Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

11.09.2016 II Miesięcznica Wołyńska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11 września 2016 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu odbyła się II Miesięcznica Wołyńska poświęcona pamięci ofiar ludobójstwa banderowskiego OUN-UPA.

 Głos zabrali przedstawiciele różnych organizacji patriotycznych, Kresowianie oraz przedstawiciele rządu RP.

Uroczystość zbiegła się z Krucjatą Różańcowa za Ojczyznę, która prowadził ks. Stanisław Małkowski, oraz koncertem pieśni Powstania Warszawskiego Filharmonii Traugutta.

 Każdego „11” miesiąca Kresowianie i Patrioci będą w Warszawie i innych miastach spotykać się na Miesięcznicach Wołyńskich pod budynkami publicznymi.

TERAZ CZAS WOŁYŃ ODKŁAMAĆ!!

https://www.youtube.com/watch?v=JO7Lb3u81Q8

 

 

 

 

 

film: Sumienie Narodu, zdjecia habor

 

KOMENTARZE

 • -----WCIĄŻ TO SAMO !! i to samo
  --Polak przed szkodą i po szkodzie ---MANIPULOWANY !!!!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-polski-kandydat-na-prezydenta-2015-03
 • PANI EWINIO... PANI JEST SUPER!
  Pani ma etat w TELEWIZJI NARODOWEJ. Niewyjęty. Ba, co ja gadam! Dwa! Dwa etaty. Fotografa i kamerzysty. Pani jest super! Zapraszam na kawkę w celu omówienia szczegółów. Z ciasteczkiem.
  [rzucił się całować dłonie Pani Ewinii i gratulować kolejnego udanego fotograficznego i filmowego reportażu]
  A widzi Pani - jak się uaktywniła Nasza Nina-Anodina ze swoją złością, że się Polakom udało zorganizować oddolnie i odgórnie, w swojej stolicy porządną imprezę polityczno-historyczną, antybanderowską i katolicką? Ech, aż miło popatrzeć jak ją skręca.
  [zerka z lubością w pełne bezsilnej złości anty-katolickiej teksty Ninanonimowej, na wiorstę pachnącej Duginem]
 • @Eugeniusz Sendecki 06:47:39
  Panie Eugeniuszu
  Moje rączki może Pan całować tym razem tylko za zrobienie reportażu. Gdy film, albo zdjęcia nie są zrobione przeze mnie, zawsze na końcu wpisuję autorów. Tym razem zamieściłam film nakręcony przez Sumienie Narodu, a fotki zrobiła koleżanka habor. Ja nie mogłam być na miesięcznicy, bo w tym czasie byłam w cudownych Górach Stołowych na Szczelińcu i Błędnych Skałach, w Kopalni Złota w Złotym Stoku, w Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, Dusznikach Zdroju, Wrocławiu. Piękna wycieczka i piękne widoki naszej pięknej Polski oglądałam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930