Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

Aleksander Jabłonowski do Antoniego Macierewicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander Jabłonowski do Antoniego Macierewicza (Izaaka Singera) stronnika loży Bnai Brith (po hebrajsku Synowie Przymierza).

"Aleksander Jabłonowski mocno kalibruje polskojęzycznego polityka, stronnika żydomasonerii z loży Bnai Brith, pełniącego obowiązki patrioty- Antoniego Macierewicza. Ten oczywiście unika odpowiedzi na pytania, zwłaszcza o tą antypolską lożę.

„Mam taką jedną refleksję. Nie rozumiem do dzisiejszego dnia dlaczego pan premier Kaczyński w 2007 roku oddał władzę, sugerując się jakimiś sondażami, że PiS jest w stanie wygrać wybory. Kiedy miał układ polityczny wyjątkowy tzn. miał brata prezydenta i mógł spokojnie rządzić mniejszościowo. Przypomnę, że Kwaśniewski z Millerem nie cierpią się i świetnie wypełnili swoją władzę. Oddanie władzy w 2007 roku ja uważam za sabotaż. W kategoriach wojskowych, takiego generała, który nakazuje odwrót ze zdobytego wzgórza stawia się przed frontem i się rozstrzeliwuje. To jest taka refleksja.

Teraz pytanie do ministra Macierewicza. Czy minister wie, że bracia Kaczyńscy wpuścili do Polski raka pod tytułem loża Bnai Brit? Żydowska loża masońska Bnai Brit. Gangsterska, bandycka, bezwzględna, to jest nowotwór złośliwy z licznymi przerzutami. Nie zrobił tego Kwaśniewski, zrobił to prezydent Lech Kaczyński. Miał zresztą przy swoim boku funkcjonariusza tej loży panią E. Juńczyk-Ziomecką. Pan prezydent  Mościcki kiedy rozwiązywał loże masońskie, rozwiązał Bnai Brit dał taki aneks, żeby przyszli władcy Polski nie ważyli się wpuszczać tej loży do Polski, ponieważ stanowi ona śmiertelne zagrożenie.

Teraz panie ministrze Macierewicz, postrzegam pana jako agenta amerykańskiego, który dla chwały Ameryki zrobi wszystko. Wysadzi Polskę w powietrze. Ponieważ pana chlebodawcy są w Waszyngtonie, a stara zasada mówi, „szukacie przyjaciół blisko, a wrogów daleko”. Myślę, oceniając pana działalność  panie Macierewicz, traktuje pana jako wroga Polski. Nie jestem rusofilem, od razu zaznaczam. To co pan mówi jest bardzo sprytne, bardzo przebiegłe, natomiast historia pana wycharknie na śmietnik, ponieważ wszystko się obnaży, całe pana działanie. Jest pan agentem Pentagonu, czyli jest pan agentem światowego masoństwa panie Macierewicz.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus nasz Zbawiciel, nasz Bóg Ojciec w Trójcy Przenajświętrzej Jedyny i Święta Męka Syna Jego. Panie Macierewicz, pan nie jest katolikiem.”

 


film:Justyn zBig

KOMENTARZE

 • @
  Bnai Brit żydowska loża masońska w Polsce

  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/11/04/bnai-brith-zydowska-loza-masonska-w-polsce/

  W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.
  Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r. Jak dotąd Polska była jedynym krajem w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie po upadku reżimu komunistycznego nie reaktywował się Bnai Brith.
  Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.
  Warto zacytować ją w całości, bo jest bardzo wymowna:
  „9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa, dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności”.
  W ciągu ostatnich lat, działania na rzecz odrodzenia B’nai B’rith w Polsce, podjęli bracia Michel Zaki z Antibes oraz Witold Zyss z Paryża. Na instalacji obecni byli bracia i siostry z Anglii, Francji, Turcji, USA, Holandii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Rumunii oraz Belgii. Poza tym ambasadorowie USA oraz Izraela.
  Kancelaria Prezydenta wysłała list gratulacyjny, który został odczytany na uroczystości otwarcia.
  A oto list Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith, odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku:

  Panie i panowie!
  Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd, oraz zarządził nielegalność działalności w Polscesekcji B`nai B`rith.
  Dlatego to powinno być rozważane, — jako symboliczny gest, — że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.
  Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.
  Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.
  Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.
  Jestem zadowolony, że tak samo — jak w przypadku przed wojną — członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami — uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.
  W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie,
  — my powinniśmy starać się o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków.
  To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu.
  To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.
  W związku z powyższym — powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, — które powołane są w „duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie „ocalonych z Holocaustu”.
  Mam nadzieje, że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu.
  Wy pomożecie nam wałczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów, które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności, na temat tworzenia obozów koncentracyjnych.
  Mam również nadzieje, wbrew faktom, że prawo waszej organizacji przygotuje „uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięć polskich Żydów — i zarówno wzajemnej — historia ciągnąca się przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.
  Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża B XVI, który powiedział w grudniu 2006, kiedy przyjmował reprezentantówB’nai B`rith:
  „Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość.
  Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze.
  Powinniśmy stać się coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy”.

  Warszawa 9 wrzesień 2007
  Ewa Junczyk – Ziomecka
  Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
 • L. Kaczyński
  "Mogę Państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają..."

  5:30

  https://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM
 • To macierewicz wbił się w rolę partyjnego kacyka odpowiadając
  i jeszcze te "głosy ludu" w autobusach i tramwajach...
  Nawet się gość nie zająknął o loży, dlaczego ?
  Ciekaw byłbym wyniku referendum nad pytaniem, czy chciałbyś aby Polską rządzili Polacy, co ludzie z tramwajów i autobusów by odpowiedzieli ?

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/88807-wojska-unii-europejskiej-beda-mogly-sila-ulokowac-uchodzcow-w-polsce
 • @iwonka 47 00:28:53
  Znowu zapomniałaś wziąć lekarstwa.
 • @Robik 00:55:00
  8-))
  i efekt jest jaki jest

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031