z nią połowę urzędasów z ratusza.
  Niestety w Polsce są ludzie,którzy dbają o to żeby żadnemu żydowi krzywda się nie stała.Oni stoją w cieniu,ale faktycznie poruszają sznurkami władzy w Polsce
 • @matterhorn 21:07:15
  Miejmy nadzieję, że wszystko do czasu. Jak na razie czują się bezkarni. Wreszcie dobro musi zwyciężyć zło i tego się trzymajmy.
 • Powiesic,.... hadre!!!!!
  W kryminale????? i jeszcze ja bedziecie zywic????? Na galaz i cala reszta !
 • To nie prawda że nikogo
  "Nikogo nie obchodzi tak naprawdę majątek Miasta Stołecznego Warszawy."
  Majątek Polaków, i to nie tylko Miasta Stołecznego Warszawy, nie obchodzi tylko jego właścicieli, ale bardzo obchodzi złodziei i na dodatek mają oni bardzo ułatwioną jego grabież z uwagi na brak dbałości o niego właścicieli, z której uczyniono istotę przemian własnościowych majątku od Polaków do ...... eskimosów.
 • Cztery lata rządów Lecha Kaczyńskiego w Warszawie
  dobitnie pokazało, że jego paranoje dyskwalifikują go jako gospodarza, wtedy widzieli to Warszawiacy. Jego paranoje szukania wszędzie spisków i wrogów sparaliżowało urzędników, którzy woleli nie podjąć decyzji niż narażać się na śledztwo. Te czasy to zastój inwestycyjny, trwające inwestycje niewiele co się posuwały. Nawet w budowie metra osiągnięto mniejszy przyrost, niż średnia dla całej inwestycji. Zbudowano odcinek Arsenał - pl. Wilsona z pominięciem jednej planowanej stacji pl. Inwalidów. Miasto popadało w ruinę. Marcinkiewicz widząc to poza jeżdżeniem tramwajem i lansowaniem się chciał pokazać inwestycje i rozebrał nawierzchnię Traktu Królewskiego. Inwestycja była zupełnie nieprzygotowana, brakowało dokumentacji i Warszawiacy brnęli w błocie przez kilka lat. Dlatego w wyborach prezydenckich PiS zawsze w Warszawie dostaje potężnego łupnia.
  Prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz postawiła miasto na nogi. Pobudowano praktycznie 2 mosty, Skłodowskiej i Łazienkowski. Dokończono inwestycję na Trasie Toruńskiej, której nie można było dokończyć od czasów PRL. To najlepszy gospodarz jaki się Warszawie trafił od czasów Starzyńskiego. PiS który jak widzimy dziś niszczy wszystko, do czego się dotknie chce również dorwać się do Warszawy. Dodatkowo bez usunięcia prezydent nie będą mogli postawić pomnika, który przecież obiecał Jarosław.
 • Z Lrchowi Kaczyńskiemu się udało choć był nie tylko prezydentem ale prezesem NIK i ministgrem sprawiedliwości
  Powieszenie "bufetowej" możem ją zakwalifikować na Wawel jak pierwszą damę lizbońskiego wsp;ółojca TRAKTATU ue a dwie damy na Wawelu to jakmultiplikacje w in vitro

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930