Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

Hilary Clinton wykazuje klasyczne symptomy opętania

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najznamienitszy egzorcysta Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu uważa, że u Hillary Clinton widać „wyraźne symptomy” demonicznego opętania.

Historycznie rzecz ujmując to Hillary Clinton ma najwyższe notowania „negatywne” ze wszystkich amerykańskich polityków. Według ostatniego sondażu gazety „The Wall Street Journal”, 55% Amerykanów odbiera ją negatywnie. Odsetek jej niechętnych wzrasta do 72% wśród białych mężczyzn. Jedynie 17% Amerykanów odbiera ją pozytywnie.

Właścicielem gazety „The Wall Street Journal” jest żyd Rupert Murdoch, który nie robi tajemnicy ze swojej sympatii dla Clinton i ze swojej nienawiści do Donalda Trumpa, tak więc te liczby mogą być dużo gorsze dla Clinton niż to „The Wall Street Journal” przyznaje. Reakcje respondentów przechodzą od stwierdzenia: „jest coś w niej co mi się nie podoba” do stwierdzenia, że „przyprawia mnie ona o ciarki”

 

Filmiki video z Clinton, zachowującą się dziwnie, zyskują zaraźliwą popularność na YouTube. Takie chociażby jak to poniżej:

 https://www.youtube.com/watch?v=YMHOcmDVBP0

  


Albo to video na którym ona świętuje śmierć obalonego prezydenta Libii, Muammara Kaddafi’ego:

https://www.youtube.com/watch?v=Fgcd1ghag5Y

 

 

 Istnienie demonów jest artykułem Wiary w Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej i opętania demoniczne są częstym tematem dyskusji. Egzorcyzmy są normalnym zjawiskiem. „Russia Insider” rozmawiał z czołowym egzorcystą, prosząc go o ocenę kilku filmików video z Hillary Clinton. Zgodził się pod warunkiem zachowania anonimowości ponieważ ujawnienie jego nazwiska wymagałoby uzyskania zezwolenia od władz cerkiewnych, co było mało prawdopodobne.

Według niego, niespożyta i szaleńcza energia Hillary Clinton ma „wyraźne symptomy” demonicznego opętania. Zwrócił on również uwagę na rezultaty jej działalności w rządzie i zacytował Biblię: „Po ich owocach ich poznacie”.

„Od bombardowania Jugosławii do mordów w Libii, Syrii i na Ukrainie, Clinton wydaje się odruchowo wspierać politykę prowadzącą do niepotrzebnych śmiertelnych ofiar i do cierpień. To jest także taki symptom”.

Jako przykład powszechnej akceptacji egzorcyzmów w Rosji zamieszczamy fragment wiadomości dotyczących zjawiska z połowy lat 2000-nych z czołowego rosyjskiego programu telewizyjnego „Post Scriptum”. Prowadzącym jest Alieksiej Puszkow, szanowany dziennikarz, który od tamtego czasu stał się wpływowym politykiem, obecnie stojący na czele ważnej Komisji Spraw Zagranicznych rosyjskiej Dumy Państwowej.

 https://www.youtube.com/watch?v=Uej1ZKBtDx0

   

 

Za: //tradcatknight.blogspot.com/2016/07/top-russian-church-exorcist-hillary.html#more

Opracował: GEORGIUS                 

 

 

KOMENTARZE

  • klasyczne opętanie ?
    Czy to dybuk wstąpił w Hilarię ajwajo-wicz Rodham ?
    Nie to typowe dla przyszłej prezy-dęt USA.

    http://iv.pl/images/23276825857187144890.jpg
  • @
    Poszukuje danych ile razy William Blythe "Clinton" i Hillary Rodham Rosenberg "Clinton" jezdzili do Moskwy Pociagiem Przyjazni na wakacyjne szkolenia partyjne. W tych czasach oboje reprezentowali Communist Youth USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031