Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

Protest pod PKiN podczas Nadzwyczajnego Kongresu Prawników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja z protestu. 3 września przed PKiN w Warszawie odbył się protest przeciwko rokoszowi sędziów (skierowany przeciwko obecnie demokratycznie wybranej władzy.

Przed głównym wejściem transparenty i banery trzymali członkowie „Niezłomnych”, „Solidarni 2010”, „Oburzeni”, środowiska niepodległościowe z całej Polski, osoby, które się czują pokrzywdzone przez sądy i przez wyroki przez nie wydawane.

Pod opieką policji została przyprowadzona grupka dyżurnych KOD-ziarzy obrońców dawnego sędziowskiego układu. Pokrzyczeli, potupali, po wysłuchaniu przemowy do nich Obrońcy Krzyża Janusza Zielińskiego, spuścili uszy po sobie zabrali swojego banerowego Bartoszewskiego i odpłynęli w siną dal.  

https://www.youtube.com/watch?v=kuuFV3N740I

 

 


 


 
KOD-ziarze przyszli poprzeć protest   https://www.youtube.com/watch?v=ZEpDgi5Avyc

 

 

KOMENTARZE

 • @@@!
  Kukiz krytycznie o Kongresie Sędziów: "Potwierdził tylko degenerację polskiego wymiaru sprawiedliwości"..Nie milknie echo wczorajszego Kongresu Sędziów w Warszawie. Swoją dezaprobatę dla spotkania wyraził na Facebooku - Paweł Kukiz. Zdaniem lidera Kukiz’15 kongres ukazał jedynie „degenerację polskiego wymiaru sprawiedliwości”
  Wczorajszy kongres sędziów tylko potwierdził degenerację polskiego wymiaru sprawiedliwości. Naszym zdaniem polskie sądownictwo wymaga uzdrowienia. Kontrola nad wymiarem sprawiedliwości musi zostać przywrócona Obywatelom
  —pisze Kukiz, przedstawiając jednocześnie propozycje mające uzdrowić wymiar sprawiedliwości w Polsce:

  Nasze propozycje w tym zakresie to: wybór „Sędziów Pokoju” przez Obywateli (jak w USA lub Szwajcarii); obowiązkowe oświadczenia majątkowe sędziów; prowadzenie rozpraw w trybie ciągłym: dzień po dniu; publikacja orzeczeń wszystkich sądów w internecie; zawód sędziego jako ukoronowanie kariery. Ps...Popieram w 100 %. Pogonić leśnych dziadków. Dokładniej, antypolska sekta degeneratów, paserów, szmalcowników, łapówkarzy, oszustów, kłamców, ....12 + 1
 • @@@!
  Polska 38 mln. mieszkańców posiada 10 tysięcy sędziów. Francja 66 mln. mieszkańców posiada 5 tysięcy sędziów. Stosując przelicznik francuski w Polsce wystarczy ok. 2800 sędziów !!! Pani premier Szydło, min. Ziobro, prezydencie Duda etc.. do pracy ! Pogonić kijami czerwone papugi, kolaborantów starego systemu. Nie jestem etnografem, znawcą ras, osobowości ale...wydaje mi się iż ci ludzie z obrazka to potomkowie krawców, szewców, pułkowników z wojska bez matury, których władza ludowa ustanowiła..sędziami...Przykro patrzeć na tych ludzi , oni powinni siedzieć w więzieniach banda sędziowska.
  Na starość, gęby u żydów jak z matrycy. Takie same. Z nosami Pinokia. I te wredne, zakłamane charaktery. Niezdrowa chciwość, i chamska pogarda dla reszty. Dlatego nikt ich nie lubi-na całym świecie! Oczekuję aresztowań i wysokich wyroków. A z sędziami opcja zerowa. Wszystkich zwolnić. Nabór przez Komitety Narodowe spośród prawdziwych Polaków.
 • @kula Lis 66 21:28:37
  100 patriotów może postać z transparentami.

  100.000 patriotów mogłoby "udekorować komuchami latarnie", kto by im zabronił?

  ups ;p

  Małe prawo wielkich liczb.
 • @laurentp 03:08:28
  http://wpolityce.pl/polityka/307173-nadzwyczajny-kongres-sedziow-polskich-wprawia-w-tesknote-za-wariantem-tureckim-polegajacym-na-pozbyciu-sie-paru-tysiecy-osob-z-systemu-sprawiedliwosci [Nadzwyczajny Kongres Sędziów Polskich wprawia w tęsknotę za wariantem tureckim, polegającym na pozbyciu się paru tysięcy osób z systemu sprawiedliwości]...[Środowisko sędziowskie to kasta, gdzie sztafeta pokoleniowa sięga lat pięćdziesiątych. Dlatego nigdy nie udało się osądzić Kiszczaka, Jaruzelskiego, zomowców z kopalni „Wujek” czy licznych przedstawicieli peerelowskiego aparatu represji. Wprost przeciwnie sądy były i są gwarantem ich bezkarności.]...[Bez dogłębnej wymiany kadr wymiaru sprawiedliwości, nawet na wzór turecki, niczego tu się nie zmieni. Nadal będziemy mieć państwo w państwie, nie działające na rzecz społeczeństwa, tylko grup interesu, a obywatel będzie miał przeświadczenie życia w państwie sądowego bezprawia.] całość pod linkiem. Ps. Niedawno dziwiliśmy się Turkom, że zwolniono kryminalistów a wsadzono sprzedajnych, nieuczciwych, z ciągotami do polityki sędziów. Po co obywatelom kosztowni, drenujący budżet egocentrycy w togach? Mafia w togach do wymiany,natychmiast po turecku. Panie ministrze Ziobro - sugerowany "wariant turecki" byłby całkowicie usprawiedliwiony i jest przez Polaków pożądany w obecnej chwili tak jak był Przewrót Majowy potrzebny Polsce dla wyprostowania spraw. Proszę rozważyć sugestię na serio.
 • @laurentp 03:08:28
  Sekta chazarskiego żyda Kaufmana vel Rzeplińskiego to środowisko zamknięte- gdzie sztafeta pokoleniowa sięga lat 50 (Stalina), dlatego nie udało się osądzić , Jaruzelskiego, Kiszczaka, czy ZOMO z kopalni "Wujek". Tłuste koty nawet kotce Jarusia nie przepuściły to ścierwa. Myślę , że lista do wymiany jest już gotowa sami się zgłosili i wyczyścić do ostatniej osoby czyli konserwatora powierzchni płaskich. Bandyci sądowi Widaj, Stefan Michnik i Andrejew patronami tego zlotu gangsterów.To potomkowie absolwentów szkoły Duracza i sędziów sądów kiblowych.To wyciągnięte spod podłogi chazarożydokomuchy. Proszę o publikację w internecie listy z nazwiskami uczestników komunistycznego zjazdu, komunistycznych sędziów i całej zgrai Rubikonia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031