Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
952 posty 783 komentarze

Protest przeciwko Amerykańskim wojskom w Polsce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Samotny protest przeciwko amerykańskim wojskom w Polsce. Hańba Kawalerii i zwolenników wojny w Lublinie. 1 czerwca 2016 w Lublinie odbyła się legalna pikieta przeciwko obecności wojsk amerykańskich w Polsce,

 a także obok pikiety odbyło się nielegalne zgromadzenie osób, które witały wojsko amerykańskie oraz nielegalny wjazd wojsk amerykańskich do Lublina. Wydarzenie nie zostało zgłoszone w Urzędzie, parkujące pojazdy amerykańskie prawdopodobnie nie zapłaciły mandatów za nie zapłacone parkowanie na Placu Zamkowym.   

Dlaczego amerykańskim dowódcom meldunek składał Podporucznik Kawalerii Ochotniczej II Pułku Strzelców Konnych Kamil Ciesielczyk? Kto mu na to pozwolił?
Obce wojska na Polskiej ziemi. Specyfika Kawalerii i manewry anakonda. 


 

 Rafał Mossakowski Ryszard Milewski o stosunkach z USA o dostępie powszechnym do broni oraz o antypolskiej czyli antykatolickiej samozwańczej sekcie Pawła Chojeckiego i i wspieraniu okupacyjnych wojsk USA przez Grupy Rekonstrukcyjne Fundacji Niepodległości i Piotra Godziny z Lublina.

  

 

Najazd obcych wojsk na Polskę – Lech Jęczmyk


  

Polska powinna budować swoją obronność na sile polskiej armii. Rafał Mossakowski


 filmy: Sumienie Narodu

 

KOMENTARZE

 • autorka
  To doczekaliśmy się czasów, pamiętam jak nas rozpędzano 8 maja 84 roku z placu zwycięstwa gdy protestowaliśmy przeciwko wojskom sowieckim wPolsce. Nie ma ludzi przytomnych by Polska była Niepodległą.
  Pytanie, czy Polska istnieje???
 • Polska pod okupacją żydowska !!!!
  Słowianie ! ten film wybitnie pokazuje jakie prawo ma Polak w Polsce i kto te prawa do swobodnej demonstracji niszczy !
  !
  https://www.youtube.com/watch?v=Uprwl1p4s_U
  !
  Słowianie ! widać ze cały aparat przemocy zbudowany za nasze podatki przez żydowskich okupantów w Polsce pracuje na to by żaden protest który jest przeciw okupantowi żydowskiemu i jego bandyckiej polityce NIE BYŁ MOŻLIWY ! [ na filmie widać jak sie opłacana zgraja tajniaków
  żandarmów wojskowych i policji rzuciła się na jednego człowieka grożąc mu pobiciem !! ]
  !
  Polska to nie Polska ! to żydo-rasistowski obóz koncentracyjny dla Polaków Słowian !!! gdzie bandziorstwo w mundurach morduje katuje zastrasza Polaków !!!! TO DZISIEJSZY OBRAZ żydowskiego obozu zwanego dla niepoznaki Polską !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! międzynarodowa mafia żydowska to zorganizowana forma przestępczości !!! Słowianie ŁĄCZMY SIĘ !!!!!!
 • POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !
  ŻADNYCH OBCYCH WOJSK w POLSCE ! TYLKO SWOJE POLSKIE WOJSKO MA PRAWO BYĆ W POLSCE !!!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska krajem NEUTRALNYM !!!!
 • !!!!!!!!!!!!!!!
  Oddaję cześć za odwagę i honor !!!!...

  ORGANIZATORA PIKIETY...

  PS. SZUKAM CHĘTNYCH DO WSPÓŁORGANIZOWANIA PODOBNYCH AKCJI
 • Suwałki. Protest aktywistów ZMIANY 4.06.2016
  4 czerwca, gdy najwyższe władze w kraju celebrowały tzw. odzyskanie przez Polskę "wolności", aktywiści Zmiany pojechali protestować do Suwałk. Tam amerykańskie wojska okupacyjne w ramach bratania się z ludnością tubylczą, pokazywały mieszkańcom swe wielkie armaty i rozdawały amerykańskie flagi i cukierki. W ramach odbywających się na rynku miasta obchodów Dnia Dziecka, pokazywali polskim dzieciom swój sprzęt do zabijania ludzi

  https://www.youtube.com/watch?v=4pr1J-LnNCA
 • Autor
  Tak pokojowo jak wojska rosyjskie Amerykanie nie wychodza np. w Wietnamie kosztowalo to ok 3 mln zabitych a kazda interwencja"stabilizacyjna" tez zbiera duze zniwo.
 • Skończyć z tą ściemą !!! Amerykanie to okupanci !!!
  W ramach nowego "demokratycznego" porządku, przy czym słowo "demokracja" oznacza rządy żydów, Polska jest zobowiązana nie tylko do zakupu amerykańskiego "uzbrojenia", nie tylko jest dojona przez żydoamerykańskie korporacje na miliardy dolarów rocznie ale jest zobowiązana do wykupu amerykańskich papierów dłużnych na kwotę od 30 do 40 mld dolarów rocznie. Oczywiście kupuje te nic nie warte papiery finansując deficyt amerykańskiego światowego żandarma. I pomyśleć że Gierka załatwiło 20 mld $ wzięte w ciągu 10 lat ...
 • @
  Amerykańskie sępy wojny w Lublinie

  https://www.youtube.com/watch?v=_IKz6hooP9Q
 • @ewinia 14:01:02
  Przeciez to jest tak oczywiste.Amerykanscy zolnierze ,sprzet,bazy w Polsce podlegaja pod dowodzctwo amerykanskie czyli robia co dowodzctwo amerykanskie rozkaze czyli sprawuja funkcje armi okupacyjnej.
  Na przyklad w Izraelu zolnierze,sprzet amerykanski,bazy podlega pod dowodzctwo izraelskie czyli wypelniaja funkcje obronne-wspomagajaca armie izraela.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930