Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1111 postów 902 komentarze

Rothschildowie i Nowy Porządek Świata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rodzina Rothschild jest najbogatszą rodziną na ziemi. Szacuje się, że jest warta ponad 350 miliardów dolarów. Pytasz jak to możliwe?

Właścicielem i kontrolującym bank centralny twojego kraju, jest rodzina Rothschild. Zarządzają bankiem centralnym każdego kraju na całym świecie. Z wyjątkiem 3 krajów.

 Korei Północnej

 Iranu

 Kuby

Ta lista była niegdyś dłuższa. W roku 2000 na tej liście widniały jeszcze 4 inne kraje.

 Afganistan

 Irak

 Sudan

 Libia

Jak rodzina Rothschild zdołała zdobyć  kontrolę finansową nad tymi krajami? Zaatakowali i zinfiltrowali ich ziemię. Mając nieograniczoną ilość pieniędzy i władzy, mogli manipulować każdym krajem tak, aby pomógł im ten cel osiągnąć. Stany Zjednoczone Ameryki zostały wybrane jako marionetka w realizacji ich planu. Najpierw chcieli zdobyć kontrolę nad Afganistanem i Irakiem. Społeczeństwo nie mogło poznać prawdziwego powodu stojącego za inwazją. Potrzebowali strasznego powodu, który skierowałby działania Ameryki przeciwko Bliskiemu Wschodowi. Istnieje powód, który powala ludziom wierzyć, że ataki z 11 września były działaniem wewnętrznym. W 2011 roku USA zaatakowały Afganistan, a w roku 2003 Irak. Do roku 2003 banki centralne Afganistanu i Iraku zostały przejęte przez rodzinę Rothschildów.

 Afganistan

 Irak

 Sudan

 Libia

Pierwszy krok został zrealizowany. Sudan i Libia były ostatnimi krajami Afrykańskimi, które pozostawały poza ich kontrolą. Tym razem wybrali na marionetkę Organizację  Narodów Zjednoczonych. Pewne kluczowe osoby należące do ONZ nie mogły oprzeć się pieniądzom oferowanym im przez rodzinę Rothschild (nie będą one nazwane). Zmieniło to decyzje i podjęte interwencje w niektórych krajach, w tym w Libii i Sudanie – zaangażowano ONZ. Do roku 2011 banki centralne Libii i Sudanu znalazły się pod kontrolą rodziny Rothschild.

Sudan

 Libia

Ostatnimi celami są dla nich Korea Północna, Iran i Kuba. Kto będzie ich następna marionetką? Właściwie już wybrali.

„Dzień dobry. Dzisiaj Stany Zjednoczone Ameryki zmieniają swoje stosunki z Kubańczykami. Te najbardziej znaczące zmiany w naszej polityce od przeszło 50 lat, oznaczają, że zakończymy z przestarzałym podejściem, które przez dziesięciolecia nie sprawdziło się w rozwoju naszych interesów i zamiast tego zaczniemy normalizować wzajemne stosunki pomiędzy naszymi krajami. Poprzez te zmiany zamierzamy stworzyć więcej możliwości dla Amerykanów i Kubańczyków. Zaczynając nowy rozdział wśród narodów Ameryki.

Ale co z Koreą Północną?

Dzisiaj rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki wskazał na Koreę Północną jak o bezpośrednio winnego niszczącego cyberataku przeciwko sony Pictures. Spowodowali wiele zniszczeń i my na to odpowiemy. Odpowiemy na to proporcjonalnie, w miejscu, w czasie i w sposób, które my wybierzemy.

Stany Zjednoczone nie są w stanie pojednać się z Koreą Północną, więc postępują dokładnie tak samo, jak przedtem. Próbując obrócić społeczeństwo przeciwko innemu krajowi. Próbując uzasadnić atak zemstą. Atak, którego jedynym celem jest powiększenie bogactwa i siły rodziny Rothschild na świecie.

Manipulują Tobą.

Bądź czujny.

 

 

film: Killuminati

 

 

KOMENTARZE

 • pshaw...:)))
  co to jest gupie 350 mld w porownaniu do chinskiego ponad 1tln?
 • @DelfInn 03:00:00
  //Rodzina Rothschild jest najbogatszą rodziną na ziemi. Szacuje się, że jest warta ponad 350 miliardów dolarów. Pytasz jak to możliwe?//


  Możliwe
  bo jak się uczciwie pracuję to się ma 8-))
 • Tajemnica kapitału
  PIENIĄDZE MAJĄ CI CO JE DRUKUJĄ, A NIE CI CO JE ZARABIAJĄ I OSZCZĘDZAJĄ.

  Rockefellerowie i Morganowie, oraz kilka innych rodzin żydowskich, są właścicielami (udziałowcami) Banku Federalnego USA. Bank Federalny jest tylko z nazwy Federalny. Tak naprawdę to drukarnia biletów płatniczych w rękach Rothschildów.

  NASZ ŚWIATA JEST NAIWNY DO BÓLU, MEDIA SPOŁECZEŃSTWU ZRESETOWAŁY MÓZGI SPOŁECZENSTWU. LUDZIE NIE MYŚLĄ POWOŁUJĄ SIĘ NA INFORAMCJE IM JUŻ PODANE. KILKORO ŻYDKÓW POPRZEZ STARĄ NAUKĘ ŻUCIŁO NARODY NA KOLANA.
 • A tak w kwestii przyszłości ...
  ... wie ktoś może co będzie kiedy padnie oparty o (iluzoryczną) siłę armii USA dolar i powiązane z nim waluty spekulacyjne (frank szwajcarski, funt brytyjski, euro nie wiadomo czyje ale chyba niemieckie, jen japoński) bo chyba emitenci rubla i juana nie oddadzą praw emisyjnych, tym bardziej że te waluty zaczynają mieć pokrycie w złocie w przeciwieństwie do wolframowego pokrycia dolara. Czy to będzie rzeczywisty już ostatni pogrom beznapletkowców semickich ?
 • Kontynując ...
  Notatka przewodnia sugeruje że banki emisyjne Rosji i Chin są we władaniu Rothschildów - według mnie tak nie jest bo Chiny nigdy nie straciły niezależności a Rosja niezależność odzyskała dzięki Putinowi (stąd był ten przed 2 laty przeprowadzony spekulacyjny atak na rubla kiedy Putin wydymał tzw. "inwestorów" i odzyskał kontrolę nad gospodarką kraju) , jak ktoś wie coś więcej mógłby napisać ...
 • @Drab61 11:59:10
  jako uzupelnienie, proponuje ten art plus komenty pod nim - http://bobry7.salon24.pl/718707,soros-brexit-supergermania-i-polska-czyli-swiat-to-za-malo
 • Autor
  Jezeli "rodzina" kontroluje dolara,funta,euro,rubla,jena,juana itp to upadek jednej czy kilku walut jest bez znaczenia-wazniejsze jest aby waluta ktora ja zastapi byla nadal pod kontrola rodziny i to nazywa sie dywersyfikacja produkcji lub zabezpieczenie aktywow w ekonomi.
  Kwota 350 mld $ jest smiesznie mala w porownaniu z zakresem kontroli rynkow walutowych czyli aktywow i pasywow "rodziny".
 • @Drab61 11:59:10
  Amerykański Bank Federalny, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Europejski Bank Centralny to imperium żydów amerykańskich.

  Rothschdowie, Rockefellerowie i Morganowie nie kontrolują banków wschodnich tj: Centralnego Banku Rosyji czy Chińskiego. Rosja wraz z Chinami stworzyli własny Centralny Bank Azjatycki, do tego systemu dołączył system bankowy Indii (bardzo przejrzyste zasady bankowości), Bank Centralny Iranu, Kazastanu i innych graczy. Na wzór Nowojorskiej Giełdy i Londyńskiego City otwarto giełdę w Petersburgu, gdzie surowce ropopochodne i inne transakcje realizuje się w rublach i juanach. Dlatego Rosja i Chiny tak bardzo zwiększyli rezerwy złota i dolarów. Gdyby tylko Chiny i rzucili swoje dolary na rynek USA wykupili by większość firm i akcji USA.

  Arabia Saudyjska główny odbiorca dolara, od kilku lat tak naprawdę nie chce dolarów, żąda złota. By utrzymać pozycje dolara, z Banku Rezerw Federalnych (Fort Cnox) i Bank londyński wyprowadził z swoich skarbców tony złota, mało sprzeniewierzył wyłudzone rezerwy innych państw zamieniając je na papiery wartościowe i obligacje. Między innymi tak sprzeniewierzono Polskie III RP złoto zdeponowane za granicą.

  By USA utrzymało swoją hegemonie musi drukować dolary, to nie jest jednak problemem. Problemem jest znaleźć frajerów którzy zadłużą się lub w inny sposób przyjmą tą walutę.

  BOGACI SIĘ TEN CO DRUKUJE PIENIĄDZE, A NIE TEN KTO JE ZARABIA I OSZCZĘDZA
 • @mac 14:53:08
  To szewski błąd nieuka dziennikarstwa.

  W USA nie ma miliardów są biliony. Tu mowa o 350 bilonach dolarów, co stanowi ok 40% majątku narodowego USA. Ale główne aktywa tych rodzin są znacznie większe w majątkach, nieruchomościach i obligacjach państw trzecich. Większość kapitału światowego skupione jest w rękach 4-5% ludzi zamieszkujących ten glob. Większość z nich ma oparcie w Grupie Bilderberga
 • @DelfInn 03:00:00
  Oczywiście, że te podane 350mld to jest mały pryszcz w porównaniu z tym co oni mają rzeczywiście.
  I pomyśleć, że tego całego zbrodniczego procederu pod nazwą kapitalizm Globalistyczny by nie było, gdyby kiedyś tam wprowadzono podatek progresywny i to powyżej pewnego poziomu, grożącego właśnie narodzinami takich zbrodniczych - jak się okazuje - fortun, podatek ten byłby bardzo progresywny. Taki, że takim różnym rotszyldom i rokefelerom odechciałoby się się budować zbrodnicze dla całego świata fortuny.
 • @Jan Paweł 21:49:25
  Mocno w to wątpię. Przed mamoną zawsze idzie pycha - i tak było już za starożytności, o ile wiem. Bogactwo w majątku trwałym czy pieniądzu jest jednym ze środków do celu, którym jest zawłaszczenie innych ludzi, spełnienie pragnienia dominacji nad ludźmi. Drugim jest zmuszenie ludzi do myślenia, a więc i postępowania, w kategoriach materialnych. I tu się kłania i szkoła frankfurcka i to, co dziś nazywa się Nową Lewicą. Antidotum na to, jest po pierwsze upowszechnianie tej wiedzy i po drugie oferta wiedzy realnie ludzkiej, wręcz człowieczej. A więc personalizm chrześcijański i filozofia tomizmu egzystencjalnego. To trzeba upowszechniać i tego się i innych uczyć, ponieważ w tym myśleniu obalona jest cała pułapka ideologizmów - a więc materializmu i/lub idealizmu. Jest to o tyle trudne, że jesteśmy dziedzicami ponad 1400 lat dominacji neoplatonizmu. Aby to wyplenić potrzebny jest dystans do tego, co o sobie 'wiemy', czy lepiej - co myślimy, że wiemy. Ale warto. Bo innego wyjścia - nie ma. Inne propozycje sa wpisane w ów neoplatonizm i sa albo gnostyckie, albo pokantowskie, czego przykładem jest tak powszechne myślenie/ujmowanie człowieka, boga i przyrody w paradygmacie matrixu, więzienia lub skręt ku ezoteryce. To jest wciąż międlenie na tej samej nucie - i wychodzi fałsz. A tymczasem prawdę, dobro i piękno można zidentyfikować dość prosto - właśnie w fil. realistycznej, która poprawnie - przez zgodność intelektu z rzeczywistością - formułuje i metafizykę, i epistemologię, i aksjologię, i etykę, więc osobę i relacje osobowe, i pedagogikę. Bez jakichś tam cudów-niewidów w postaci ideii, pomysłów o piatej nad ranem, czy miałkich wygibasów dialektycznych, co tylko świat rujnują, jak widzimy, zamiast go budować - a do czego wzywa nas Bóg już w Genesis. Wzywa - to jest kluczowe słowo w życiu człowieka i trzeba by chyba spostrzec wpierw, że trzeba być człowiekiem, by to wyzwanie podjąć...

  Sursum corda! :-)
 • @DelfInn 22:36:53
  Tak sobie myślę jako prosty człowiek. Planeta Ziemia, piękna, boska, pełna życia. Po co Bogu na planecie Ziemi człowiek?
  Weźmy pod uwagę ptaki, zwierzęta lądowe, owady itd.. W Syrii, Iraku, Somalii itd. w Noworosji.
  Działania wojenne: bombardowania, strzelanie. Nie liczenie się z życiem zwierząt, z ich życiem, z zagrożonymi gatunkami itd. Jednocześnie w innych zakątkach Ziemi np. taki Green Peace przywiąże się do drzewa łańcuchem, czy blokuje szyby naftowe, bo obrona motylka czy delfina.
  A czy życie zwierząt np. w Syrii jest mniej ważne niż życie motylka gdzieś tam?
  I pytanie ogólne: dlaczego zwierzęta mają ginąć od bombardowań, skoro niczemu nie zawiniły? One chcą żyć. Tak samo rośliny.
  One tworzą równowagę, przez to planeta Matka żyje.
  A człowiek? Po co jest planecie Ziemi potrzebny taki szkodnik? Po co Bogu tu potrzebny?
 • @lorenco 01:05:20
  Człowiek po to jest stworzony, aby Boga, Pana naszego, chwalił, czcił i Jemu służył, a przez to zbawił swoją duszę. Inne zaś rzeczy na obliczu ziemi są stworzone dla człowieka, aby mu pomagały w osiągnięciu celu, dla którego jest on stworzony. Z tego wynika, że człowiek ma korzystać z nich w całej tej mierze, w jakiej mu one pomagają do jego celu, a znów w całej tej mierze winien się od nich uwalniać, w jakiej mu są przeszkodą do tegoż celu.

  To słowa "Fundamentu" św. Ignacego Loyoli, a przynajmniej jego lwia część - ta akurat, która odpowiada wprost na Twoje pytanie. I na tym można by poprzestać, gdyby nie to, że F. nie jest odpowiedzią wprost na dowolne pytanie o Boga i człowieka, ale sposobem na znajdowanie prawdziwych odpowiedzi także na pytania, które nie przyszły nam wcześniej do głowy. F., podobnie jak Modlitwę Pańską, należy medytować, rozważać i kontemplować całe życie, właśnie w tych trzech zasadniczych płaszczyznach - duchowej, intelektualnej i praktycznej. Na każdej z nich czego innego oczekujemy, jednak wszystkie łączy zwrócenie się człowieka do Boga. Są i inne metody i każdemu wolno je rozeznawać zgodnie z typem jego duchowości.

  Z Pisma zaś wynika, że Bóg stworzył człowieka jako ukoronowanie swego dzieła stworzenia. Z tego, że stworzył, wynika że jest Stwórcą. Z dalszej lektury, lub lepiej - obcowania z Pismem, wynika, że oczekuje On od tego stworzenia odpowiedzi. Jeśli mówimy wiec o wojnach, grzechach etc, jest to odpowiedź dana Stwórcy przez stworzenie. Czy mądra? Podobnie, jak i Ty - mocno wątpię :-)
 • @Fischer dla samodzielnie myślących, proszę sobie wnioski samemu wyciągnąć!
  Ben Fulford zmiana: 27.06.Upadek Euro i UE jest przypieczętowany! Unia Europejska jest w stanie upadłości i dlatego jej rządząca struktura całkowicie musi się zmienić.

  Wysłany przez Benjamin 27 czerwca 2016

  (Pełny raport)
  Prawdziwy powód dla trwających kłopotów w Unii Europejskiej, w tym ostatnim głosowaniu Brytyjczyków, by opuścić blok, jest to, że UE jest w stanie upadłości. Wiemy, z przeglądu retrospektywnego, że prawdziwym powodem bankructwa ZSRR było to, by Układ Warszawski rozpadł się, a Polska posłużyła jako pierwsze domino. Z tego samego powodu, możemy przewidzieć, Anglia była pierwszym domino w upadku Unii Europejskiej. Wyłaniający się widok jest zgodny, jak analitycy Pentagonu ujęli, "Brexit może prowadzić do Frexit (wyjście francuskie), upadku banków, populizmu, nacjonalizmu i anty-globalizmu". Jest to również prawdopodobne doprowadzenie do końca Khazarian mafii sponsorowania Mulsim imigracji. Sytuacja we Francji stała się już tak chaotyczna, że francuska policja twierdzi, iż oni stają się zbyt wyczerpani, by radzić sobie z codziennymi, gwałtownymi demonstracjami odbywającymi się w całym kraju. Prezydent Francji Francois Hollande, który ma tylko 11% poparcia społecznego, próbuje zakazać demonstracji, ale trudno jest zobaczyć, kto będzie egzekwować jego "zakaz." Innymi słowy, Francja jest na czele do rewolucji. "Jest to najgorszy okres, który przypominam, nie ma nic podobnego", jest to, jak były przewodniczący Zarządu Rezerwy Federalnej Alan Greenspan określił ogólną sytuacją i chaosem na rynku, który kierował się następnie głosem Brexit.

  http://www.zerohedge.com/news/2016-06-24/greenspan-worst-period-i-recall-theres-nothing-it

  To może być najgorszy okres Greenspan i jego sponsorzy Rockefeller, Bush jaki mogą sobie przypomnieć, ale Rothschildowie mówią , że oni zrobili $ +2,5 biliona jednego dnia w piątek przez zwarcie wszystkich rynków akcji i będzie dużo złota. To jest ich największa Bonanza(największy dochodowy interes ) od ich poufnych informacji w Waterloo. Jak Rothschildowie mówią: " najlepszy czas, by zarabiać pieniądze jest, gdy krew płynie na ulicach." Rzeczywiście krew może również zaczynać płynąć. Nawet najlepsi eksperci CIA publicznie mówią, iż rewolucja jest nieunikniona w Europie i Stanach Zjednoczonych.

  http://thespiritscience.net/2016/06/26/ex-cia-spy-a-global-open-source-revolution-is-about-to-begin/

  Jednakże, jeżeli są właściwą radą, sytuacja ta będzie dobrym rozwiązaniem dla USA, Europy i na całym świecie. Jeżeli nieprawidłowo wykorzystana, będzie to prowadzić do chaosu, wojny i trudności w Europie, USA i Japonii, a tym samym w mniejszym stopniu, w pozostałej części świata. UE, która zbankrutowała stała się jeszcze bardziej dyktatorska niż Związek Radziecki kiedykolwiek był i nigdy nie był, zgodnie z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem. Oto słowa Putina: "Odsetek obowiązkowych decyzji podjętych przez Parlament Europejski jest większy, niż w przypadku obowiązkowych decyzji podejmowanych przez Radę Najwyższą ZSRR dotyczących jego członków republiki".

  http://www.informationliberation.com/?id=55071

  Źródła od gnostyckich Iluminatów i White Dragon Society mówią, że jeśli rzeczy są prawidłowo obsługiwane, co się w końcu wydarzy się to , iż narody europejskie będą stanowić większy i luźniejszy, swobodniejszy związek, który obejmie Rosję. W tym scenariuszu Brytania będzie krajem neutralnym połączona z Europą przez wolny handel, trochę jak w Szwajcarii, mówią.
  Bankructwo UE zostało wywołane bankructwem Deutschebank, największego banku w Europie, zgodnie z wolą członków bankowej dynastii Rothschildów. Deutschebank jest teraz pod chińską kontrolą, oni mówią. Jeśli Chińczycy nie weszliby, aby uratować Deutschebank, jego upadek wywołałby efekt domina, który zdjąłby w dół całą Europę, a następnie zachodnie systemy bankowe, wiele źródeł się zgadza. Był również tajny wymiar tej upadłości, który można przypisać do działalności wojskowej na Oceanie Spokojnym. Masywne wspólne chińskie i amerykańskie floty były zaangażowane w "manewry" w ubiegłym tygodniu poza wybrzeżem Filipin.

  http://www.mirror.co.uk/news/world-news/chinese-warships-join-forces-massive-8255107

  Można również potwierdzić na oficjalnej stronie Pentagonu, że masywne wspólne ćwiczenia z udziałem sił morskich z 27 krajów, w tym Chin i USA, w pobliżu Hawajów rozpoczną się 30 czerwca.

  http://www.defense.gov/News-Article-View/Article/799099/rim-of-the-pacific-exercise-2016-begins-june-30

  Prawdziwym celem zeszłotygodniowych manewrów, według źródeł WDS, było odcinanie przemytu złota przez okręty podwodne z Khazarian bazy mafii podmorskiej w Nabire, Indonezja.
  Wynikiem tego manewru jest to, że kopalnia złota Freeport ( port wolnocłowy) McMoRan usytuowany w pobliżu bazy okrętów podwodnych nagle został wystawiony na sprzedaż za cenę 20 $ mld, według źródeł CIA z siedzibą w Indonezji. Członkowie rady dyrektorów Freeport McMorRan to takie postacie jak Henry Kissinger i Godfrey Stillman Rockefeller.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Freeport-McMoRan

  Źródła CIA mówią, że Wolnocłowy Port McMoRan oferowany jest dla Chińczyków przez poprzednią firmę z Australii. W ten sposób Indonezja ma nadzieję spłacić $ 20-30 mld dług, który został zapłacony awansem przez chiny w ubiegłym roku, mówią. Jednak, dodają: "Strona amerykańska wie, że oni sprzedają praktycznie pustą dziurę". Tymczasem poprzedni właściciele Freeport "przeniosą się do innej góry, która mieści się 5-7 mil od kopalni Grasberg, która jest aktualnym Wolnocłowym obszarem górniczym. Ktoś robi wał w tej transakcji ... gra której żaden kalambur nie zamierzał. " Źródło powiedziało, że on myśli iż masywne wspólne ćwiczenia marynarki były " tylko przykrywką. " Chińczycy muszą pamiętać, że "Kissinger był właścicielem 50% Freeport od panowania Suharto, kiedy otrzymał udziały w zamian za inne usługi i opłacalne wspólne przedsięwzięcia między Suharto i Kissinger Chłopców ...itd; Cabal [Khazarian mafia]. "
  Źródłem dodaje jeden powód kopalnia została podana do Kissingera, Rockefellerów itd.. była jako zapłata za umożliwienie Prezydentowi Indonezji Suharto inwazji i aneksji Timoru Wschodniego w 1975 roku. Odkąd kopalnia została dokładnie oczyszczona z większości wydobytego złota, to naprawdę oznacza, że Khazarian mafia nie ma już wystarczająco dużo złota do finansowania deficytów handlowych między UE i USA z Azją i resztą świata. Azjaci mówią,nie przyjmujemy pustych obietnic wydrukowanych na papierze, a azjatyckie bar dziewczęta mówią : "Nie ma pieniędzy (złota), nie ma miodu." Źródła mówią, że rodzina Rothschild jest teraz w poważnych konfliktach na najwyższych poziomach mafii Khazarian nad tym, co robić dalej. Mówią oni, że spotkania rodzinne idą dalej i oni zwrócili się do WDS i jego sojuszników , żeby zaczekać aż do lipca. Oni nadali termin 10 lipca, po którym Khazarian mafia straci szansę , by uczestniczyć w tworzeniu nowego, bardziej sprawiedliwego i przyjaznego ziemi systemu finansowego. Będą oni również przedmiotem całkowitego i absolutnego bojkotu, który nieuchronnie kieruje ich do bankructwa i zapomnienia. Pentagonu inteligencja potwierdza, że frakcja mafii Khazarian wraz z głową George Bush Sr. podzieliła się z byłymi Bush czołowymi gangsterami, Donald Rumsfeld i Dick Cheney szukają ochrony przed Donald Trump, natomiast Brent Scowcroft, Hank Paulson i Richard Armitage szukają ochrony u Hillary Clinton. Jednak żaden z tych kandydatów może być w stanie chronić tych przestępców bardzo długo. Źródła zbliżone do Trump powiedziały, że mógłby przejść wraz z Cheney i Rumsfeld na teraz, ale tylko jako środek tymczasowy.
  Źródła w FBI, zaś mówią, że w razie potrzeby, oni zdejmą Baracka Obamę i prokuratora generalnego Lorettę Lynch, aby dostać się do Hillary Clinton. Źródła Pentagonu również mówią "żydowska mafia" (= Khazarian Mafia) "są w trybie paniki po obu stronach Atlantyku po ich Orlando fałszywa flaga zawiodła jako blokowanie senackich czterech sposobów kontroli pistoletu na 20 czerwca Senat odmawia FBI dostępu do przeglądania stron internetowych / E-maili bez nakazu w dniu 22 czerwca i Sąd Najwyższy zabił plan imigracyjny Obamy ". Wyraźnie wiele krajów budzi się do faktu, że nastąpiła zmiana na szczycie struktury władzy światowej. Jednym ze wskaźników, na przykład, jest to, że Izrael, Egipt i Syria złożyły wniosek o przystąpienie doSzanghajskiej Organizacji Współpracy. Oznacza to, że Izrael stosuje działania, by dołączyć do sojuszu wojskowego, gdzie jest jego wielki "arcy-wróg" . Ponieważ Iran również dołącza. Jest to również organizacja, która jest teoretycznie w przeciwieństwie do swoich długoterminowych rzekomych sojuszników i ochraniaczy USA i NATO.

  http://www.fort-russ.com/2016/06/syria-egypt-israel-apply-to-join-sco.html

  Polska i inne kraje Europy Wschodniej wykazały również, że rozumieją, iż rzeczy są teraz inne, ponieważ zgodzili się dołączyć do nowych czyli Chin " największego dochodowego interesu- Belt and Road Initiative", czyli budowę głównych połączeń komunikacyjnych w kierunku wschodnim przez Rosję do Chin.

  http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/21/c_135454841.htm

  Tworzenie sieci na wschód dla Polski, bo widzą, że UE traci kontrolę. Źródła CIA w Europie twierdzą, że Europejski Bank Centralny wyemitował duże kwoty podrobionych Euro, co oznacza, że ​​nie mają żadnego realnego zabezpieczenia, aby je ( może tradycyjnie wyprać?). Źródła Pentagonu zgadzają się, mówiąc, że "Euro może być zastąpiony przez waluty krajowe, jak juan ma pokrycie w złocie i nowe dolary, które zostały wydrukowane, czekają na publiczne ogłoszenie globalnego stawiania walut oraz uwolnienia setek bilionów skradzionych pieniędzy." Ten globalny Reset walut, nie będzie zawierać takich rzeczy jak dolary Zimbabwe, oszukańczo sprzedawanych odrostów ( przyssawek)przez członków mafii Bush / Clinton. Jednak Dodatek ten może być wykonany dla członków amerykańskich sił zbrojnych, którzy zainwestowali w dinar iracki, ale nie, jeśli ten sposób osiągnie korzyści mafia Bush / Clinton, źródła WDS mówią.( ?) Na zakończenie, japońskie podziemie również dostało wiadomości i poważne czynione są przygotowania do zmiany reżimu tutaj. Nawet gubernator Banku Japonii Haruhiko Kuroda przyznał, że "Abenomics" zawiódł i że Japonia musi podjąć nową taktykę. Źródła rodziny Rothchild spytały, co się stanie z ich treserem(handler)Japonii Michaelem Greenberg i powiedziano "że pójdzie do więzienia." Richard Armitage może pójść stawać wobec jego duchów w Stanach Zjednoczonych, a Kenneth Courtis prawdopodobnie zostanie pozostawiony samemu sobie.
  Źródło - Benjamin Fulford
 • @Fischer 18:22:41
  A czy ja twierdzą coś innego ? Jesteśmy zgodni w tej kwestii !
 • @Fischer 18:22:41
  Warto sobie przetłumaczyć, chodzi o zapędy min. finans. w Niemczech, ukazało się dzisiaj w greckiej gazecie:

  http://www.focus.de/politik/ausland/griechische-zeitung-dimokratia-schaeuble-ueber-alles-eklat-wegen-henker-und-nazi-vergleich_id_5684111.html
 • @Fischer 18:22:41
  Niemcy mają ponad 3 biliony euro długu! Pozostaje retoryczne pytanie: u kogo? Czyli IV Rzesza kaput? Deutsche Bank jest umoczony w dyrewaty (produkty pochodne na rynku FOREX). Wartość kontraktów zawartych przez ten bank kilkukrotnie przewyższa PKB NIEMIEC ! A to wszystko dzięki dźwigni finansowej. Jak to wszystko padnie to bankructwo Lechman Brothers przy tym to będzie nic, Niemcy będą skończone. Bankructwo UE zostało wywołane bankructwem Deutsche Bank, największego banku w Europie, zgodnie z wolą członków bankowej dynastii Rothschildów. Deutsche Bank jest teraz pod chińską kontrolą, oni mówią. Jeśli Chińczycy nie weszliby, aby uratować Deutsche Bank, jego upadek wywołałby efekt domina, który zdjąłby w dół całą Europę, a następnie zachodnie systemy bankowe, wiele źródeł się zgadza. Źródła CIA w Europie twierdzą, że Europejski Bank Centralny wyemitował duże kwoty podrobionych Euro, co oznacza, że ​​nie mają żadnego realnego zabezpieczenia, aby je ( może tradycyjnie wyprać?). A szef Deutsche Bank jest jednym z najbliższych doradców Merkel. Zresztą z tego co czytałem Deutsche Bank próbował podobnie jak Lechman Brothers wyłudzać pieniądze z budżetu USA tylko złapano ich zaraz na początku prób. Oni maja 12 mld euro deficytu i ten deficyt ciągle rośnie. Do tego maja fatalny serwis klienta, absurdalnie zły interface do obsługi konta przez kompa z domu. Jednym słowem uciekać od tego dziadostwa na kilometr. Volkswagen jest znakiem firmowym rzetelności niemieckich produktów a Deutsche Bank wiarygodności niemieckich banków. W sumie Niemcy mogłyby uruchomić sprzedaż wiązaną: Volkswageny na kredycik z Deutsche Banku. Oprócz Deutsche Banku według Bloomberga zagrożony jest Bank Santander Bank, w Polsce właściciel Banku Zachodniego WBK. Obecnie przechodzi on w Polsce rembranding do nazwy Santander Bank. Jest to bank hiszpański. Oba banki mogą być usunięte z rynku amerykańskiego jako zagrożenie. Ciekawe czy KNF bada te banki w Polsce pod kątem Stres Testu?
 • @kula Lis 66 19:59:17
  Krótko kolego bo jest późno i przeżywam jeszcze mecz. Napisałeś bardzo dużo informacji, nie sposób się do nich po kolei ustosunkować i nie warto. Masz dobry materiał na poparcie swoich tez więc nie będę polemizował.

  Jedynie krótko do ostatniego postu.

  1/Chiny mają ogromne ilości dolarów. Wiedzą że są bez pokrycia. Inwestują te dolary na świecie w obligacje państwowe, akcje przedsiębiorstw i inne papiery czy nawet w majątek fizyczny. Pompują te dolary też do Niemiec. Banki niemieckie potrzebują na gwałt gotówki. Dolary od żydów są droższe (lichwiarskie kredyty). Natomiast Banki niemieckie maja kredytobiorców w postaci różnych niemieckich firm. Zabezpieczeniem kredytów w bankach jest majątek firm. Gdy rynek UE, się załamie przejmą wierzytelności tych firm zamiast je kupować. Gdy to nie wyjdzie i tak zarobią na upadłościach banków. Banki wypłacają to kwot gwarantowanych. Wyprowadzić kapitał z banku gdy ma się pakiet większościowy tez nie problem.

  2/Deficyt Niemiec wynika głownie ze USA sprzeniewierzyło 1500 ton złota niemieckich banków. Złota nie ma, zamieniono je na obligacje. Część złota 300 t, ma być przekazane w najbliższych latach. Ale tak naprawdę do nie złoto niemieckie, nie ma sygnatur niemieckich banków. Stąd podejrzenia co do czystości i wagi złota pokazanego Niemcom. Całość złota ma być zwrócona w przeciągu 15 lat. Myślę jednak, że Niemcy nigdy tego złota już nie zobaczą. Bo skąd USA ma wziąć 1500 t ?
  Za chwile inne państwa upomną się o swoje złoto.
 • @Fischer 00:57:13
  https://www.youtube.com/watch?v=zwgGKw9ncBI
 • @Jan Szczepanik 01:09:21
  Oczywiście Pani Litwin ma rację. To dość stary materiał, ale właśnie znalazł obecnie potwierdzenia. Dająca wywiadu podkreśliła dewaluację i nieprawdziwość nauki, jaką jest ekonomia.
  Tu należy się uwaga, że wiele podręczników ekonomii, odwołuje się do publikacji amerykańskich ekonomistów. Ekonomistów którzy kreują fałszywe definicje dla ekonomii.

  Np: wprowadzenie wskaźniki ratingowe czy PKB są fałszywie i nie odzwierciedlają kondycji danego państwa.

  Na przykład PKB Luxemburga jest wyższe od PKP Chin, tyle że Luxemburg za swoje PKB mogło by kupić jeden czołg lub wcale, natomiast Chiny nie tylko kupić ale i zbudować fabrykę czołgów.
  Jaki stosować wskaźnik, osobowy (in person) czy globalny dla danego państwa. Podając dane o PKB w mediach zwykli zjadacze chleba nie mają wiedzy jak, jaki wskaźnik jest naliczany i na ile wiarygodny.

  PKB nie uwzględnia majątku państwa, nie uwzględnia rezerw surowcowych, potencjału naukowego, zaciągniętych kredytów (zadłużenia), potencjału armii .... i wielu innych czynników decydujących o bogactwie państwa.

  W tych relacjach Rosja nawet gdyby nic nie robiła, i podzieliła tylko ziemię (areał) na swoich obywateli tak jak leci, śnieg, jeziora, lasy, Rosjanie byli by najbogatszymi obywatelami. Żaden kapitał zgromadzony przez Rothschildów nie jest zdolny do pokrycia wartości areału samej rosyjskiej ziemi.

  Bogactwo Państwa nie zabezpieczają tylko rezerwy złota, ale tez majątek państwa tj: jego surowce, fabryki, kosmodromy, inwestycje, a nawet rynki zbytu.

  Uwzględniając wszystkie składniki rankingu państwa, a nie definiowane przez PKB, Rosja z kopciuszka rankingowego stała by się krezusem.

  Gdyby Polska prowadziła właściwą ekonomię, a nie ekonomie żydomasonerii odbilibyśmy się od dna. Proszę zwrócić kim byli wszyscy ministrowie finansów w Polsce. Wielu z nich bez żenady występowało w pedalskich fartuszkach masonów, lub żydowskich myckach.
 • @Fischer 08:25:05
  Zgadzam się z Panem. Mam wątpliwości co do wyceny majątku rodziny Rothschildów jedynie na 350 mld $. Wiemy, że obecnie prawie cały świat jest zadłużony. Same Stany Zjednoczone są zadłużone na ileś tam trylionów dolarów. O Polsce mówiono przed kilku laty, że jest zadłużona na 3biliony zł. Do teraz dług zwiększył się pewnie o 1bilion zł, Czyli łączny dług Polski wynosi 1 bilion dolarów. A tak zsumować dług wszystkich państw świata, to wyjdzie ładna sumka.
  Państwa zadłużone są przeważnie w MFW, BŚ i w Banku Europejskim, w FED i w Centralnych Bankach Narodowych, które należą do tej samej mafii banksterów. Przecież NBP jest bankiem Rothschildów. A oni dolary tworzą z powietrza. Więc majątek tej oligarchii finansowej jest wprost nie do wyobrażenia.
 • @Jan Szczepanik 15:43:57
  Gdyby system był zdrowy, to owszem byli by zadłużenia, ale inne państwa były by na in plus.

  Schemat zadłużenia państw w uproszczeniu wygląda następująco. Ministrowie finansów, bankierzy wmawiają społeczeństwu ze drukowanie pieniędzy powoduje inflacje. Co nie jest zupełnie prawdą. Jeżeli drukuje się pieniądze na cele konsumpcyjne , szczególnie towarów pochodzących z importu, to to jest prawda. Jeżeli drukowany pieniądz jest przeznaczony na inwestycje to nie. Na przykład wydrukowanie 10 miliardów złotych na elektrownię atomową, ma pokrycie w majątku narodowym na ta wartość. Mało tego NBP zarabia 20-50 % na odsetkach od udzielonego kredytu. Wydrukowane pieniądze po spłaceniu można wycofać nawet z obiegu. Dodatkowo państwo zarabia na sprzedaży energii , ludzie mają pracę, wpływają podatki. W drukowaniu pieniędzy przez narodowe banki na cele inwestycyjne nie ma mowy o inflacji.

  Jednak nam wmówiono, że musimy brać kredyty z Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, i innych banków będących własnością żydów amerykańskich.

  Oni drukują puste pieniądze, nawet gdy są inwestowane w Polsce nie przekładają się na kapitał narodowy USA.

  Tylko pozornie wmawia się nam, że walczono o kolejna pożyczkę czy subwencje. Interesem żydów jest wypchniecie obrazków Waszyngtona w świat. Gdy mamy ich tyle, ze nie dajemy rady ich spłacać tym chętniej drukują kolejne dolary by dawać nam kolejną pożyczkę na spłatę zadłużenia. Dają nam wydrukowane papierki, które i tak wracają do nich w ramach pożyczki na spłatę pożyczki. Podobnie ma się niestety z dotacjami w euro. Dostajemy drukowany pieniądz bez pokrycia, co pozwala na drukowanie kolejnych transzy waluty przez Bank Europejski i bogaci drukujących.

  Produkując makulaturę nasze zadłużenie wobec drukarni wzrasta w skali potęgowej. Finałem jest zadłużenie państwa i sprzedaż obligacji państwowych też za drukowaną makulaturę. Stąd już krok do przejęcia majątku danego państwa. Oczywiście tych składników majątku które są lukratywne i mogą jeszcze dawać zyski.

  Przytoczę jeszcze raz moje motto w temacie:

  BOGACI SIĘ TEN KTO PIENIĄDZE DRUKUJE, A NIE JE ZARABIA CZY OSZCZĘDZA.

  Na ten przekręt już zwracali uwagę templariusze, w odniesieniu do żydowskich listów wekslowych (to średniowieczna namiastka papierowego pieniądza). Iluminaci żydowscy stosują bardzo stary fortel.

  Niebawem pieniądz papierowy ma być całkowicie wycofany i zastąpiony pieniądzem elektronicznym i transakcjami komputerowymi. Ma to całkowicie uniemożliwić kontrolę nad emisją pieniądza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031